Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Rieten hut” & “Stamleden aan het vuur”. Twee olieverfschilderijen, resp op doek en op paneel. Beide gesigneerd.
Leonardo Torfs
Period: °1927

“Rieten hut” & “Stamleden aan het vuur”. Twee olieverfschilderijen, resp op doek en op paneel. Beide gesigneerd.

“Cabane en osier” et “Le tribu autour du feu”. Deux peintures en huile sur toile et sur panneau. Les deux signées.
Online only
Dim. 33x 42 & 29 x 23 cm
SKU: 2608200051.
Categories: doek, Online Only, Paneel, Schilderij.
Auction day: 26 August 2020 20:00
Catalogue #51
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Torfs

  • #62
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Oude zwerver”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 1/50 buiten de plaat.

    “Vieux mendiant”. Eau forte. Signée et numérotée 1/50 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #63
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Damesportret”. Houtskool en krijt op papier. Gesigneerd.

    “Portrait de femme”. Fusain et craie sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #55
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Man met hoed” & “Personage op ezel”. Twee olieverfschilderijtjes op board. Beide gesigneerd.

    “Homme au chapeau” et “Personnage sur âne”. Deux peintures sur carton. Signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #46
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Portret van een jonge vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘70.

    “Portrait de jeune femme”. Huile sur toile. Signée et datée 1970.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #42
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Vrouwen met fruitmanden”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.

    “Femmes et corbeilles de fruits”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.
    No longer available
    Online only
    Dim. 59 x 77 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #37
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Visser onder een knotwilg”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/50 buiten de plaat.

    “Pêcheur sous une saule”. Eau forte. Signée et numérotée 9/50 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #36
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Meisjesportret”. Houtskool en krijt op papier. Gesigneerd en gedateerd 19-10-79.

    “Portrait de petite fille”. Fusain et craie sur papier. Signé et daté ‘79.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 36 cm
    Estimate: € 25 / 35

Similar lots by type

  • #115

    Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een vaasje van Valauris, een dekselpotje van Rouen en een schenkkannetje van Crown Devon.

    Lot de faïence polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 - 13 cm k
    Estimate: € 40 / 50
  • #201

    Een messingen luchter met vijf lichtarmen met glazen kappen.

    Lustre en laiton à cinq lumières. Abat-jour en verre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #199

    Een halluchtertje met een glazen coupe met een landschapsdecor.

    Lustre de vestibule à coupe en verre décorée d’un paysage.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #207

    Een bureaustoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.

    Chaise de bureau de style Louis XVI recouverte de cuir.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #122
    Jouef

    Een oude elektrische autoracebaan.

    Circuit de course électrique.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #205

    Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)

    Chaise à dossier arrondie. Dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #200

    Een zes-armige luchter van messing en Delfts aardewerk.

    Lustre à six bras en laiton et faïence de Delft.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 12
  • #118

    Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.

    Bracelet en bois et ivoire, fermoir en cuivre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #116

    Een lotje Wedgwood, bestaande uit een dekseldoosje en twee schenkkannetjes. Onderaan gemerkt.

    Lot de faïence de Wedgwood. Avec marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 4 - 10 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #189

    Een houten magazinerekje met een gebogen hooivork.

    Bac à magasines en bois avec fourche à foin incorporée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 40 x 24 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #113

    Een lot geslepen kristal, bestaande uit een oranje vaasje en een blauw schaaltje van Boheme en een klein roze vaasje van Val St. Lambert. (Zeer kleine randschilfer)

    Lot de cristal taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 6 - 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #188

    Een barometer in houten kast.

    Baromètre en bois sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 94 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #202

    Een halluchtertje met roze glazen kap.

    Lustre de vestibule en verre rose.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #196
    Corby Statesman

    Een elektrische broekenpers. Bevestigingsvijsjes kapstok te vervangen.

    Presse à pantalons électrique. Vis à remplacer.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #123

    Een antieke glazen stolp op houten voet.

    Cloche en verre avec Vierge à l’Enfant.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #193

    Een klein messingen luchtertje met vier lichtpunten en versierd met paarse glazen bolletjes en kleurloze pendeloques.

    Petit lustre en laiton à quatre lumières décoré de boules en verre colorées et de pendeloques incolores.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #191

    Een houten kamerknecht.

    Dressboy en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #192

    Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)

    Chaise à dossier arrondie. Dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #208

    Twee houten wandrekjes.

    Deux étagères en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 70 & 95 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #168

    Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.

    Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #119

    Een bel van meerkleurig aardewerk van Rouen in de vorm van een vrouw in traditionele klederdracht. Gemerkt.

    Cloche en faïence de Rouen en forme de femme. Avec marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #204

    Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.

    Buffet en chêne ouvrant à deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Online only
    Dim. 90 x 116 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #120

    Een glazen punchbowl met zes cocktailglazen van Zwiesel.

    Bol à punch et sic verres de Zwiesel.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #194

    Een luchtertje met vijf lichtpunten. Omstreeks 1960.

    Petit lustre des années 1960 à cinq lumières.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25

Other lots in this auction

  • #99

    Een lot van zes fotokaders van meerkleurig kunststof met reliëfdecors.

    Lot de six cadres à photographies en plastique polychrome à décors en relief.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12 x 8 & 14x 9 cm (venster)
    Estimate: € 20 / 30
  • #26

    Een opengewerkt mandje en een kistje van verzilverd metaal, een 800‰ zilveren doopbekertje en een tinnen siervaasje.

    Corbeille ajourée et coffret en métal argenté, ainsi qu’un gobelet de naissance en argent 800/1000 et un petit vase en étain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 4, 8 & 18 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #143

    Twee vogels met amethist.

    Deux oiseaux en améthyste.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #173

    Een grote rieten mand met houtblokken.

    Grande corbeille à bois ancienne en osier.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 cm Ø 54 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #175

    Een lot van zes verschillende borden van Straatsburgs aardewerk. XIXe en XXe eeuw. Randschilfers en enkele haarscheuren.

    Lot de six assiettes différentes en faïence de Strasbourg. XIXe et XXe siècles. Quelques éclats et cheveux.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 - 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #104

    Een fractie gepetrifieerd hout.

    Fraction de bois pétrifié.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #162

    Een lot glazen messenleggers.

    Un lot de porte-couverts en verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #76

    Een lot verzilverd en wit metaal, bestaande uit een ovaal dienblad, een ijsemmer, een opwarmsetje voor een cognacglas en zes theeglazen.

    Lot de métal argenté et métal blanc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #17

    Een balustervormige porseleinen lampenvoet met een handgeschilderd decor van rozen.

    Pied de lampe en porcelaine de forme balustre. Décor peint à la main de roses.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm (zonder kap)
    Estimate: € 30 / 40
  • #91

    “Italiaans bloemenmeisje”. Olieverf op doek. Achteraan toeschrijving aan François Vervloet dit de Naples.

    Fille italienne aux fleurs. Huile sur toile. Attribution à François Vervloet cette Naples.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #145

    Een knobbelvaas en een wijwatervaatje van meerkleurig Delfts aardewerk. Beide gerestaureerd. XIXe eeuw.

    Un vase à nodule et un bénitier en faïence de Delft polychrome. Restaurations. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 & 44 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #7

    Een messingen lampenvoet.

    Pied de lampe en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 15 / 20
View all auction items ›

Online-Only veiling van 26 augustus 2020

Op 26 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On August 26th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

26 August 2020 20:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 20:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More