Replica wereldbol met hommage aan cartograaf Abraham Ortelius via Italiaanse en Nederlandse wereldkaarten van de 17de eeuw. Gemaakt door de ‘Donati Societas’ in Milan in 1962.

Replica globe with a tribute to cartographer Abraham Ortelius through Italian and Dutch world maps from the 17th century. Made by the 'Donati Societas' in Milan in 1962.
Dim. h 36,5 cm
SKU: 2503250003.
Auction day: 25 March 2025 19:00
Catalogue #3
Estimate: € 60 / 80

  • #490

    Een halssnoer met barokparels en met zilveren slot.

    A necklace with baroque pearls and a silver clasp.
    Dim. L: 27 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #394
    Pierre Dickbert

    ‘Droombeeld’. Tweeluik in gemengde techniek, bister en krijt met blauwe accenten. Getekend met stempel.

    'Dream Image'. Diptych in mixed media, bistre and chalk with blue accents. Signed with stamp.
    Dim. 65 x 23 (x2) cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #508

    Afrikaans geïnspireerd maskervormig beeld, brons op houten voetje.

    African inspired mask-like sculpture, bronze on wooden base.
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #105

    Een prachtige vitrinekast van gefineerd wortelnotenhout. Hollands werk, vroeg XIXde eeuw. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk. Mooi gebeeldhouwde kap van bewogen vorm, schuine beglaasde zijden. Onderaan vijf laden rondom een rozet met bloemmotief. Vier gebeeldhouwde bal-en-klauwpoten.

    A beautiful display cabinet in burr walnut veneer. Dutch work, early 19th century. Two glazed doors with lattice at the top. Nicely carved ornate crest in curved shape, sloping glazed sides. Five drawers at the bottom around a rosette with floral motif. Four carved ball-and-claw feet.
    Dim. 240 x 190 x 45 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #88
    Scheibe Alsbach

    Een porseleinen groep voorstellend een paardenslee in de sneeuw, gemerkt Scheibe Alsbach, made in GDR.

    A porcelain group depicting a sleigh in the snow, marked Scheibe Alsbach, made in GDR.
    Dim. 19 x 40 x 15 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #257
    T. Walker & Son

    Dim. 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #164
    Hendrik Strick

    “Landschap met hooioppers”. Olieverf op paneel door Hendrik Strick (1892-1978). Getekend rechtsonder, op de rug een portretschets in potlood.

    "Landscape with Haystacks". Oil on panel by Hendrik Strick (1892-1978). Signed lower right, with a pencil portrait sketch on the back.
    Dim. 61/43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #78

    Waterkruik, hout met leder overtrokken. Etnisch decoratief voorwerp.

    Water jug, wood covered with leather. Ethnical decorative object.
    Dim. Hoogte 12, Ø 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #222

    Toulouse Lautrec, poster van de tentoonstelling in het Stedelijk museum Amsterdam.

    Toulouse Lautrec, poster for the exhibition at the Stedelijk Museum Amsterdam.
    Dim. 59/77 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #74
    Vitra

    Vitra type 108 netwave stoel uit de Aluminium reeks ontworpen door het duo Charles & Ray Eames.

    Vitra type 108 netwave chair from the Aluminium group designed by Charles & Ray Eames.
    Dim. 83 x 58 x 53 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #16

    Een Empire vitrine/schrijfmeubel met fineer, verguld bronzen beslag en marmeren blad. 2 deuren en 6 laden waarvan één met schrijfdeel vanbinnen.

    An Empire display/writing cabinet with veneer, gilt bronze fittings, and a marble top. 2 doors and 6 drawers, one of which has a writing compartment inside.
    Dim. 167 x 105 x 58 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #460

    Een 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.

    An 18kt white gold earrings set with diamonds weighing approximately 0.62 ct in total.
    Dim. 4,04 g
    Estimate: € 700 / 800

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00