Other lots in this auction
-
#61Een lot XVIIIe eeuws messing, bestaande uit een koffiepot een oliekruik en een vuurkorfje.
Lot de laitons du XVIIIe siècle dont une cafetière, une cruche à huile et une corbeille à feu.No longer availableDim. h: 30 cm (kruik)Estimate: € 80 / 100 -
#587Een trumeau van verguld hout met schelpen en rocailles in de kuif.
Trumeau en bois doré coiffé de rocailles et de coquilles.No longer availableDim. 166 x 91 cmEstimate: € 260 / 280 -
#652Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927“Zeilboten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Voiliers sur la plage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#554Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994“Latem, molen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Laetem, moulin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 160 / 180 -
#629Mary KennisPeriod: 1899 - 1965“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#575Een verlengbare eikenhouten tafel met vier bijpassende stoelen met groene bekleding.
Table en chêne à rallonges et accompagnée de quatre chaises assorties. Sièges recouvertes de tissu vert.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#380Twee oude zakhorloges, waarbij een Rosskopf & Co. Kast testen op zilver.
Deux montres à gousset, dont une Rosskopf & Co.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#413LongwyEen halsvaasje van meerkleurig porselein met een decor van een vogel en een vlinder in een cartouche, op een achtergrond van bloemen. Onderaan gemerkt.
Petit vase à long col en porcelaine polychrome à décor d’un oiseaux et d’un papillon dans une cartouche sur un fond de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 36 -
#109“De melkboerin”. Aquarel op papier. Gesigneerd (gedeeltelijk onder de passe-partout). XIXe eeuw.
“La laitière”. Aquarelle sur papier. Signée (signature partiellement sous le passe-partout). XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 37 cmEstimate: € 100 / 160 -
#55Collet LimogesEen 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met email en parels.
Une chaîne en or 18 ct avec pendentif serti de perles et d’émail.No longer availableDim. 6,48 gEstimate: € 180 / 240 -
#470Een stoel en een bankje van gesculpteerd en witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl, waarbij de stoel met gevlochten zit en rug.
Chaise cannée et banquette en bois sculpté et laqué blanc de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#755Een klein bijzetkastje met een van gemarquetteerd hout met drie laden en een (gebroken) marmeren blad.
Petit meuble d’appoint en bois marquetté ouvrant à trois tiroirs. Avec tablette en marbre (cassée).No longer availableDim. H. 71 cmEstimate: € 100 / 180

