#11Een lot van 2 sets 19e eeuwse messing kandelaars.
A lot of 2 sets of 19th-century brass candlesticks.No longer availableDim. h 24.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#467Een terracotta Akan pot met diverse figuren en dieren op gesculpteerd. Vermelding in het Guy van Rijn archief.
A terracotta Akan pot with various figures and animals sculpted on it. Mentioned in the Guy van Rijn archive.No longer availableDim. 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#344Salvador Dali“Sfinks”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 296/300 buiten de plaat.
"Sphinx". Color lithograph. Signed and numbered 296/300 outside of the plate.No longer availableDim. 47 x64.5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#428Een gipsen voet.
A plaster foot.No longer availableDim. L. 28 cmEstimate: € 25 / 30 -
#190Een 18 kt wit en geelgouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en met saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
#351Een lot van 2 Chinese vazen in porcelein als lampenvoeten.
#265Een speelgoed bouwdoos gemerkt Märklin Plus A 9004, ongeopend in originele doos.
#455Giuseppe Maurizio Scutellà Artemide Milano“Pirce Sospensione”. Een modern design aluminium hanglamp in mat zwart. Ontwerp door Giuseppe Maurizio Scutellà voor Artemide.
No longer availableDim. 93 x 66,5 cm -
#120Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,66 ct. G VVS2.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.66 ct. G VVS2.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#135Een groot model Venetiaans glazen luster, 1 lang blad is beschadigd en 1 krom blad vervangen door een kleiner model. Te herbedraden.
A large Venetian glass chandelier, 1 long leaf is damaged and 1 curved leaf replaced with a smaller model. Needs to be rewired.No longer availableDim. h 125 x Ø 105 cmEstimate: € 150 / 200