Ch. Sociando-Mallet A.C. Haut-Médoc Cru grand bourgeois M.C. 2010 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#220
La Chevalière I.G.P. Pays d’Oc Laroche, Béziers M.D. 2014 aantal: 26 Bt.
No longer available -
#188
Les Reflets du Ch. Armens A.C. Saint-Emilion Grand Cru
M.C. 2005 aantal: 10 Bt.
No longer available -
#46
Lot rode Bordeaux
aantal: 3 Bt.
Ch. Latour à Pomerol A.C. Pomerol
M.P. 1992 aantal: 1 Bt.
Ch. Le Caillou A.C. Pomerol
M.C. 2010 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#6
Lot witte wijn
aantal: 8 Bt.
Gewurztraminer A.C. Alsace François Runner M.P. 1985 aantal: 5 Bt.
Bruttiger Götterlay Riesling Auslese Q.m.P. Mosel - Saar - Ruwer Paul Schunk
1997 aantal: 3 Bt.
No longer available -
#3
Lot witte wijn
aantal: 5 Bt.
Gewurztraminer A.C. Alsace Sélection de Grains Nobles François Braun et ses Fils M.P. 2002 aantal: 2 Bt.
Los Hermanos Manzanos D.O. Rioja
M.P. 2015 aantal: 3 Bt.
No longer available -
#86
Lot wijn A.C. Arbois
aantal: 7 Bt.
Trousseau Singulier A.C. Arbois Dom. André et Mireille Tissot M.D. 2008 aantal: 2 Bt.
Savagnin A.C. Arbois Dom. André et Mireille Tissot M.D. 2005 aantal: 2 Bt.
Arbois A.C. Dom. André et Mireille Tissot M.D. 2006 aantal: 3 Bt.
No longer available -
#224
The Ladybird W.O. Simonsberg-Stellenbosch Laibach
2017 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#142
Ch. du Tertre A.C. Margaux 5e grand cru classé M.C. 1975 aantal: 12 Bt. MS - TS; enkele vuile en licht beschadigde etiketten
No longer available -
#113
Ch. La Gaffelière A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1966 aantal: 3 Bt. base neck
No longer available -
#219
Purgatori D.O. Costers del Segre Torres M.P. 2014 aantal: 3 Bt.
No longer available -
#166
Ch. Pibran A.C. Pauillac Cru bourgeois M.C. o.k. 1993 aantal: 12 Bt.