“Rode huizen en een vermoeden van koeien”. Olieverf op doek.

"Red houses and a suspicion of cows." Oil on canvas.
Dim. 90 x 70 cm
SKU: 2801250554.
Auction day: 29 January 2025 19:00
Catalogue #554
Estimate: € 60 / 80

  • #197

    Twee houten watervogels op een metalen staander.

    Two wooden waterfowl on a metal stand.
    Dim. H. 74 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #173

    Een grote Italiaanse Majolica polychrome aardewerken vaas versierd met slangen en saters, met decor van een klassiek tafereel.

    A large Italian Majolica polychrome earthenware vase decorated with snakes and satyrs, featuring a classical scene.
    Dim. h 79,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #40

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een parel.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with old cut diamonds weighing approximately 0.60 ct. in total, and a pearl.
    Dim. 5,25 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #244
    Nicolae Groza

    “Le Haidouck Baba Novac”. Eglomisé. Gesigneerd.

    "The Haidouck Baba Novac". Eglomisé. Signed.
    Dim. 33 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #65

    Een vroeg 19e eeuwse massief eikenhouten kinderstoel.

    An early 19th-century solid oak child's chair.
    Dim. 69 x 41 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #575

    Een vintage metalen bureau afkomstig uit een legerkazerne.

    A vintage metal desk from a military barracks.
    Dim. 70 x 101 x 56 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #394
    Jos Vanrillaer
    Period: 1988

    “Landschap”, een modernistisch schilderij, acrylverf op geplamuurde spaanplaat, voor- en achteraan gesigneerd en gedateerd 1988.

    "Landscape," a modernist painting, acrylic on plastered chipboard, signed and dated 1988 on the front and back.
    Dim. 110 x 125
    Estimate: € 100 / 150
  • #252
    Frans Van Giel
    Period: 1892 - 1975

    “Portret van twee meisjes”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd F. Van Giel en achteraan gedateerd 1916.

    "Portrait of Two Girls," a painting, oil on panel, signed F. Van Giel and dated 1916 on the back.
    Dim. 17,5 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #309
    Vic Dooms
    Period: 1912 - 1994

    “Winterlandschap bij Latem”. Litho. Gesigneerd en genummerd 14/50.

    "Winter landscape near Latem." Lithograph. Signed and numbered 14/50.
    Dim. 29 x 38.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #568

    Een Burundese rituele enkelbel met band uit dierenhuid.

    A Burundian ritual ankle bell with animal skin strap.
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #277

    Een vintage Daisy model BB-gun loodjesgeweer.

    A vintage Daisy model BB gun pellet rifle.
    Dim. L 93 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #297

    “The Grand Banks Fishing Schooner Elsie 1910”, een schaalmodel in vitrine-display.

    "The Grand Banks Fishing Schooner Elsie 1910," a scale model in a display case.
    Dim. 25.5 x 45.5 x 7 cm
    Estimate: € 30 / 50

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00