#490Een halssnoer met barokparels en met zilveren slot.
A necklace with baroque pearls and a silver clasp.No longer availableDim. L: 27 cmEstimate: € 180 / 250 -
#394Pierre Dickbert‘Droombeeld’. Tweeluik in gemengde techniek, bister en krijt met blauwe accenten. Getekend met stempel.
'Dream Image'. Diptych in mixed media, bistre and chalk with blue accents. Signed with stamp.No longer availableDim. 65 x 23 (x2) cmEstimate: € 40 / 60 -
#508Afrikaans geïnspireerd maskervormig beeld, brons op houten voetje.
African inspired mask-like sculpture, bronze on wooden base.No longer availableDim. Hoogte 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#105Een prachtige vitrinekast van gefineerd wortelnotenhout. Hollands werk, vroeg XIXde eeuw. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk. Mooi gebeeldhouwde kap van bewogen vorm, schuine beglaasde zijden. Onderaan vijf laden rondom een rozet met bloemmotief. Vier gebeeldhouwde bal-en-klauwpoten.
A beautiful display cabinet in burr walnut veneer. Dutch work, early 19th century. Two glazed doors with lattice at the top. Nicely carved ornate crest in curved shape, sloping glazed sides. Five drawers at the bottom around a rosette with floral motif. Four carved ball-and-claw feet.No longer availableDim. 240 x 190 x 45 cmEstimate: € 600 / 800 -
#88Scheibe AlsbachEen porseleinen groep voorstellend een paardenslee in de sneeuw, gemerkt Scheibe Alsbach, made in GDR.
A porcelain group depicting a sleigh in the snow, marked Scheibe Alsbach, made in GDR.No longer availableDim. 19 x 40 x 15 cmEstimate: € 150 / 200 -
#257T. Walker & SonEen antieke messingen taffrail log spinner. Gemerkt “T. Walker & Son, Birmingham England”.
An antique brass taffrail log spinner. Marked "T. Walker & Son, Birmingham England".No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#78Waterkruik, hout met leder overtrokken. Etnisch decoratief voorwerp.
Water jug, wood covered with leather. Ethnical decorative object.No longer availableDim. Hoogte 12, Ø 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#222Toulouse Lautrec, poster van de tentoonstelling in het Stedelijk museum Amsterdam.
Toulouse Lautrec, poster for the exhibition at the Stedelijk Museum Amsterdam.No longer availableDim. 59/77 cmEstimate: € 40 / 60 -
#74VitraVitra type 108 netwave stoel uit de Aluminium reeks ontworpen door het duo Charles & Ray Eames.
Vitra type 108 netwave chair from the Aluminium group designed by Charles & Ray Eames.No longer availableDim. 83 x 58 x 53 cmEstimate: € 300 / 350 -
#16Een Empire vitrine/schrijfmeubel met fineer, verguld bronzen beslag en marmeren blad. 2 deuren en 6 laden waarvan één met schrijfdeel vanbinnen.
#460Een 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
An 18kt white gold earrings set with diamonds weighing approximately 0.62 ct in total.No longer availableDim. 4,04 gEstimate: € 700 / 800