#185Ch. Labégorce-Zédé A.C. Margaux Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1981 aantal: 1 Mag.
No longer available -
#246Le Rubis de Juchepie A.C. Anjou Oosterlinck-Bracke, Faye M.D. 2011 aantal: 3 Mag.
No longer available -
#206Ch. Léoville-Las-Cases A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1988 aantal: 3 bt
No longer available -
#178Ch. Lafite-Rothschild A.C. Pauillac 1e grand cru classé M.C. K. 1976 aantal: 8 bt ts
No longer available -
#142Lot wijn
aantal: 15 bt
Malesan A.C. Bordeaux Blanc
M.O. 1988 aantal: 1 bt
Meursault A.C. Pierre Bouzereau-Emonin, Meursault M.P. 1988 aantal: 1 bt
Chassagne-Montrachet A.C. Pierre Bouzereau-Emonin, Meursault M.P. 1988 aantal: 1 bt
Montagny 1er Cru A.C. Louis d’Armont, Corgoloin M.O. 1993 aantal: 1 bt
Wachenheimer Gerümpel Riesling Kabinett QMP Rheinpfalz - Trocken Dr. Bürklin-Wolf, Wachenheim E.A. 1989 aantal: 1 bt
Pouilly Fumé A.C. J.P. Bouet M.O(..)
No longer available -
#225Ch. La Grande Barde A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. 1998 aantal: 10 bt
No longer available -
#145Een groot lot sigaren, sigaretten en cigarillo’s Mercator, CD, Ciprico, John Player Special Einde XXste eeuw
0 aantal:
No longer available -
#79Lot rode bordeaux
aantal: 7 bt
Ch. de Goëlane A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1986 aantal: 3 bt
Ch. Bertinat-Lartigue A.C. St-Emilion
M.C. 1983 aantal: 2 bt
La Paroisse A.C. Haut-Médoc
M.B. 1989 aantal: 1 bt
Mouton-Cadet A.C. Bordeaux Baron Philippe de Rothschild, Pauillac M.O. 1985 aantal: 1 bt
No longer available -
#196Marquis de Grandefont A.C. Bordeaux
M.O. 1983 aantal: 12 bt
No longer available -
#180Rebello Valente Vintage Port bottled in 1979 Robertson Bros & Ca Ltd, Oporto M.O. 1977 aantal: 1 bt
No longer available -
#69Lot rode bordeaux
aantal: 3 bt
Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé M.C. 1953 aantal: 1 bt vidange
Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé M.C. 1970 aantal: 1 bt ms
Ch. Moncheret Cuvée Réservée
1971 aantal: 1 bt ms
No longer available -
#9Lot witte wijn
aantal: 6 bt
Meursault 1e Cru Clos des Perrières A.C. Albert Grivault M.D. 1991 aantal: 1 bt
Chassagne-Montrachet 1e Cru Caillerets A.C. Marc Rougeot-Dupin M.O. 1994 aantal: 1 bt
Puligny-Montrachet 1e Cru Les Folatières A.C. Dom. Jean Chartron M.P. 1996 aantal: 1 bt
Sancerre A.C. Comte Lafond, De Ladoucette M.O. 1996 aantal: 1 bt
Chablis 1e Cru Fourchaumes A.C. Les Vaulorents M.P. 2002 aantal: 1 bt
Chablis 1e Cru Montmains A.C. Bernar(..)