#401Carlo Tarras“Spaans dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
#240Irene Hamerlinck“Winters dorpzicht”. Een schilderij, olieverf doek. Onderaan gesigneerd.
"Winter village scene". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 55cmEstimate: € 50 / 75 -
#410Ant. La Hache“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#261Jules DuboisEen strandzicht, olieverf op paneel. Gesigneerd.
A beach view, oil on panel. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#126“Clown”. Een print op papier.
"Clown". A print on paper.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 29cmEstimate: € 10 / 25 -
#218Een zeefdruk met combinatie van werken van diverse kunstenaars door dezen gesigneerd.
#59Commerman‘Rustend damspel’, aquarel op papier, getekend Commerman G.
"Resting Checkers Game", watercolor on paper, signed by Commerman G.No longer availableOnline onlyDim. h 64 x b 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#305A. De Smet“Winterlandschap”. Olieverf op paneel.
#342Een spiegel in uitbundig versierde vergulde kader.
A mirror in an extravagantly decorated gilt frame.No longer availableOnline onlyDim. h 68 x b 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#138Pastel in de geest van Chagall. Niet gesigneerd.
Pastel in the spirit of Chagall. Not signed.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 28 cmEstimate: € 50 / 60