#335“Fu Xing”. Een Chinees porseleinen beeldje.
#111Een schrapnelfragment op houten voet.
#162Jos StokbroeckxPeriod: 1898 - 1968“Heidezicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Stokbroecks.
"Heidezicht", a painting, oil on canvas, signed Stokbroecks.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 180 / 220 -
#374‘Op het terras’. Ets-mezzotint met blauwtinten. Epreuve d’artiste. Getekend Alain Lambilotte. Toegevoegd; enkele folders en brochures van galeries.
‘On the terrace’. Etching-mezzotint with blue tones. Artist's proof. Signed by Alain Lambilotte. Included; several gallery leaflets and brochures.No longer availableDim. 40/49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#468Chinees beeldje van een jong koppel met een grote gemberpot. In blauw en wit gelazuurd pporcelein.
Chinese figurine of a young couple with a large ginger jar. In blue and white glazed porcelain.No longer availableDim. H22.5, B 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#454William & Annet Brand & van EgmondEen design luchter door William Brand & Annet van Egmond van draadstaal en glas.
A design chandelier by William Brand & Annet van Egmond made of wire steel and glass.No longer availableDim. h 75 x Ø 70 cmEstimate: € 300 / 500 -
#332Théo IdserdaVisserssloepen in de havengeul. Aquarel op papier door Theo Idserda. Gesigneerd in de rechter benedenhoek.
Fishing boats in the harbor channel. Watercolor on paper by Theo Idserda. Signed in the lower right corner.No longer availableDim. 88/66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#197Schommelende kindjes, Capo di Monte. Mooi middelgroot porceleinen beeld met minieme schade aan enkele blaadjes.
Swinging children, Capo di Monte. Beautiful medium-sized porcelain sculpture with minimal damage to some leaves.No longer availableDim. B 43, H 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#533Metalen beeld van een Chinese knobbelgans.
#47‘Goldsmiths & silversmiths company, 112 Regent Street.Een zilveren luciferdoosje, London , England, 1926, met opschrift ‘The Times’, 1926 ictus meus utilis esto van de maker ‘Goldsmiths & Silversmiths Company, 112 Regent Street. 60 gram.
A silver matchbox, London, England, 1926, inscribed 'The Times', 1926 ictus meus utilis esto by maker 'Goldsmiths & Silversmiths Company, 112 Regent Street. 60 grams.No longer availableDim. 6 x 4.5 x 1.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#574Een Lierse lantaarn in groen smeedijzer met polychrome bloemen.
A Lier lantern in green wrought iron with polychrome flowers.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 4060