Other lots by Dali
#522Salvador Dali“Compositie met duif”. Litho. Gesigneerd en genummerd 61/250 buiten de plaat.
#492Salvador Dali“Twee staande naakten”. Litho. Gesigneerd en genummerd 77/250 buiten de plaat.
"Horses". Lithograph. Signed and numbered 1/250 outside the plate.No longer availableDim. 37 x 30 cmEstimate: € 200 / 220
#500Een 18 karaats witgouden ketting met hanger van wit- en geelgoud bezet met diamanten oude slijp +- 1 ct. en twee saffieren van +- 0,40 ct.
#418Een Chinees porseleinen dekselpot met bloemen en hanentafereel beschilderd. Op houten sokkel.
Chinese porcelain lidded jar with flowers and a rooster scene painted. On wooden base.No longer availableDim. 26 x Ø21cmEstimate: € 80 / 120 -
#392Een Aziatisch lakpaneel met pietra dura elementen en voorstelling met speksteen en bloemendecor in reliëf.
An Asian lacquer panel with pietra dura elements and a scene with soapstone and floral decoration in relief.No longer availableDim. 91 x 30cmEstimate: € 80 / 100 -
#152Vincent De Vos‘Aap met Tamboerijn’, olie op doek (herdoekt) getekend De Vos.
'Monkey with Tambourine', oil on canvas (repainted) signed De Vos.No longer availableDim. h 26 x b 33 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#589Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
#441Boud CeysensEen verguld brons gesculpteerd beeldje, modern abstracte vorm. Gesigneerd “Ceysens”.
A gilded bronze sculpted figurine, modern abstract shape. Signed "Ceysens".No longer availableDim. 12cmEstimate: € 100 / 200 -
#483Een paar Chinees porseleinen dekselvazen met blauw en wit decor. Met fo-honden bovenaan.
A pair of Chinese porcelain vases and covers with blue and white design. With foo dogs on top.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#19J.F. Leizelt‘Vue de la Tour de Jean Roon à Amsterdam de Cote du Cingle’, een ingekleurde gravure door J.F. Leizelt.
#390Een armband van zilver bezet met ovale amethist met een gezamenlijk gewicht van ± 8 ct.
A silver bracelet set with oval amethyst with a combined weight of ± 8 ct.No longer availableDim. 12,92 gEstimate: € 250 / 350 -
#339MassiveTwee hanglampen met glazen lampenkap, waarvan 1 met 2 lichtpunten en 1 enkele, ontwerp Art Deco in hedendaagse uitvoering. Gemerkt Massive.
#252Herman Verbaert‘Bergdorp met zicht op de burcht te Luxemburg’, aquarel op papier, gesigneerd Herman Verbaert met opschrift Esch s/Sure, Lux.
'Mountain village with a view of the castle in Luxembourg', watercolor on paper, signed Herman Verbaert with the inscription Esch s/Sure, Lux.No longer availableDim. h 28 x b 36 cmEstimate: € 60 / 80