#4Een amberkleurig, glazen apotheker pot. Label met opschrift “NATRII BICARBON.”.
An amber-colored glass apothecary jar. Label inscribed with "NATRII BICARBON."No longer availableOnline onlyDim. 21,5 x Ø10 cmEstimate: € 20 / 40 -
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cm x b 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#294Een vintage clownspop met groen geruite jas.
A decorative shell on three silver-plated round feet with silver-plated details.No longer availableOnline onlyDim. L. 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#158Een Perzisch karpet van wol. Handgeknoopt.
#224Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableOnline onlyDim. 150 x 93cmEstimate: € 40 / 60 -
#240Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes.
A lot of 3 hand-knotted Persian carpets.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 106cmEstimate: € 90 / 120 -
#68Een lot van 5 gebundelde medische naslagwerken in het Frans, 1950/51.
#235Een beeldje van een jonge zwerver in biscuit, gemerkt Galos.
#12Een set van 2 Afrikaanse hoofden in houtsnijwerk met koperen versiering.
#241Een art-deco craquellé beeldje van een circusolifant, gemerkt Fontinelle. Kleine schade aan het glazuur aan de slurf.
An art-deco crackle-glaze figurine of a circus elephant, marked Fontinelle. Minor damage to the glaze on the trunk.No longer availableOnline onlyDim. h 17 cmEstimate: € 20 / 30