Replica wereldbol met hommage aan cartograaf Abraham Ortelius via Italiaanse en Nederlandse wereldkaarten van de 17de eeuw. Gemaakt door de ‘Donati Societas’ in Milan in 1962.

Replica globe with a tribute to cartographer Abraham Ortelius through Italian and Dutch world maps from the 17th century. Made by the 'Donati Societas' in Milan in 1962.
Dim. h 36,5 cm
SKU: 2503250003.
Auction day: 25 March 2025 19:00
Catalogue #3
Estimate: € 60 / 80

  • #358

    Set van 6 Loony tunes figurines. Gossamer, count Bloodcount, Mugsy, Willy the weasel, Manc Antony en O’Pat the laprechaun. Toegevoegd; Do-Do, vertoont meerdere barsten en een stukje ontbreekt uit de hals.

    Set of 6 Loony Tunes figurines. Gossamer, Count Bloodcount, Mugsy, Willy the Weasel, Manc Antony, and O'Pat the Leprechaun. Included; Do-Do, shows several cracks and a piece missing from the neck.
    Dim. Hoogte 17.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #133

    Lot van 4 vintage wandelstokken, gedecoreerd met schildjes.

    Lot of 4 vintage walking sticks, decorated with shields.
    Dim. Lengte 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #267
    P. Regout & Co, Maastricht

    Een paar blauw-witte aardewerken vazen met bloemendecor.

    A pair of blue and white earthenware vases with floral decor.
    Dim. h 29,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #189
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    Twee tekeningen, een brugzicht en een tuinzicht, inkt op papier, gesigneerd R. De Coninck en gedateerd 1945 en 1960.

    Two drawings, a view of a bridge and a garden, ink on paper, signed R. De Coninck and dated 1945 and 1960.
    Dim. 48 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #58

    Icoon van een Madonna met kroon (Madonny z Krużlowej), op een stuk bruinkool (’Lignite’, 8mil. jaar oud). Naar een voorbeeld van de 15e eeuw. Draagt handtekening W. POWIERTOWSKA.

    Icon of a Madonna with a crown (Madonny z Krużlowej), on a piece of lignite (8 million years old). Based on a 15th-century model. Signed by W. POWIERTOWSKA.
    Dim. Hoogte 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #508

    Afrikaans geïnspireerd maskervormig beeld, brons op houten voetje.

    African inspired mask-like sculpture, bronze on wooden base.
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #125

    Een grote, laat 19e eeuwse kroonluchter van brons en kristal gedecoreerd met toortsen en gezichten. Opnieuw te bedraden, met een doos waarin de losse kristallen toegevoegd.

    A large, late 19th-century bronze and crystal chandelier decorated with torches and faces. To be rewired, with a box containing the loose crystals included.
    Dim. h 170 x Ø 80 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #148
    Giuseppe Bessi

    Buste van een jonge vrouw in composietmarmer. Getekend prof. G. Bessi. Op marmeren voet.

    Bust of a young woman in composite marble. Signed by Prof. G. Bessi. Mounted on a marble base.
    Dim. Hoogte 41 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #25

    Set van 2 Belgische medailles. Ridder in de leopoldsorde met krans, deze is hersteld en mist een stukje van de roos. Ridder in de kroonorde. Samen in 1 doosje.

    Set of 2 Belgian medals. Knight in the Order of Leopold with wreath, restored and missing a piece of the rose. Knight in the Order of the Crown. Together in 1 box.
    Estimate: € 40 / 60
  • #196

    Een zwaar geaderde zwart marmeren piëdestal.

    A heavily veined black marble pedestal.
    Dim. h 87 x Ø 29.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #417

    Twee Birmaanse urnen in de vorm van een olifant met berijder. Gegoten in brons. XIXde eeuw.

    Two Burmese urns in the shape of an elephant with a rider. Cast in bronze. 19th century.
    Dim. H 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #355
    Koninklyk Gouda

    "Chrysanthemum." A multicolored porcelain vase with floral decoration. Marked and numbered #2694 at the bottom.
    Dim. 41 x Ø 25 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00