Replica wereldbol met hommage aan cartograaf Abraham Ortelius via Italiaanse en Nederlandse wereldkaarten van de 17de eeuw. Gemaakt door de ‘Donati Societas’ in Milan in 1962.

Replica globe with a tribute to cartographer Abraham Ortelius through Italian and Dutch world maps from the 17th century. Made by the 'Donati Societas' in Milan in 1962.
Dim. h 36,5 cm
SKU: 2503250003.
Auction day: 25 March 2025 19:00
Catalogue #3
Estimate: € 60 / 80

  • #539

    “The oneholer”, een decoratief werk gerelateerd aan de golfsport met opschrift ‘Since 1886, Royal Lytham & Qt. Annes, Lancashire England. Gemonogrammeerd GC 18.

    "The oneholer" is a decorative piece related to the sport of golf with the inscription 'Since 1886, Royal Lytham & Qt. Annes, Lancashire England. Monogrammed GC 18.
    Dim. 84 x 93 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #100

    Een 18 kt geelgouden parure waaronder een hanger, oorbellen en ring bezet met een zwarte diamanten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en barok parels.

    An 18 kt yellow gold set including a pendant, earrings, and ring set with a black diamond and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct. and baroque pearls.
    Dim. 33,80 g
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #270

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 3.49 ct.
    Dim. 15,63 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #536

    Een handgeknoopt Oosters tapijt in bruintinten.

    A hand-knotted Oriental carpet in shades of brown.
    Dim. 202 x 110 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #392

    Een paar lederen Knoll stoelen, model “Eastside” van ontwerper Ettore Sottsass (gemerkt in de stof), jaren 80.

    A pair of leather Knoll chairs, model "Eastside" designed by Ettore Sottsass (marked on the fabric), from the 1980s.
    Dim. H 85 B 80 D 78 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #500

    Een 18 kt witgouden ring bezet met witgouden bolletjes en parels.

    An 18 kt white gold ring set with white gold balls and pearls.
    Dim. 10,77 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #5

    Een 18 kt gouden ring bezet met smaragden en briljanten, met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct

    An 18 kt gold ring set with emeralds and diamonds, with a total weight of ± 0.14 ct.
    Dim. 3.15 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #512

    Marmeren beeld van een liggende leeuw, leunend op een schild.

    Marble statue of a reclining lion, resting on a shield.
    Dim. H 30, B 55 cm
    Estimate: € 450 / 650
  • #129
    Pol Marijnissen

    ‘Vissers op de Waddenzee’, olieverf op paneel naar de 19e eeuw. Getekend A Marijnissen. In goudkleurig kader.

    ‘Fishermen on the Wadden Sea’, oil on panel from the 19th century. Signed by A Marijnissen. In a gold-colored frame.
    Dim. 30/24 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #190

    Een paar 18 kt drie kleuren gouden oorbellen.

    A pair of 18 kt tricolor gold earrings.
    Dim. 13,60 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #347
    Period: 19 e eeuw

    Hindu Khandoba ruiter. 19e eeuws bronzen beeldje.

    Hindu Khandoba horseman. 19th century bronze figurine.
    Dim. Hoogte 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #344
    Deknudt

    Een geslepen spiegel met vergulde kunststoffen kader, rijkelijk gedecoreerd met oa. engelen. Gemerkt met label Deknudt.

    A cut mirror with a gilded plastic frame, richly decorated with, among others, angels. Marked with Deknudt label.
    Dim. 71 x 46 cm
    Estimate: € 50 / 75

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00