#493Bronzen paard in de stijl van de Tang dynastie.
Bronze horse in the style of the Tang dynasty.No longer availableDim. H 24, L 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#30Tissot Swiss MadeEen vergulde dameshorloge met vergulde polsband.
A gilt ladies' watch with a gilt wristband.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#157‘Visser met vrouw en kind’. Set beeldjes in biscuit. Niet gemerkt. Het beeldje van de man vertoont een haartje in de hals.
‘Fisherman with wife and child’. Set of figurines in biscuit. Not marked. The man figurine has a hairline in the neck.No longer availableDim. Hoogte 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#63DLBEen antieke Franse reiswekker met messing kast en geslepen glazen deurtjes. Emaillen wijzerplaat met Romeinse cijfers en verso wijzerplaatje. Diverse markeringen, gemerkt “DLB”, eind 19e eeuw. In originele foedraal met instructiebriefje. Een scharniertje foedraal manco.
An antique French travel clock with brass case and cut glass doors. Enamel dial with Roman numerals and rear dial. Various markings, marked "DLB", late 19th century. In original case with instruction note. One hinge missing from the case.No longer availableDim. 10 x 8 x 7 cmEstimate: € 220 / 340 -
#269Theodorus Johannes BertelsPeriod: 1882 - 1967“Moeder en kind.” Olieverf op board. Toegeschreven via herkomst.
#558Een lot van vier antieke metalen voorwerpen, waaronder een kunstig bewerkte karaf, een sierlijke dekselpot, een verzilverde vaas en een gedetailleerd beeld van een haan.
A lot of four antique metal objects, including an intricately decorated decanter, an elegant lidded pot, a silver-plated vase, and a detailed rooster figurine.No longer availableDim. H: 11-26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#368Holmegaard, DenemarkenEen lot van 2 nekglazen, circa 1970, gefabriceerd door Holmegaard, Denemarken, ontworpen door Christer Holmgren. In hun originele verpakking.
A pair of 2 neck glasses, circa 1970, manufactured by Holmegaard, Denmark, designed by Christer Holmgren. In their original packaging.No longer availableDim. h 19 x Ø 7.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#111Een schrapnelfragment op houten voet.
#567Een romantische kapstok, goudkleurig metaal en onyx, het bovenste onyx deel is hersteld, het onderste deel heeft een herstelling en een recente breuk.
A romantic coat rack, gold-colored metal and onyx, the top onyx part has been restored, the bottom part has a repair and a recent break.No longer availableDim. h 177.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#334‘Dansen in de regen’. Olieverfschilderij op doek. Getekend Magnée, met certificaat.
‘Dancing in the Rain’. Oil painting on canvas. Signed Magnée, with certificate.No longer availableDim. 60/90 cmEstimate: € 60 / 80 -
#236Een fauteuil à la reine van gebeeldhouwd notenhout, Régencestijl. Herbekleed met steenrode stof. XIXde eeuw.
A fauteuil à la reine in carved walnut wood, Regence style. Reupholstered with terracotta fabric. 19th century.No longer availableDim. 106 x 69 x 63 cmEstimate: € 100 / 120