#74
Een lot van vier kristallen vazen, waarvan één met rode kleur in het midden.
#244Carl Scheidig
#154
#12
Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.
#82
#39Orrefors, Sweden
#59
Rotan gevlochten kussen/neksteun.
#245
Een lijst met zes oosterse figuren op zijde.
#83Pierre Dyckmans
“De visite”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"La visite". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 32 x 42 cmEstimate: € 30/50 -
#284
Een wassen pop, genummerd 4312. Met echt haar.
#239E. Kovak
« Portrait d’une fille », huile sur panneau, portrait girl, signé ete daté '63.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#147
Plat décoratif en faïence de Delft à décor bleu sur blanc de fleurs et d'un oiseau et à bord jaune.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø:27cmEstimate: € 50/80