#128Ch. Theulet A.C. Monbazillac Alard, Monbazillac M.C. 1998 aantal: 12 bt
No longer available -
#175Margaret River Chardonnay Art Series Wine of Australia Leeuwin Estate, Withcliffe M.O. 2003 aantal: 1 Mag.
No longer available -
#64Ch. Pape Clément A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge M.C. 1992 aantal: 12 bt
No longer available -
#52Saint-Aubin Les Pucelles A.C. René Lamy-Pillot, Chassagne M.P. 1990 aantal: 13 hbt
No longer available -
#184GT-G. Grand Terroir Grenache A.O.P. Côtes du Rhône Villages LePlan-Vermeersch, Suze-la-Rousse M.O. O.D. 2010 aantal: 6 bt
No longer available -
#144Pouilly-Fumé A.C. Jacques Marchand, Pouilly/Loire M.D. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#36Coteaux du Tricastin A.C.
Maire & Fils à Beaune M.O. O.D. 0 aantal: 11 bt beschadigde etiketten
No longer available -
#141Pouilly-Fumé A.C. Jacques Marchand, Pouilly/Loire M.D. 1999 aantal: 9 bt
No longer available -
#89Ch. Couhins-Lurton A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en blanc M.C. 1994 aantal: 11 bt
No longer available -
#59Ch. Lascombes A.C. Margaux 2e grand cru classé M.C. 1992 aantal: 10 bt
No longer available -
#11Lot rode wijn
aantal: 10 bt
Ch. Los Boldos Cabernet Sauvignon Requinoa Viña Santa Amalia, Rquinoa M.C. 1997 aantal: 5 bt
Trio Merlot, Carmenère, Cabernet Sauvignon D.O. Rapel Valley Concha y Toro, Santiago M.O. 2003 aantal: 4 bt
Potro de Piedra Family Reserve Curicò Valley, Chile Viña Requingua M.O. 2004 aantal: 1 bt
No longer available -
#102Puligny-Montrachet 1e Cru Clos du Cailleret A.C. Monopole Dom. Jean Chartron, Puligny M.O. 1994 aantal: 12 bt