Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Replica van een Romeinse amfoor met dik aangebrachte lagen patina. Gepresenteerd op metalen staander.
Replica van een Romeinse amfoor met dik aangebrachte lagen patina. Gepresenteerd op metalen staander.

Replica van een Romeinse amfoor met dik aangebrachte lagen patina. Gepresenteerd op metalen staander.

Replica of a Roman amphora with thick layers of patina. Presented on a metal stand.
Dim. Hoogte 79 cm
SKU: 2904250577.
Categories: Aardewerk, curiosa.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #577
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #79

    Een pareerdolk, gravering op het lemmet van een engel en florale decoraties.

    A parrying dagger, engraving on the blade of an angel and floral decorations.
    No longer available
    Dim. l 45 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #301

    Een levensgrote nijlpaardenkop van polyester.

    A life-size polyester hippopotamus head.
    No longer available
    Dim. 85 x 55 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #307
    Gouda Holland

    “Gouda Holland”, een lot van 7 stuks meerkleurig plateel bestaande uit een schenkkan, een grote schaal, een karaf, een vaas en 3 schaaltjes, decors Regina, Marang en Karta.

    "Gouda Holland," a lot of 7 pieces of multi-colored earthenware consisting of a pitcher, a large bowl, a decanter, a vase, and 3 dishes, with decals Regina, Marang, and Karta.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #214

    Een massief eikenhouten wandvitrine met hierin een wassen Madonna en kind.

    A solid oak wall display cabinet containing a wax Madonna and child.
    No longer available
    Dim. 68 x 43 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #546
    SECA

    Een vintage Seca doktersweegschaal, made in Germany.

    A vintage Seca doctor's scale, made in Germany.
    No longer available
    Dim. h 105 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #294

    Een massief polychroom gesculpteerd houten beeld van een priester, mist beide armen. Naar oud voorbeeld.

    A solid wooden polychrome sculpted statue of a priest, missing both arms. In the style of an old example.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #533

    Een paar grote dekselpotten met drakendecor. In Blauw-wit Chinees aardewerk.

    A pair of large lidded pots with dragon decoration. In blue and white Chinese earthenware.
    No longer available
    Dim. Hoogte 46, Ø 245 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #531

    Een set van 2 Chinees porseleinen dekselvazen. Gedecoreerd met een blauw-wit decor van vogels en bloemen en het deksel getooid met Fo-honden.

    A set of 2 Chinese porcelain covered vases. Decorated with a blue and white design of birds and flowers, with the lid adorned with Fu dogs.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #128

    Een set van 2 handbeschilderde keramische vazen, gemerkt Batignani, Italy, schade aan de voet van één van de vazen.

    A set of 2 hand-painted ceramic vases, marked Batignani, Italy, damage to the base of one of the vases.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #243

    Een serie van twaalf onderborden van gepolijst inox met vergudl randje. Gemerkt Spring, Made in Switzerland.

    A series of twelve polished stainless steel underplates with gilded trim. Marked Spring, Made in Switzerland.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #262

    “Jeu de grenouilles”, een oud caféspel, ook wel kikkerbak of putjesbak genoemd. Met gietijzeren hondekop waarvan de bovenkaak ontbreekt. De werpschijven zijn er bij.

    "Frog game" or "frog pond game", an old pub game, also known as "kikkerbak" or "putjesbak". With a cast iron dog head missing its upper jaw. The throwing discs are included.
    No longer available
    Dim. 91 x 46 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #193

    Lot van drie klaroenen met militair embleem. 1 mondstuk manco.

    Lot of three bugles with military emblem. 1 mouthpiece missing.
    No longer available
    Dim. Lengte 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #16

    Een taxidermie hertje, liggend op een massief eiken plank.

    A taxidermy deer, lying on a solid oak plank.
    No longer available
    Dim. 66 x 70 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #168

    Gepatineerde smeedijzeren 17e / 18e eeuwse Neurenberger-geldkist, ook Armada genoemd, met 2 sleutels, sluiting met 9 schoten, aan de binnenzijde van het deksel een zeer groot slot. Met bijpassende houten sokkel.

    Patinated wrought iron 17th/18th century Nuremberg money chest, also known as Armada, with 2 keys, closure with 9 bolts, a very large lock on the inside of the lid. With matching wooden pedestal.
    No longer available
    Dim. 40 x 70.5 x 41.5 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #8

    Grote ovalen schotel, in groen geglazuurd aardewerk. Versierd met een kroon.

    Large oval dish, in green glazed pottery. Decorated with a crown.
    No longer available
    Dim. 37/51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #551

    Een oude massief koperen patrijspoort.

    An old solid copper porthole.
    No longer available
    Dim. Ø 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #431

    Grote vaas in Murano glas. Met de tang bewerkt tot een bloemenhals.

    Large vase in Murano glass. Worked with tongs into a floral neck.
    No longer available
    Dim. Hoogte 51 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #581

    Kleine theepot in Chinees aardewerk. Onderaan en in het deksel gemerkt.

    Small teapot in Chinese earthenware. Marked on the bottom and inside the lid.
    No longer available
    Dim. Hoogte 9 cm
    Estimate: € 12 / 150
  • #405

    Een oude bronzen receptiebel.

    An old bronze reception bell.
    No longer available
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #207

    Een grote knobbelvaas in Delfts Blauw aardewerk, gemerkt.

    A large bulbous vase in Delft Blue earthenware, marked.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #173
    Capo di Monte

    “Kaartspelers”, een porseleinen groep, gemerkt La Medea Capo Di Monte. Minieme schilferschade aan de hoed.

    "Card players", a porcelain group, marked La Medea Capo Di Monte. Minimal chipping to the hat.
    No longer available
    Dim. 26 x 39 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #216

    Een granieten zuil/piëdestal gedateerd 26-6-1920.

    A granite column/pedestal dated 26-6-1920.
    No longer available
    Dim. h 100 x Ø 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #583

    Oud Steiff knuffelkonijn. Knop in oor aanwezig. Schade aan mond en zichtbare slijtagesporen.

    Old Steiff stuffed bunny. Button in ear present. Damage to mouth and visible signs of wear.
    No longer available
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #415

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes met een totaalgewicgt van 50 gram.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles with a total weight of 50 grams.
    No longer available
    Dim. l 8.5 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #595

    Een lot van 4 zakhorloges waarvan 2 zilveren, 1 als polshorloge gemonteerd en 1 in beschermkastje, alsook 2 verzilverd metalen, waarvan 1 onder stolpje. Toegevoegd 4 horlogekettingen met sleuteltjes.

    A lot of 4 pocket watches, including 2 silver ones, 1 mounted as a wristwatch and 1 in a protective case, as well as 2 silver-plated metal watches, with 1 under a glass dome. Also included are 4 watch chains with keys.
    No longer available
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #177
    Delheid

    Een zilveren suikertang, gemerkt Delheid, A800. 35 gram.

    A silver sugar tong, marked Delheid, A800. 35 grams.
    No longer available
    Dim. l 15 cm 800‰
    Estimate: € 30 / 40
  • #522
    Dirk Baksteen
    Period: 1886 - 1971

    “Oud geval”, een ets op papier, gesigneerd en getiteld buiten de plaat en genummerd 27/50

    "Old case", an etching on paper, signed and titled outside the plate and numbered 27/50.
    No longer available
    Dim. 27 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #23
    Capodimonte

    “Louise Brognard”, een porseleinen buste op sokkel, gemerkt en “d’aprés Houdon”.

    "Louise Brognard", a porcelain bust on pedestal, marked Capo Di Monte, After Houdon.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #253
    Lladro

    “Ganzenmeisje”, een groep in meerkleurig Lladro porselein, genummerd 4849.

    "Goose Girl", a group in multicolored Lladro porcelain, numbered 4849.
    No longer available
    Dim. 17 x 24 x 14 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #390
    Chopard Genève Swiss Made

    Een 18 kt geelgouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct. en een lederen polsband. Met certificaat. Bijgevoegd de druk verzet naald.

    An 18 kt yellow gold ladies' watch set with diamonds with a total weight of approximately 0.32 ct. and a leather strap. Comes with a certificate. Includes the extra push pin.
    No longer available
    Dim. Bruto:12,75 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #488

    Een geglazuurd heramische tafellamp in Chinese stijl met florale motieven. Op houten sokkel.

    A glazed ceramic table lamp in Chinese style with floral motifs. On wooden base.
    No longer available
    Dim. h 60 cm (voet)
    Estimate: € 40 / 60
  • #534
    Tony Agostini
    Period: 1916 - 1990

    “Bloemenstilleven in blauwtinten”, een lithografie in kleur, gesigneerd Tony Agostini.

    "Flower still life in shades of blue," a color lithograph, signed by Tony Agostini.
    No longer available
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #547

    Afrikaans dansmasker met krokodillen. Mooi gepatineerd met resten van polychrome beschildering.

    African dance mask with crocodiles. Nicely patinated with remnants of polychrome painting.
    No longer available
    Dim. H 25, B 26, D 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #102
    Jean Jacques Foulon
    Period: 1923-1980

    Marine, olie op doek. Getekend J J Foulon. Hij werd geboren in 1923 in Kraainem en overleed in 1980 in Brussel. J.J. Foulon genoot zijn opleiding aan de Academie voor Schone Kunsten in Brussel en was leerling van Alfred Delaunois aan de Academie van Leuven.

    Marine, oil on canvas. Signed J J Foulon. He was born in 1923 in Kraainem and died in 1980 in Brussels. J.J. Foulon studied at the Academy of Fine Arts in Brussels and was a student of Alfred Delaunois at the Academy of Leuven.
    No longer available
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #194

    Het stadhuis, de handelsbeurs en de kathedraal van Antwerpen. Herdrukken van de originele etsplaat.

    The town hall, the stock exchange, and the cathedral of Antwerp. Reprints of the original etching plate.
    No longer available
    Dim. 26/34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #37
    Christofle

    Een verzilverde art nouveau vaas, gemerkt Christofle.

    A silver-plated Art Nouveau vase, marked Christofle.
    No longer available
    Dim. Hoogte 30.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 April 2025

Veiling volledig - 600 loten Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 April van 10.00 tot 17.00.

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 April 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More