Other lots by Dali
#522Salvador Dali“Compositie met duif”. Litho. Gesigneerd en genummerd 61/250 buiten de plaat.
#492Salvador Dali“Twee staande naakten”. Litho. Gesigneerd en genummerd 77/250 buiten de plaat.
"Horses". Lithograph. Signed and numbered 1/250 outside the plate.No longer availableDim. 37 x 30 cmEstimate: € 200 / 220
#275Studio VandersteenSuske en Wiske. De rode reeks in vier kleuren. Nummers 67 tot en met 166. Ed. Standaard Uitgeverij. Zeer gelezen tot redelijke staat. 100 exemplaren.
#203Een rijkelijk gedecoreerde koperen beker met putto op het deksel. Met handvaten van druivenranken.
#285Marc SleenNero. 13 albums uitgegeven door Het Volk (matige tot slechte staat) en 23 albums uitgegeven door Standaard Uitgeverij (overwegend jaren zeventig) in vier kleuren (zeer goede staat), op Het Bobo Beeldje na.
Nero. 13 albums published by Het Volk (moderate to poor condition) and 23 albums published by Standaard Uitgeverij (mostly 1970s) in four colors (very good condition), except for Het Bobo Beeldje.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#184Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#376Een Oosters handgeknoopte loper.
An oriental hand-knotted runner.No longer availableDim. 280 x 80cmEstimate: € 40 / 60 -
#109Hilaire Bals“Stilleven met pruimen en glas”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd “Bals H”.
Still life with plums and glass. A painting, oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 22 x 28cmEstimate: € 150 / 200 -
#646Een handgeknoopt tapijt uit Pakistan, model Scorpion.
#110Een 14 karaats witgouden ketting met 18 karaats witgouden hanger en bijpassende ring bezet met zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en twee maanstenen met een gezamenlijk gewicht van +- 20 ct.
A 14 carat white gold necklace with an 18 carat white gold pendant and matching ring set with black diamonds with a combined weight of +- 1.30 ct. and two moonstones with a combined weight of +- 20 ct.No longer availableDim. 11,58 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#79“Hoevezicht bij akker.” & “Dorpzicht bij Mariaburg.” Olieverf op paneel. Vermoedelijk door Bouwaers.
“Farm view at field.” & “Village view near Mariaburg.” Oil paint on panel. Presumably by Bouwaers.No longer availableDim. 15 x 22 cm & 12 x 17 cmEstimate: € 60 / 100 -
#165Dingens BarometersEen contrabarometer op houten paneel.
#591Een Chinese celadon stijl schotel.
#263Een blauw-wit porseleinen klok en sierbord met landschappen en bloementafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
A blue and white porcelain clock and decorative plate with landscapes and a floral scene in the decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 29 x Ø32cmEstimate: € 50 / 80