Similar lots by type
-
#135Fr. Nobis
“Hij gaat zijn weg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Il va son chemin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. 33 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#145André Charles VoillemotPeriod: 1822 - 1893
“Colombine en Pulcinella”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1875. Herdoekt en opgefrist.
“Colombine et Pulcinella”. Huile sur toile. Signée et datée 1875. Retoillée et nettoyée.No longer availableOnline onlyActive bid: 160.00 €Dim. 45 x 32 cmEstimate: € 200/240 -
#116Isidore Saeys
“Hoeve te Bierghes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette à Bierghes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 24 cmEstimate: € 50/75 -
#147R. De Badrihaye
“Zicht op een plattelandsdorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. 76 x 90 cmEstimate: € 120/160 -
#113
“Mannenportret”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Slijtage aan vernis.
“Portrait d’homme”. Huile sur panneau. XIXe siècle. Usures au vernis.No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 150/200 -
#143
Een paar ingekleurde etsen. De oorspronkelijke lijsten zijn gedateerd: 1884-1934 en 1886-1936.
Deux eaux-fortes en couleurs. Les cadres d’origine sont datés: 1884-1934 et 1886-1936.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. 24 x 17 cmEstimate: € 150/250 -
#149F. Vautrin
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. 42 x 52 cmEstimate: € 200/240 -
#128
“De pijproker”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Beschadiging.
”Le fumeur de pipe”. Huile sur panneau. XIXième siècle. Dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Dim. 19 x 16 cmEstimate: € 260/380 -
#126Georges Claeys
“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 24 cmEstimate: € 100/150 -
#99Marie Ingels-PauwertPeriod: 1864-1960
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €Dim. 46 x 64 cmEstimate: € 150/250 -
#119Constant Simon
“Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#136
“Vogels in het riet”. Chinees kunstwerk gemaakt uit grashalmen.
“Oiseaux dans les osiers”. Oeuvre chinoise fait de brins d’herbe.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 26 cmEstimate: € 50/80 -
#148Mia Van Genesen
“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. 44 x 49 cmEstimate: € 100/150 -
#141
“Clown”. Eglomisé in de geest van Floris Jespers. Niet gesigneerd.
“Clown”. Eglomisé dans l’esprit de Floris Jespers. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 24 cmEstimate: € 80/100 -
#146
“Pastoraal landschap met personage en koeien”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 28 cmEstimate: € 600/700 -
#105Abel Cracco
”Zuiders landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1959.
”Paysage du Midi”. Huile sur toile. Signée et datée 1959.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. 29 x 36 cmEstimate: € 120/200 -
#100Jean Poulain
“Zuiders landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage du Midi”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 36 x 64 cmEstimate: € 120/180 -
#127Charles Philogène TschaggenyPeriod: 1815 - 1894
“Schuur bij een weide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Grange et prairie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 32 cmEstimate: € 250/350 -
#117Arie ZwartPeriod: 1903 - 1981
“Kinderportret”. Olieverf op paneel Toeschrijving op de verso.
”Portrait d’enfant”. Huile sur panneau. Dédicace au verso.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 16 cmEstimate: € 50/80 -
#110
“Heren aan een stroom”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
”Hommes auprès de l’eau”. Huile sur panneau. +- 1900.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 28 cmEstimate: € 80/100 -
#102G. Springael
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1888. Kleine beschadigingen.
”Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1888. Petits dégâts.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#112
“Herders met geitenkudde”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘C.W.’.
”Bergers et troupeau de chèvres”. Huile sur panneau. Monogramme: ‘C.W.’No longer availableOnline onlyDim. 17 x 20 cmEstimate: € 200/260 -
#140
“Herbergscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Scène d’auberge”. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 11 x 14,5 cmEstimate: € 200/300 -
#111J. Van Lerberghe
“Hoeve aan een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2-10-18. Kleine perforatie rechts onderaan.
“Ferme au bord d’un chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée et datée 2/10/18. Petite perforation en bas à droite.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 24 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#69Gustave DierkensPeriod: 1885 - 1940
“De Piere uit de Assels, Drongen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en achteraan gedateerd juni 1939.
”Le Piere, Assels, Drongen”. Huile sur panneau. Signé et daté au dos juin 1939.No longer availableOnline onlyActive bid: 37.00 €Dim. 34 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#133
“Ballerina”. Aquarel en inkt op papier. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd ‘68.
”Ballerine”. Aquarelle et encre sur papier. Signature illisible, daté ‘68.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 30 cmEstimate: € 25/35 -
#16
Vier diverse gravures:- een topografische prent van een Nederlandse stad.- twee topografische optiekprenten met uitgesneden vensters.Alle drie met de hand ingekleurd.- een gravure naar Dürer: “Ridder, dood en duivel”.Waterschade.
Quatre gravures diverses:- planche topographique représentant une ville hollandaise.- deux planches optiques aux fenêtres découpées.Les trois colorées à la main.- une gravure d’après Dürer: “Chevalier, mort et diable”.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80/120 -
#59Joseph Colpaert
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. 35 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#12
“Plattelandszicht”. Olieverf op papier”. Gemonogrameerd ‘HS’.
”Vue sur la campagne”. Huile sur papier. Porte le monogramme ‘HS’.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 23 cmEstimate: € 80/100 -
#77Louis Victor Antoine ArtanPeriod: 1837 - 1890
“Zeilboot aan de kust”. Olieverf op doek. Mooi gerestaureerd. Gesigneerd links onder.
“Voilier à la côte”. Huile sur toile. Belle restauration. Signée en dessous à gauche.No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. 57 x 98 cmEstimate: € 1200/1300 -
#81Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Kempische hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 70 x 60 cmEstimate: € 120/180 -
#37
“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Portail”. Pastel sur papier. Signature illisible.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 29 cmEstimate: € 40/50 -
#92Julien CelosPeriod: 1884-1953
“Stadsgezichten”. Triptiek met drie kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vues de ville”. Triptyque à eaux fortes en couleurs. Signées hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 145 x 58 cm (40 x 35 cm) x 3Estimate: € 300/360 -
#14Fabry
“Binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Cour intérieure”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#84Louis Van Hoozele
“Vlaaikensgang in de winter”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel gebarsten.
“Vlaaikensgang en hiver”. Huile sur panneau. Signé. Fissure dans le panneau.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. 50 x 36 cmEstimate: € 200/240 -
#95
“Expectans expectavi Domini et intendit mihi...” Een gedeelte van een psalmtekst, recto verso. Ingelijst.
“Expectans expectavi Domini et intendit mihi...” Partie d’un psaume, recto verso. Encadrée.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 39 cmEstimate: € 60/80