Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#254
Een lot van vijf oude nautische kaarten:- “The West Indies”. 1971.- “Panama Canal”. 1974.- “Mona Passage tot Dominica”. 1974.- “Guadeloupe to Trinidad”. 1974.- “Punta San Juan to Cabo San Roman”. 1974.
Un lot de cinq cartes nautiques:- “The West Indies”. 1971.- “Panama Canal”. 1974.- “Mona Passage tot Dominica”. 1974.- “Guadeloupe to Trinidad”. 1974.- “Punta San Juan to Cabo San Roman”. 1974.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 50 / 80 -
#246E. Laeremans
“Effet de matin”. Potlood en aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1882. Naar een werk van A. Cassagne.
“Effet de matin”. Crayon et aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1882. D’après une oeuvre de A. Cassagne.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 17,5 x 11,5 cmEstimate: € 25 / 45 -
#21
Een handgeschilderde Chinese scroll met tekens. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main, représentation de signes. Encre sur papier.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 124 x 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#272Baccarat
Drie kleurloos kristallen schaaltjes.
Trois petites coupelles en cristal incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. 8 x 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#177
Een lot varia, bestaande uit twee Engelse aardewerken schotels, twee minerale eieren en twaalf porseleinen kopjes.
Un ensemble d'articles divers, composé de deux plats anglais en faïence, de deux œufs minéraux et de douze tasses en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 cmEstimate: € 20 / 30 -
#78Royal Plazuid, Gouda
Vier verschillende schotels van Hollands aardewerk. Onderaan gemerkt.
Quatre plats en faïence hollandais différents. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. Ø: 31 - 41 cmEstimate: € 35 / 45 -
#111Porceval, Valencia
“Clown met dwarsfluit”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Clown avec flûte . Une figurine en porcelaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#208
Een art deco kerkstoel met gebeeldhouwde rug.
Une chaise d'église Art Déco avec dossier sculpté.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 40 -
#129G. Springael
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1888. Kleine beschadigingen.
”Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1888. Petits dégâts.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#77
Een lot van vijf verschillende schotels van Hollands plateel met kobaltblauw glazuur met vergulde motieven en met meerkleurig bloemendecor in het plat. Onderaan gemerkt.
Un lot de cinq plats différents de poterie hollandaise avec glaçure bleu cobalt avec des motifs dorés et avec un décor floral multicolore dans le plat. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 25 - 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#286
Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#90
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Signatuur verwijderd. Lichte schade.
Vue de la ferme d'hiver . Huile sur toile. Signature supprimée. Légers dommages.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 56 x 65 cmEstimate: € 60 / 100