#73LAP LeedsEen laat 19e eeuwse geglazuurd keramische jardinière, gemerkt L A P Leeds, England. Eén schilfer van het glazuur en enkele haarlijnscheurtjes.
Late 19th century glazed ceramic jardinière, marked L A P Leeds, England. One chip in the glaze and some hairline cracks.No longer availableDim. h 32 x Ø 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#274Rond driebenig bijzettafeltje in klassieke stijl, met 1 lade. Versierd met floraal inlegwerk.
Round three-legged side table in classic style, with 1 drawer. Decorated with floral inlay.No longer availableDim. Hoogte 70, Ø 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#228Terracotta Anduze pot, grijsgroen geglazuurd.
Terracotta Anduze pot, gray-green glazed.No longer availableDim. Hoogte 38, Ø 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#259Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“De doorgang onder het kapelletje”, een ets op papier, gesigneerd buiten de plaat Alf. Van Neste.
"The passageway under the little chapel", an etching on paper, signed outside the plate Alf. Van Neste.No longer availableDim. 18 x 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#227Geslepen spiegel in verguld houten lijst met afgeronde hoeken aan de bovenkant.
Cut mirror in gilt wooden frame with rounded corners at the top.No longer availableDim. 140/90 cmEstimate: € 150 / 180 -
#10Een 18 kt geelgouden kruisje en speld bezet met een parel.
An 18 kt yellow gold cross and brooch set with a pearl.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 160 / 200 -
#294F. Doorenbos“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Homestead”. Oil on canvas. Signed and dated '75.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 70 / 100 -
#51Een antiek parasolletje met zilveren handvat, gemerkt 800.
An antique parasol with a silver handle, marked 800.No longer availableDim. l 89 cm 800‰Estimate: € 80 / 120 -
#280Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van +- 1 ct. en fantasiestentjes.
#46Een wollen handgeknoopt Perzisch tapijt.
A woolen hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 230 x 325 cmEstimate: € 200 / 220