“Richmond, Yorkshire.” Gesigneerd binnen en buiten de plaat. Met papiermerken links onderaan.
Albany E. Howarth

"Richmond, Yorkshire." Signed inside and outside the plate. With paper markings in the lower left corner.
Dim. 25,5 x 34 cm
SKU: 2801250284.
Auction day: 28 January 2025 19:00
Catalogue #284
Estimate: € 80 / 120

  • #264

    Een scepter van deels blauw gekleurd en met de tang bewerkt Murano glas.

    A scepter made of partially blue colored and tongs-worked Murano glass.
    Dim. 42 x 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #8

    Een paar neo-klassieke stijl bronzen kandelaars op groen marmeren voet.

    A pair of neoclassical style bronze candlesticks on green marble base.
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #435

    Regolo tafel in hout en gefumeerd glas. De glazen voet heeft een beschadigde hoek.

    Regolo table in wood and smoked glass. The glass base has a damaged corner.
    Dim. 74 x 240 x 120 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #228

    Een houten wandelstok met houtgesculpteerde kop.

    A wooden walking stick with a carved wooden head.
    Dim. l 92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #219
    Tony Agostini

    “Schildersezels”. Litho. Gesigneerd en genummerd 139/150.

    "Painter's easels". Lithograph. Signed and numbered 139/150.
    Dim. 56 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #331
    Leydec

    Een abstract sculptuur in composiet op een zwarte voet. Gesigneerd Leydec en genummerd 9.

    An abstract sculpture in composite on a black base. Signed Leydec and numbered 9.
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #421

    Een ‘Laughing Buddha.” met gewaad versierd met bloemen en vergulde details. Onderaan gemerkt.

    A 'Laughing Buddha' with robe decorated with flowers and gilded details. Marked at the bottom.
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #527

    Een set van 2 porseleinen dekselvazen in Chinees blauw-wit. Onderaan gemerkt.

    A set of 2 porcelain lidded vases in Chinese blue and white. Marked at the bottom.
    Dim. h 47 x Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #279

    “Un baptême d’Autrefois”. Litho. Gesigneerd in de plaat.

    "A baptism of yesteryear." Lithograph. Signed in the plate.
    Dim. 39 x 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #145

    Dim. 120 x 285 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #317

    “Jongedame met lammetje”, een beeld in biscuit op houten sokkel. Draagt het merkteken van Sèvres. Minieme schade.

    "Young Lady with Lamb," a biscuit sculpture on a wooden base. Bears the mark of Sèvres. Minor damage.
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #212

    Een uitbundige vergulde kader met een afbeelding naar een 17e eeuws werk, papier op paneel.

    An elaborate gilded frame with an image after a 17th-century work, paper on panel.
    Dim. 29x27.5x10 cm (kader)
    Estimate: € 50 / 70

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00