#539“The oneholer”, een decoratief werk gerelateerd aan de golfsport met opschrift ‘Since 1886, Royal Lytham & Qt. Annes, Lancashire England. Gemonogrammeerd GC 18.
#100Een 18 kt geelgouden parure waaronder een hanger, oorbellen en ring bezet met een zwarte diamanten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en barok parels.
An 18 kt yellow gold set including a pendant, earrings, and ring set with a black diamond and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct. and baroque pearls.No longer availableDim. 33,80 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#270Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,49 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 3.49 ct.No longer availableDim. 15,63 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#536Een handgeknoopt Oosters tapijt in bruintinten.
A hand-knotted Oriental carpet in shades of brown.No longer availableDim. 202 x 110 cmEstimate: € 80 / 120 -
#392Een paar lederen Knoll stoelen, model “Eastside” van ontwerper Ettore Sottsass (gemerkt in de stof), jaren 80.
A pair of leather Knoll chairs, model "Eastside" designed by Ettore Sottsass (marked on the fabric), from the 1980s.No longer availableDim. H 85 B 80 D 78 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#500Een 18 kt witgouden ring bezet met witgouden bolletjes en parels.
An 18 kt white gold ring set with white gold balls and pearls.No longer availableDim. 10,77 gEstimate: € 700 / 800 -
#5Een 18 kt gouden ring bezet met smaragden en briljanten, met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct
An 18 kt gold ring set with emeralds and diamonds, with a total weight of ± 0.14 ct.No longer availableDim. 3.15 gEstimate: € 160 / 200 -
#129Pol Marijnissen‘Vissers op de Waddenzee’, olieverf op paneel naar de 19e eeuw. Getekend A Marijnissen. In goudkleurig kader.
‘Fishermen on the Wadden Sea’, oil on panel from the 19th century. Signed by A Marijnissen. In a gold-colored frame.No longer availableDim. 30/24 cmEstimate: € 120 / 150 -
#190Een paar 18 kt drie kleuren gouden oorbellen.
#347Period: 19 e eeuwHindu Khandoba ruiter. 19e eeuws bronzen beeldje.
Hindu Khandoba horseman. 19th century bronze figurine.No longer availableDim. Hoogte 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#344DeknudtEen geslepen spiegel met vergulde kunststoffen kader, rijkelijk gedecoreerd met oa. engelen. Gemerkt met label Deknudt.
A cut mirror with a gilded plastic frame, richly decorated with, among others, angels. Marked with Deknudt label.No longer availableDim. 71 x 46 cmEstimate: € 50 / 75