#531Een set van 2 art-deco melkglazen bollampen.
#265Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliants with a total weight of approximately 0.20 ct. and sapphires with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 1,97 gEstimate: € 450 / 550 -
#289Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Rustende havenarbeiders”. Een ets op papier. Onderaan binnen en buiten de plaat gesigneerd.
#254“Aanbidding van de Wijzen”. Een vintage geweven doek naar het werk van P.P. Rubens.
#89“Winters landschap met brug en koppel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#537Een vintage koffieservies voor 12 personen met bloemdecor gemerkt ‘Made in Chzecha-Slovakia’
A vintage coffee service for 12 people with floral decoration marked 'Made in Czechoslovakia'No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#227Een vroeg 19e eeuws Frans geweer, getransformeerd van vuursteen naar percussie.
An early 19th-century French gun, transformed from flintlock to percussion.No longer availableDim. l 143 cmEstimate: € 150 / 200 -
#416Een houten salontafel met glazen blad bovenop gevlochten rieten middenstuk en fijn houtsnijwerk met klauwpoten.
A wooden coffee table with a glass top, caned center, and delicate wood carving with claw feet.No longer availableDim. 51 x 54 x 104 cmEstimate: € 100 / 150 -
#236Een strakke massief eiken tafel op blokpoten.
#79Delmotte?“Hoevelandschap met stroom en bruggetje.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Farm landscape with stream and small bridge." Oil on canvas. Signed illegibly.No longer availableDim. 59 x 120 cmEstimate: € 120 / 200