#556Bidjar, handgeknoopt Iraans tapijt.
Bidjar, hand-knotted Iranian carpet.No longer availableDim. 107/190 cmEstimate: € 100 / 200 -
#277Paar tafellampen op metalen zuil met ecru lampenkap.
Pair of table lamps on metal pedestal with ecru lampshade.No longer availableDim. Hoogte 71 cmEstimate: € 60 / 80 -
#283Een lot bestaande uit een brandweerhelm van Le Levoir en een Belgische WW1 helm.
A lot consisting of a Le Levoir firefighter helmet and a Belgian WW1 helmet.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#207Een eikenhouten console met acanthusbladeren.
An oak console with acanthus leaves.No longer availableDim. 29,5 x 29 x 24,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#533Metalen beeld van een Chinese knobbelgans.
#482Plaasteren faraobeeld van Ramses II met hiërogliefen, op zwarte sokkel.
#532Een massief houten Italiaanse kandelaar, gemarmerd. Vroeg 19e eeuws.
#487Birmaanse marionet, gekleed als tempelwachter.
Burmese puppet dressed as a temple guard.No longer availableDim. Hoogte 73 cmEstimate: € 40 / 60 -
#570Een 18 kt witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,26 ct.
An 18 kt white gold ring set with white and black diamonds totaling approximately 1.26 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#341PINTUSBeeld in kunststof van een naakte jonge vrouw, oprijzend uit een watermassa. Behoorlijke schade rondom.
Sculpture in plastic of a young naked woman rising from a mass of water. Significant damage all around.No longer availableDim. hoogte 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#541Chinese vierkante vaas, famille rose. Onderaan gemerkt.
Chinese square vase, famille rose. Marked at the bottom.No longer availableDim. Hoogte 46Estimate: € 30 / 40