#70Een 18 kt geelgouden ring bezet met een solitaire van 0.25 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a 0.25 ct solitaire diamond.No longer availableDim. 9.20 gEstimate: € 600 / 800 -
#385Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.
#40Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale saffier cabochon van +- 0,15 ct. en twee kleine briljantjes.
An 18 kt yellow gold ring set with a central cabochon sapphire of approximately 0.15 ct. and two small brilliants.No longer availableDim. 5,06 gEstimate: € 300 / 400 -
#394Jozef PittersPeriod: 1877-1957‘Fjord’, olieverf op paneel. Getekend; Josef PITTERS.
#90Een 18 kt roze gouden ring bezet met een granaat van +- 2 ct. en lab-grown diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 kt rose gold ring set with a garnet of approximately 2 ct. and lab-grown diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 4,6 gEstimate: € 700 / 800 -
#546SECAEen vintage Seca doktersweegschaal, made in Germany.
A solid wood carved sculpture of a horse, polychrome, of Asian origin.No longer availableDim. 70 x 60 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#443Een kleine opgezette krokodil (letsel aan staart), een Oosterse dolk en een sierdolk met vogelklauw, gemerkt München.
#372“Twee vrouwen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat: Picasso.
#207Een grote knobbelvaas in Delfts Blauw aardewerk, gemerkt.
A large bulbous vase in Delft Blue earthenware, marked.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 30 / 50