#92Een divers lot glazen van glas en kristal. Eén Moezelglaasje gebarsten.
#108Drie kleine decoratieve reproducties voor stierengevechten.
#139KoyoEen draagbare transistorradio, model 604 deluxe. Omstreeks 1964.
#155Ch. Heyens“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1995.
“Vue de village”. Huile sur panneau. Signé et datée 1995.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#49Een lot glazen kerstversieringen allerlei.
#93Een dienblad en een roomkannetje van verzilverd metaal.
#194Een Congolees handwerk met een voorstelling van een haan.
#41Macabo, ItalyEen ijsemmertje van verzilverd metaal met glazen recipiënt.
#8Lanna“Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
“Eileen”. Huile sur toile. Signée et datée 1992.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100 / 150