Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Ritorno dai campi”, een groep in meerkleurig biscuit, gemerkt Capodimonte, porcellane principe.
“Ritorno dai campi”, een groep in meerkleurig biscuit, gemerkt Capodimonte, porcellane principe.
“Ritorno dai campi”, een groep in meerkleurig biscuit, gemerkt Capodimonte, porcellane principe.
“Ritorno dai campi”, een groep in meerkleurig biscuit, gemerkt Capodimonte, porcellane principe.
“Ritorno dai campi”, een groep in meerkleurig biscuit, gemerkt Capodimonte, porcellane principe.
Capodimonte

“Ritorno dai campi”, een groep in meerkleurig biscuit, gemerkt Capodimonte, porcellane principe.

"Ritorno dai campi", a group in polychrome biscuit, marked Capodimonte, porcellane principe.
Dim. 29 x 35 x 21 cm
SKU: 2705250549.
Categories: Beeld, Biscuit, XXe eeuw.
Auction day: 28 May 2025 19:00
Catalogue #549
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Capodimonte

  • #251
    Capodimonte

    Een set van 2 muzikale porseleinen engeltjes, deels verguld, gemerkt Capodimonte.

    A set of 2 musical porcelain angels, partly gilded, marked Capodimonte.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #123
    Capodimonte

    “Twee putti op een wip”. Groep van monochroom wit zachte pasta. Onderaan gemerkt.

    "Two putti on a seesaw". Group in monochrome white soft paste. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. L.43 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #251
    Capodimonte

    Een set van 2 muzikale porseleinen engeltjes, deels verguld, gemerkt Capodimonte.

    A set of 2 musical porcelain angels, partly gilded, marked Capodimonte.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #251
    Capodimonte

    Een set van 2 muzikale porseleinen engeltjes, deels verguld, gemerkt Capodimonte.

    A set of 2 musical porcelain angels, partly gilded, marked Capodimonte.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #251
    Capodimonte

    Een set van 2 muzikale porseleinen engeltjes, deels verguld, gemerkt Capodimonte.

    A set of 2 musical porcelain angels, partly gilded, marked Capodimonte.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #251
    Capodimonte

    Een set van 2 muzikale porseleinen engeltjes, deels verguld, gemerkt Capodimonte.

    A set of 2 musical porcelain angels, partly gilded, marked Capodimonte.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #251
    Capodimonte

    Een set van 2 muzikale porseleinen engeltjes, deels verguld, gemerkt Capodimonte.

    A set of 2 musical porcelain angels, partly gilded, marked Capodimonte.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #251
    Capodimonte

    Een set van 2 muzikale porseleinen engeltjes, deels verguld, gemerkt Capodimonte.

    A set of 2 musical porcelain angels, partly gilded, marked Capodimonte.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #251
    Capodimonte

    Een set van 2 muzikale porseleinen engeltjes, deels verguld, gemerkt Capodimonte.

    A set of 2 musical porcelain angels, partly gilded, marked Capodimonte.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #251
    Capodimonte

    Een set van 2 muzikale porseleinen engeltjes, deels verguld, gemerkt Capodimonte.

    A set of 2 musical porcelain angels, partly gilded, marked Capodimonte.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #251
    Capodimonte

    Een set van 2 muzikale porseleinen engeltjes, deels verguld, gemerkt Capodimonte.

    A set of 2 musical porcelain angels, partly gilded, marked Capodimonte.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #251
    Capodimonte

    Een set van 2 muzikale porseleinen engeltjes, deels verguld, gemerkt Capodimonte.

    A set of 2 musical porcelain angels, partly gilded, marked Capodimonte.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #251
    Capodimonte

    Een set van 2 muzikale porseleinen engeltjes, deels verguld, gemerkt Capodimonte.

    A set of 2 musical porcelain angels, partly gilded, marked Capodimonte.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #251
    Capodimonte

    Een set van 2 muzikale porseleinen engeltjes, deels verguld, gemerkt Capodimonte.

    A set of 2 musical porcelain angels, partly gilded, marked Capodimonte.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

Veiling volledig - 600 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 mei van 10.00u tot 17.00u

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 May 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More