#77Een beeld in albast van een jongedame en een duivelsbuste op een waterfontein. Met meerdere kleine beschadigingen. Duivelshoofd gelijmd.
A statue in alabaster of a young lady and a devil's bust on a water fountain. With several small damages. Devil's head glued.No longer availableDim. h 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#42Samuel Devriendt‘Het nieuwe kleedje’, olieverf op paneel naar de 19e eeuw. Getekend S. Devriendt.
'The new dress', oil on panel from the 19th century. Signed S. Devriendt.No longer availableDim. 13/18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#533Metalen beeld van een Chinese knobbelgans.
#474Smeedijzeren torso. Assemblage.
#191Joyeria Sendra AlteaEen juwelendoosje met zilveren plaque met sporen van polychromie, gemerkt 925. Draagt onderaan een label: Joyeria Sendra Altea. Draagt handtekening Castellari(?)
#107Een uitschuifbare wandelstok/meetstok voor het meten van de schouderhoogte van paarden in Inches en/of cm. Het horizontaal uitklapbaar gedeelte is tevens voorzien van een waterpas.
An extendable walking stick/measuring stick for measuring the shoulder height of horses in inches and/or cm. The horizontally extendable part also has a level.No longer availableDim. Lengte 92 cmEstimate: € 250 / 350 -
#514Jules Van AelPeriod: 1912-1997“Boszicht met figuren en dieren”, gewassen inkttekening op papier in passepartout, gesigneerd J. Van Ael.
"Forest view with figures and animals", ink drawing on paper in mat, signed J. Van Ael.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 40 / 60 -
#454William & Annet Brand & van EgmondEen design luchter door William Brand & Annet van Egmond van draadstaal en glas.
A design chandelier by William Brand & Annet van Egmond made of wire steel and glass.No longer availableDim. h 75 x Ø 70 cmEstimate: € 300 / 500 -
#484Een tafellamp met beige xxl keramische voet.
#437Kunststoffen beeld van een groen mannetje met gouden verfaccenten.
Plastic sculpture of a green figure with gold paint accents.No longer availableDim. Hoogte 76 cmEstimate: € 40 / 60