#73Een gesculpteerd houten reliëf van Vishnu gelegen op de hydra. Zuid-India, 19de eeuw.
A carved wooden relief of Vishnu seated on the hydra. South India, 19th century.No longer availableDim. 48 x 29 x 8 cmEstimate: € 100 / 120 -
#332“Naakt in beweging”, een tekening, gemengde techniek op papier, gesigneerd Horemans.
#502Alexandru Sovu“Portret in peisaj”. Schilderij op board. Gesigneerd.
"Portrait in landscape". Painting on board. Signed.No longer availableDim. 42 x 61 cmEstimate: € 30 / 50 -
#63Een polychroom aardewerken coupe versierd als mand gedragen door 3 figuren.
A polychrome earthenware bowl decorated as a basket carried by 3 figures.No longer availableDim. h 11, l 30,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#27Een bronzen gelaatsdeel op een steen gemonteerd, gesigneerd.
#254“Galiarum Descriptio”. Landkaart van Gallië. Ed. Robert, Paris 1738. Naar Sanson.
"Description of Gaul". Map of Gaul. Pub. by Robert, Paris 1738. After Sanson.No longer availableDim. 51 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#451Drie mopalia’s op een voetstukje. Het zijn schelpslakken.
#365Een Chinees porseleinen theepot versierd met decor van figuren.
A Chinese porcelain teapot decorated with a design of figures.No longer availableDim. h 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#462Een elegant bankje voor 2 personen bekleed met gestreepte stof.
#331LeydecEen abstract sculptuur in composiet op een zwarte voet. Gesigneerd Leydec en genummerd 9.
An abstract sculpture in composite on a black base. Signed Leydec and numbered 9.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#354Razzia“Tennis, Slazenger”. Fotogravure. Gesigneerd in de plaat.
"Tennis, Slazenger." Photogravure. Signed in the plate.No longer availableDim. 75.5 x 58 cmEstimate: € 50 / 80