Other lots by Dali
#522Salvador Dali“Compositie met duif”. Litho. Gesigneerd en genummerd 61/250 buiten de plaat.
#492Salvador Dali“Twee staande naakten”. Litho. Gesigneerd en genummerd 77/250 buiten de plaat.
"Horses". Lithograph. Signed and numbered 1/250 outside the plate.No longer availableDim. 37 x 30 cmEstimate: € 200 / 220
#690Een sac-à-perles plafondlampje in koper en kristal.
#286Een antieke vlasdorser met handgeschilderde motieven en tekst, gedateerd 1882, werd tot ca de eerste wereldoorlog gebruikt, in volledig originele en werkende staat.
#87Niezoldi & KrämerPeriod: 1951Een Duitse filmcamera van Niezoldi&Krämer, model NIZO Heliomatic 8 S2R uit 1951. Bifocaal 8 mm. In lederen tas met toebehoren.
Lens: Rodenstock 37.5mm f2.8 Euron, Rodenstock 12.5mm f1.5 Heligon
Shutter: 8, 16, 32 and 64 fps
Size: 60 x 125 x 165
Weight: 1500g
A German film camera by Niezoldi&Krämer, model NIZO Heliomatic 8 S2R from 1951. Bifocal 8 mm. In leather bag with accessories. Lens: Rodenstock 37.5mm f2.8 Euron, Rodenstock 12.5mm f1.5 Heligon Shutter: 8, 16, 32 and 64 fps Size: 60 x 125 x 165 Weight: 1500gNo longer availableDim. 16,5 x 12,5 x 6cmEstimate: € 150 / 200 -
#68Een paar gedreven zilveren kommetjes, met decor van engelen. Duitse keuren. 800‰.
#322Period: 1846-1851Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Drie delen in drie banden. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, goede staat. Evenals “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Vierde deel, Hoste Gent 1907. Zelfde binding.
#649Een mid-century luchter met 4 rijen kristallen bellen met 5 lichtpunten.
A mid century chandelier with four rows of crystall pendants and five lights.No longer availableDim. h 65 x Ø 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#630Zes verschillende grote en kleine stukjes koraal.
Six different large and small pieces of coral.No longer availableDim. 33 x 34 cm. e.a.Estimate: € 80 / 120 -
#413Nimy, BelgiqueEen jardinière van rond 1900 gemerkt NIMY, made in Belgium.
A jardinière from around 1900 marked NIMY, made in Belgium.No longer availableDim. h 23 x Ø 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#23KarlsbaderEen set van schaaltje en bonbonnière gemerkt onderaan Karlsbader.
A set of a dish and a bonbonniere marked at the bottom Karlsbader.No longer availableDim. diam 16.5 cmEstimate: € 20 / 25