#1Guido Gezelle’s Dichtwerken. Ed. Standaard Boekhandel (1959?). In 2 volumes In-8°. Linnen band.
Guido Gezelle’s Dichtwerken. Ed. Standaard Boekhandel (1959?). In 2 volumes In-8°. Linen band. -
#271Armogrès BelgiumEen keramisch wapenschild met kroon, gemerkt Armogrès Belgium.
A ceramic coat of arms with crown, marked Armogrès Belgium. -
#124Een partij van vier kaders, twee aquarellen en twee offset prints.
A lot of four frames, two watercolors, and two offset prints. -
#44Een lot oude menu’s, laat 19e en eerste helft 20ste eeuws.
A lot of vintage menus, late 19th and early 20th century. -
#59Een amforavormige vaas getekend L. Robbia, Gualdo T. E.
An amphora-shaped vase signed L. Robbia, Gualdo T. E. -
#112Een lot van vier houten Afrikaanse beeldjes.
A lot of four wooden African figurines. -
#23Een vintage vaas, kleurloos en bordeauxrood in de massa gekleurd.
A vintage vase, colorless and burgundy tinted in the mass. -
#52Een vintage bakelieten wandtelefoon, made in Germany.
A vintage Bakelite wall telephone, made in Germany. -
#169Een oude banjo-barometer met waterpas.
An antique banjo barometer with level. -
A lot of 2 African weapons consisting of a short sword and a small spear. -
#323Een lot van 15 glazen, Booms glas, 5 x 11 cm, 5 x 9 cm en 5 x 6 cm hoog.
A lot of 15 glasses, Booms glass, 5 x 11 cm, 5 x 9 cm, and 5 x 6 cm tall.