#153Een bronzen beeld van een wandelende panter.
A bronze sculpture of a walking panther.No longer availableDim. 23 x 46 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#119Hilaire Van Biervliet“Winterlandschap met orgeldraaister en kind.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Winter landscape with organ grinder and child." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 102 x 120,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#479Een lot van 3 design hanglampen met gechromeerde kap en roostertjes.
#536Een set van 4 bruingepatineerde Thonetstijl stoelen, met zit gemerkt Luterma, Estonia, met floraal decor.
A set of 4 brown patinated Thonet style chairs, with seat marked Luterma, Estonia, with floral decoration.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#254“Galiarum Descriptio”. Landkaart van Gallië. Ed. Robert, Paris 1738. Naar Sanson.
"Description of Gaul". Map of Gaul. Pub. by Robert, Paris 1738. After Sanson.No longer availableDim. 51 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#130Een 18 kt. witgouden halsketting met hanger met een centrale briljant van 0,35 ct. en briljanten met een gezamenlijke gewicht +- 0,39 ct.
An 18 kt. white gold necklace with a pendant featuring a central brilliant-cut diamond of 0.35 ct. and diamonds totaling approximately 0.39 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 750 / 850 -
#496Een salontafel in Louis-xv stijl met marquetterie en koperen beslag.
#304Marie-Louise Batardy“De Goochelaar naar Jeroen Bosch”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
"The Magician after Jeroen Bosch". Oil on canvas. Monogrammed.No longer availableDim. 30 x 40Estimate: € 100 / 120 -
#78Cristallerie LorraineEen vintage kristalglazen schaal in organische vorm. Onderaan gemerkt.
#278Een lot van 4 wandelstokken waarvan 2 in hout met snijwerk en 2 met hoornen handvat.
A lot of 4 walking sticks, 2 in wood with carvings and 2 with horn handles.No longer availableDim. l 99 cmEstimate: € 60 / 80