Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Reiziger met pijp”. Een Chinees beeldhouwwerk. Kleine letsels en manco’s.

“Reiziger met pijp”. Een Chinees beeldhouwwerk. Kleine letsels en manco’s.

”Voyageur et pipe”. Une sculpture chinoise. Petits dégâts et manquants.
Online only
Dim. h: 36 cm
SKU: 2104200233.
Categories: Aziatisch, Beeld.
Auction day: 6 May 2020 19:40
Catalogue #233
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #88

    “Hoogwaardigheidsbekleder met ceremonieel zwaard”. Een Afrikaans bronzen beeld. Benin.

    ”Dignitaire portant une épée cérémonielle”. Une statue africaine en bronze. Bénin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #268

    “De denker”. Een beeld van grijsgepatineerd plaaster naar een werk van Rodin.

    ”Le penseur”. Une statue en plâtre à patine grise, d’après une oeuvre par Rodin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #157

    Een Chinese parasol van hout en papier met een decor van draken en een landschap.

    Une ombrelle chinoise en bois et papier à décor de dragons et d’un paysage.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #95

    Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.

    Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #168
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “De mijnwerker”. Een wassen beeldje op houten voetstukje.

    ”Le mineur”. Une statue en cire sur socle en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #283

    Een lot van drie borden van meerkleurig Aziatisch porselein, waarbij één van Canton porselein, één met personages en een Japans bord met een decor van Geisha’s in een landschap. Het laatste onderaan gemerkt.

    Un lot de trois assiettes en porcelaine asiatique dont une en porcelaine de Canton, une avec décoration de personnages et une assiette japonaise à décor de geishas dans un paysage.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 19 & 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #105

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #353

    Een kraagvaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van personages in cartouches op een achtergrond met bloemenmotieven. Het decor gesigneerd.

    Un vase évasé en porcelaine du Japon au décor polychrome de personnages en cartouches sur un fond fleuri. Le décor porte une signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #318

    Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.

    Un Guanyin en porcelaine blanche monochrome d’après le Blanc-de-Chine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #351

    Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in cartouches. Onderaan met stempel.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome au décor de personnages en cartouche.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #98

    Een bronzen beeld van een Benin prins. Ashante (Ghana).

    Une statue en bronze d’un prince de Bénin. Asante, Ghana.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #366

    Een paar Afrikaanse voorouderbeelden, afgewerkt met textiel, haar en kralen.

    Paire de statuettes d’ancêtres africaines aux détails en textile, cheveux et perles.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #149

    Een Chinese inkttekening op papier.

    Dessin en encre de Chine sur papier.
    No longer available
    Online only
    Dim. 55 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #355

    Een reeks van drie borden van Imariporselein.

    Une série de trois assiettes en porcelaine Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #218

    Een schotel van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen en pioenen.

    Un plat en porcelaine de Chine à décor polychrome de pivoines et élises.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #347

    Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.

    Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #28

    Een brede vaas van Chinees porselein met een blauw en geel decor van bloemen. Onderaan gemerkt.

    Un vase large en porcelaine de Chine, décor bleu et jaune de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #75

    Een buikvaas van Chinees aardewerk met een decor van vogels op bloeiende takken.

    Un vase pansu en faïence de Chine, décor d’oiseaux sur des branches en floraison.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #188

    “Herder met doedelzak” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van gepolychromeerd terracotta.

    “Berger et cornemuse” et “Femme avec une cruche”. Deux statuettes en terre cuite polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #108
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.

    ”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #357

    Een kraagvaas van Imariporselein.

    Un vase à col en porcelaine Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #375

    Een engeltje van gepatineerd hout. Vroeg XVIIIe eeuw. Op sokkel.

    Un petit ange en bois patiné. Début XVIIIème siècle. Sur socle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #308

    Een paar vaasjes van Imariporselein.

    Une paire de vases en porcelaine Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #358

    Een lot van vier verschillende borden van meerkleurig Chinees porselein.

    Un lot de quatre assiettes différentes en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #4
    Val St. Lambert

    Een siervaasje en twee kandelaars van gekleurd en kleurloos kristal. Allen gemerkt onderaan.

    Vase décoratif et deux candélabres en cristal coloré et incolore. Marques au verso.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 7 & 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #12

    Een siervaasje van geel en groen Muranoglas met een voet in de vorm van bladeren.

    Vase décoratif en verre de Murano jaune et vert. Piédouche en forme de feuilles.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #281

    Een bootvormige schaal van Imariporselein.

    Un plat en forme de bateau en porcelaine Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #381

    Een plat aardewerken vaasje, een houten voorraaddoos, een ebbenhouten olifant en een rechthoekig doosje (gebarsten) met deksel. Afrikaans werk.

    Un vase plat en faïence, une boîte à provisions, un éléphant en ébène et une boîte couverte rectangulaire. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #379
    Petrus Mertens
    Period: 1919 - 1986

    “Landschap met hoeves bij ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage aux fermes au crépuscule”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #200
    Carrelli

    Een design lampenvoet van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.

    Un pied de lampe design en faïence polychrome. Porte une marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #290

    “Sint-Joris” en een vier-heiligen-icoon met Maria, Christus Pantocrator, Sint-Nicolaas. Twee Griekse iconen met heiligenvoorstellingen.

    Deux icônes à représentations de Saints: Saint-Georges et Quatre Saints dont Marie, le Christ Pantocrator et Saint-Nicolas. Travail grec.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 21 & 33 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #199
    S. Meusel

    “Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.

    “Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 56 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #175

    Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee siervaasjes, versierd met XVIIIe eeuwse personages in hoogreliëf.

    Une garniture de cheminée en trois pièces, comprenant une pendule et deux petits vases, décoration de personnages du XVIIIème siècle en haut-relief.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #292

    “Herders met geitenkudde”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘C.W.’.

    ”Bergers et troupeau de chèvres”. Huile sur panneau. Monogramme: ‘C.W.’
    No longer available
    Online only
    Dim. 17 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 130
  • #255

    Een siervaas van meerkleurig porselein in de vorm van een leeuw op een rots. Mogelijk Amphora.

    Un vase en porcelaine polychrome sous forme de lion sur un rocher. Amphora possible.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #184

    “De wijnproever”. Olieverf op doek. Gesigneerd “Channings”.

    “Le dégustateur”. Huile sur toile. Signée Channings.
    No longer available
    Online only
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Online Only kunst- & antiekveiling 6 mei 2020 - Volledig 400 loten

Wegens technische problemen is de veiling nog verlengt naar 19.40 / The auction has been extended to 19.40 because of technical issues.


Op 6 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu
On mei 6th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

6 May 2020 19:40

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 May 2020 19:40

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More