Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Ridder”. Litho. Gesigneerd en genummerd X/CVC buiten de plaat.
Salvador Dali

“Ridder”. Litho. Gesigneerd en genummerd X/CVC buiten de plaat.

"Knight". Lithograph. Signed and numbered X/CVC outside the plate.
Dim. 50 x 40 cm
SKU: 2706230502.
Auction day: 28 June 2023 19:00
Catalogue #502
Estimate: € 200 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Dali

  • #522
    Salvador Dali

    “Compositie met duif”. Litho. Gesigneerd en genummerd 61/250 buiten de plaat.

    "Composition with pigeon". Lithograph. Signed and numbered 61/250 outside the plate.
    No longer available
    Dim. 40 x 25 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #512
    Salvador Dali

    “Zwaan” en “Poort van de hel”. Zeefdrukken. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Swan” and “Gate of Hell”. Screen prints. Signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 18,5 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #492
    Salvador Dali

    “Twee staande naakten”. Litho. Gesigneerd en genummerd 77/250 buiten de plaat.

    "Two standing nudes". Lithograph. Signed and numbered 77/250 outside the plate.
    No longer available
    Dim. 40 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #482
    Salvador Dali

    “Paarden”. Litho. Gesigneerd en genummerd 1/250 buiten de plaat.

    "Horses". Lithograph. Signed and numbered 1/250 outside the plate.
    No longer available
    Dim. 37 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 220

Other lots in this auction

  • #543

    Een Charles X-stijl klokkenstel van verguld brons en albast. De pendule versierd met een jonge vrouw, die door een engel een bloemenkrans wordt aangeboden. Vergezeld van twee kandelaars met twee lichtpunten (één arm om opnieuw te bevestigen).

    A Charles X style gilt bronze and alabaster clock set. The pendulum decorated with a young woman, who is presented with a garland of flowers by an angel. Accompanied by two candlesticks with two light points (one arm to reattach).
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #331
    Gouda

    Een lot van 5 Gouda plateel items, waarvan 2 dekselvazen, 1 dekselschaaltje, 1 pique-fleursvaas met verguld rasterdeksel en 1 schenkkannetje.

    A lot of 5 Gouda pottery items, including 2 lidded vases, 1 lidded dish, 1 vase with gilded grid lid and 1 jug.
    No longer available
    Dim. 34cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #361

    Een industriële stijl tafellamp.

    An industrial style table lamp.
    No longer available
    Dim. h 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #597

    “The Bronze Chariot of Emperor Qin Shi Huang’s Mausoleum”. Een miniatuur replica op houten sokkel, onder kunststoffen stolp.

    “The Bronze Chariot of Emperor Qin Shi Huang's Mausoleum”. A miniature replica on a wooden pedestal, under a plastic dome.
    No longer available
    Dim. 20 x 33 x 21cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #41

    Een bord van meerkleurig porselein, gedecoreerd met een wapenschild en bloemen. In de geest van Edmé Samson. XIX eeuw.

    A plate of multi-coloured porcelain, decorated with a coat of arms and flowers. In the spirit of Edmé Samson. XIX century.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #72
    van Straten Henri
    Period: 1937

    “Soldatenlief”. Een litho op papier, linocut, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 7/50.

    "Soldiers dear". A lithograph on paper, linocut, signed outside the plate and numbered 7/50.
    No longer available
    Dim. 35 x 26cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #247

    Een Vlaams aardewerken vaas met rozen in het reliëf. Gebreken aan de bloemen. Onderaan genummerd.

    A Flemish earthenware vase with roses in relief. Flaws in the flowers. Numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. 52 x 31cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #575

    Een rond gefineerd bijzettafeltje in art-deco stijl.

    A round veneered side table in Art Deco style.
    No longer available
    Dim. h 82 x Ø 60 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #579

    Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.

    A crystal chandelier with nine light arms in two rows.
    No longer available
    Dim. H: 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #309

    “Het geluk komt morgen”. Een vintage filmposter.

    “Het geluk komt morgen”. Vintage film poster.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #110

    Een 14 karaats witgouden ketting met 18 karaats witgouden hanger en bijpassende ring bezet met zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en twee maanstenen met een gezamenlijk gewicht van +- 20 ct.

    A 14 carat white gold necklace with an 18 carat white gold pendant and matching ring set with black diamonds with a combined weight of +- 1.30 ct. and two moonstones with a combined weight of +- 20 ct.
    No longer available
    Dim. 11,58 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #152
    Vincent De Vos

    ‘Aap met Tamboerijn’, olie op doek (herdoekt) getekend De Vos.

    'Monkey with Tambourine', oil on canvas (repainted) signed De Vos.
    No longer available
    Dim. h 26 x b 33 cm
    Estimate: € 800 / 1200
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More