Similar lots by type
-
#427
“Le grand livre de l’Impressionnisme français”. Dane Keller. Ed. La bibliothèque des arts. Parijs, 1986.
“Le grand livre de l’Impressionnisme français”. Dane Keller. Ed. La bibliothèque des arts. Paris, 1986.No longer availableEstimate: € 24/26 -
#455
Twee boeken: - “Beeldhouwkunst uit de late middeleeuwen in de Nederlanden”. Prof. Dr. F. w. S. van Thienen. Uitgegeven door de Nederlandse Stichting Openbaar Kunstbezit en Openbaar kunstbezit in Vlaanderen. 1966.- “Antwerpse retabels 15de - 16de eeuw”. Hans Nieuwdorp. Ed. VZW Museum voor Religieuze Kunst Antwerpen, 1993.
Deux livres:- “Beeldhouwkunst uit de late middeleeuwen in de Nederlanden”. Prof. Dr. F. w. S. van Thienen. Ed. par Nederlandse Stichting Openbaar Kunstbezit et Openbaar kunstbezit in Vlaanderen. 1966.- “Antwerpse retabels 15de - 16de eeuw”. Hans Nieuwdorp. Ed. VZW Museum voor Religieuze Kunst Antwerpen, 1993.No longer availableEstimate: € 32/36 -
#37
“Jachtgeweren encyclopedie”. A. E. Hartink. Ed. Rebo. 1998.
“Jachtgeweren encyclopedie”. A. E. Hartink. Ed. Rebo. 1998.No longer availableEstimate: € 20/24 -
#423
“Schatten uit de Nieuwe Wereld”. Catalogus naar aanleiding van de gelijknamige tentoonstelling in 1992.
“Schatten uit de Nieuwe Wereld”. Catalogue de l’exposition du même nom en 1992.No longer availableEstimate: € 30/34 -
#188
Drie boeken met betrekking tot Antwerpen:- “Anvers à travers les âges”. P. Génard. Brussel, 1888. Twee delen.- “Antwerpen” Een foto-album uitgegeven door de Stad Antwerpen in samenwerking met Agfa -Gevaert. 1954.
Trois livres traitant la ville d’Anvers:- “Anvers à travers les âges”. P. Génard. Bruxelles, 1888. Deux volumes.- “Anvers”. Album aux photos édité par la ville d’Anvers en collaboration avec Agfa-Gevaert. 1954.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#44
Een lot van drie kunstboeken met als onderwerp Leon Spilliaert, Rik Slabbinck en Albert Servaes.
Lot de trois livres d’art traitant Léon Spilliaert, Rik Slabbinck et Albert Servaes.No longer availableEstimate: € 22/30 -
#488
Een lot van zes boeken:- “Bijbelsche geschiedenis”. Dr. Jos Keulers met tekeningen van Jos. Speybrouck. Ed. J.J. Romen & zonen, Roermond-Maeseyck. 1931.- ” Alte und Neue Welt”. 40ste jaargang. ED. Verlagsanshalt Benziger & Co. A.G. Köln, 1906. -“Le panorama de la guerre”. Tome cinquième. Ed. Jules Tallandier. Parijs.- “Wapens van het Koninkrijk België en het Groothertogdom Luxemburg (deel 2)” en “Nederlandsche gemeentewapens (2 delen)”. Ed. Koffie Hag Maatschappij Brussel en Amsterdam.(..)
Lot de six livres:- “Bijbelsche geschiedenis”. Dr. Jos Keulers avec dessins par Jos. Speybrouck. Ed. J.J. Romen & zonen, Roermond-Maeseyck. 1931.- ” Alte und Neue Welt”. 40e année. Ed. Verlagsanshalt Benziger & Co. A.G. Köln, 1906. -“Le panorama de la guerre”. Tome cinquième. Ed. Jules Tallandier. Paris.- “Wapens van het Koninkrijk België en het Groothertogdom Luxemburg (partie 2)” en “Nederlandsche gemeentewapens (2 vol.)”. Ed. Koffie Hag Maatschappij Bruxelles et Amsterdam.(..)No longer availableEstimate: € 50/80 -
#333
“Lettres et mémoires choisis parmi les papiers originaux du Maréchal de Saxe”. Vijf delen. Parijs, 1794.
“Lettres et mémoires choisis parmi les papiers originaux du Maréchal de Saxe”. Cinq volumes. Paris, 1794.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#638
“Jackson’s silver & gold marks of England, Scotland & Ireland”. Ed. Ian Pickford voor de “Antique collector’s club. Engeland.
“Jackson’s silver & gold marks of England, Scotland & Ireland”. Ed. Ian Pickford pour l’ “Antique collector’s club. Angleterre.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#558
Een gevarieerd lot boeken met betrekking tot zilver, goud, edelstenen, mineralen, antiek, munten, microscopen en juwelen.
Lot de livres varié concernant l’argent, les pierres précieuses, les minéraux, les antiquités, les monnaies, les microscopes et les bijoux.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#171
“Missale romanum ex decreto sacrosancti concilii tridentini restitutum S. PII V. Jussu Editum, Clementis VIII et Urbani Papae Octavi Auctoritate Recognitum...”. Antverpiae, ex Architypographia Plantiniana MDCCLXII. In lederen band. Mooie verluchte tekst met enkele gravures.
“Missale romanum ex decreto sacrosancti concilii tridentini restitutum S. PII V. Jussu Editum, Clementis VIII et Urbani Papae Octavi Auctoritate Recognitum...”. Antverpiae, ex Architypographia Plantiniana MDCCLXII. Reliure cuir. Texte joliment rehaussé et quelques gravures.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#313
“De grote encyclopedie der fossielen”. Ed. Rebo. Lisse, 1990.
“De grote encyclopedie der fossielen”. Ed. Rebo. Lisse, 1990.No longer availableEstimate: € 10/15 -
#527
Een lot van twaalf boeken met betrekking tot klokken en horloges.
Lot de douze livres concernant les pendules et les montres.No longer availableEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#692H. Schroeder
“Pierrots”. Een aquarel en een een sanguinetekening op papier. Beiden gesigneerd.
“Pierrots”. Une aquarelle et une sanguine sur papier. Les deux signées.No longer availableDim. 21 x 13,5 & 18 x 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#668Bernard Moore
Een bol vaasje van geglazuurd aardewerk met een decor van karpers op rode fond. Gemerkt.
Vase sphérique en faïence de couleur sang de boeuf, décoré de carpes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60/80 -
#770
Een weegschaal met koperen schalen en toebehoren. XIXe eeuw.
Bascule aux coupes en cuivre et aux attributs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#590Lyra
Een regulateur van gesculpteerd notenhout. Laat XIXe eeuw.
Régulateur en noyer sculpté. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 25/40 -
#570
Zeven messenleggers van gesculpteerd ivoor, versierd met olifantjes. Kleine beschadigingen.
Sept porte-couteau en ivoire sculpté décorés d’éléphants. Première moitié du XXe siècle. Petits usures.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#208
Een vaas met blauw en zwart glazuur. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence noire et bleue. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 90/120 -
#763
Een achthoekig hallantaarn van brons en glas met vier lichtpunten
Lanterne de vestibule octogonale en bronze et verre à quatre lumières.No longer availableEstimate: € 360/380 -
#490
Twee grote vazen van Vlaams aardewerk met zes oren en een vegetaal decor in reliëf.
Deux grands vases en faïence flamande à six anses et à décor végétal en relief.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 180/240 -
#159
“Steegje”. Olieverf op papier, maar later op doek aangebracht. Restauraties. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
“Ruelle”. Huile sur papier, collé sur toile. Vers 1900. Restaurations.No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 80/100 -
#231
Een vaasje van roze en kleurloos glas met een gegraveerde afbeelding van een krokus. Onderaan gemerkt met het kruis van Lotharingen.
Petit vase en verre rose et incolore; Décor gravé d’un crocus. Marque avec la crois de Lorraine sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 160/180 -
#77Schaubach
Vier balletdanseresjes van porselein en biscuit. Onderaan gemerkt.
Quatre ballerines en porcelaine et biscuit. Marques sous la base.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 20/40 -
#704Antonio P. Limon
“Mexicaans meisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petite fille mexicaine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 80/120