#237Boch Frères KeramisSet van 2 Delftse knobbelvazen. Onderaan gemerkt.
Set of 2 Delft knob vases. Marked at the bottom.No longer availableDim. Hoogte 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#435Siku Metall 1:32Een tractor met 3 opleggers op afstandsbediening, Fendt tractor met voorlader en manuele Fortuna haakkipper, electronische Joskin kiptrailer en een transportbandsysteem. Afstandsbediening met 3 frequenties. Als nieuw.
A tractor with 3 trailers on remote control, Fendt tractor with front loader and manual Fortuna hook lift trailer, electronic Joskin tipping trailer, and a conveyor belt system. Remote control with 3 frequencies. Like new.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#246Klassieke armstoel met geweven bloemenstof. Matige gebruikssporen aan de armleggers. Ijzeren wieltjes aan de voorpoten.
#80Een paar 18 kt geelgouden oorbellen.
A pair of 18 karat yellow gold earrings.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 280 / 350 -
#533Metalen beeld van een Chinese knobbelgans.
#82Decoratief paneel voor een huwelijksgebeuren, volledig gebeeldhouwd in barokke stijl. Medio XXste eeuw.
Decorative panel for a wedding event, fully sculpted in a baroque style. Mid-20th century.No longer availableDim. 120 x 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#383MattelMattel Barbie Brunette Bubble Cut Stock No 850, 1962, met originele doos (hoeken met plakband hersteld).
Mattel Barbie Brunette Bubble Cut Stock No 850, 1962, with original box (corners repaired with tape).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#62Thonet, ViennaEen set van 4 stoelen, caféstoel nr. 14, gemerkt Thonet.
A set of 4 chairs, café chair no. 14, marked Thonet.No longer availableDim. 89 x 42 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#448Satsuma wierookbrander, fo-hond op het deksel, hersteld aan de staart.
Satsuma incense burner, with a lion dog on the lid, restored at the tail.No longer availableDim. H 28, B 28, D g16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#259Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“De doorgang onder het kapelletje”, een ets op papier, gesigneerd buiten de plaat Alf. Van Neste.
"The passageway under the little chapel", an etching on paper, signed outside the plate Alf. Van Neste.No longer availableDim. 18 x 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#169Een 19e eeuwse lithografische reproductie in kleur van een landkaart uit 1750, Pologne.
A 19th-century lithographic reproduction in color of a map from 1750, Poland.No longer availableDim. 49 x 56 cmEstimate: € 80 / 120