Replica wereldbol met hommage aan cartograaf Abraham Ortelius via Italiaanse en Nederlandse wereldkaarten van de 17de eeuw. Gemaakt door de ‘Donati Societas’ in Milan in 1962.

Replica globe with a tribute to cartographer Abraham Ortelius through Italian and Dutch world maps from the 17th century. Made by the 'Donati Societas' in Milan in 1962.
Dim. h 36,5 cm
SKU: 2503250003.
Auction day: 25 March 2025 19:00
Catalogue #3
Estimate: € 60 / 80

  • #69
    Luceplan

    Een paar Italiaanse design lampen met aluminium voet, model Costanza. In werkende staat. Met witte kappen.

    A pair of Italian design lamps with aluminum base, model Costanza. In working condition. With white shades.
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #544

    Celadon vaasje met 4 oren. Onderaan gestempeld. Eén oor gelijmd.

    Celadon vase with 4 ears. Stamped at the bottom. One ear glued.
    Dim. Hoogte 21.5, Ø 13 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #571

    Een Japans diorama/vitrinekastje, zwart gelakt met gebogen glas.

    A Japanese diorama/display cabinet, black lacquered with curved glass.
    Dim. 19.5 x 32 x 8 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #16

    Een Empire vitrine/schrijfmeubel met fineer, verguld bronzen beslag en marmeren blad. 2 deuren en 6 laden waarvan één met schrijfdeel vanbinnen.

    An Empire display/writing cabinet with veneer, gilt bronze fittings, and a marble top. 2 doors and 6 drawers, one of which has a writing compartment inside.
    Dim. 167 x 105 x 58 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #515
    Märklin HO

    Märklin HO. Een lot van 4 sets wagons, 48781, 48924, 46824 en 46423. Als nieuw in hun originele dozen.

    Märklin HO. A lot of 4 sets of wagons, 48781, 48924, 46824, and 46423. Like new in their original boxes.
    Estimate: € 60 / 80
  • #162
    Jos Stokbroeckx
    Period: 1898 - 1968

    “Heidezicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Stokbroecks.

    "Heidezicht", a painting, oil on canvas, signed Stokbroecks.
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #12
    Luceplan

    Een hanglamp van glas en verchroomd metaal, ontworpen door Paolo Rizzatto voor Luceplan, model Glassglass D31.

    A glass and chromed metal pendant lamp, designed by Paolo Rizzatto for Luceplan, model Glassglass D31.
    Dim. h 49 x Ø 29 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #202
    Constant Peet
    Period: Borgerhout 1888 - Berchem 1966

    Dim. 55 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #86

    Antieke buikcommode met 2 laden en 2 deuren. De laden zijn gecompartimenteerd en bekleed met rood fluweel. Onder het bovenblad zit aan beide kanten een uitschuifbaar plateau, eveneens bekleed met rood fluweel.

    Antique commode with 2 drawers and 2 doors. The drawers are compartmentalized and lined with red velvet. There are pull-out trays on both sides below the top, also lined with red velvet.
    Dim. H 95, B 135, D 57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #409
    Alex Wauters
    Period: 1899–1965

    Dim. 49 x 68 cm
    Estimate: € 1750 / 2250
  • #135

    Twee zilveren Franse munten van 5 francs. 1830 (Charles X) en 1832 (Louis Philippe I).

    Two silver French coins of 5 francs. 1830 (Charles X) and 1832 (Louis Philippe I).
    Estimate: € 50 / 70
  • #179
    Gritti

    ‘Landschap met grote waterpartij’. Olieverf op doek getekend Gritti ‘70.

    ‘Landscape with large body of water’. Oil on canvas signed Gritti '70.
    Dim. 30/40 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00