Other lots in this auction
-
#62Biscuit vaasje wit, bloemen/vogel tekeninggemarkeerd Kaiser, W Germany - 468/19.
Vase en biscuit blanc, dessin fleur/oiseau marqué Kaiser, W Germany - 468/19.No longer availableOnline onlyDim. h19cm Ø10,5cmEstimate: € 15 / 25 -
#263Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#230“Mediterrane straattaferelen” lot van 4 schilderijen, olie op doek, ingekaderd, divers gesigneerd.
"Scènes de rue méditerranéennes" lot de 4 tableaux, huile sur toile, encadrées, diverses signatures.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#56StockerEen metalen kruisbeeld, het kruis ingelegd met mozaïek. Italië.
Un crucifix en métal, la croix incrustée de mosaïque. Italie.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 7 cmEstimate: € 30 / 50 -
#20Een paar neo-renaissance kandelaars van messing en een geelkoperen kandelaar met drie lichtpunten in de vorm van lelies.
Une paire de bougeoirs en laiton Néo-Renaissance et un bougeoir en laiton à trois lumières en forme de fleurs de lys.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#68Drie verschillende Japanse geishapopjes op houten voetstukken. Japanse volkskunst.
Trois poupées de geisha japonaises différentes sur des socles en bois. Art populaire japonais.No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 - 23,5 cmEstimate: € 25 / 40 -
#237Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 & 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#276Vaas, groen met afbeelding bloem, Art Nouveau.
Vase, vert avec image de fleur, Art Nouveau.No longer availableOnline onlyDim. h38cm x Ø22cmEstimate: € 45 / 55 -
#207Een aardewerken dekselvaas met meerkleruig en verguld decor.
Vase à couvercle en faïence à décor multicolore et doré.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#146Een lot van zes verschillende kommetjes van Chinees porselein.
Lot de six bols différents en porcelaine de Chine.No longer availableOnline onlyDim. h : 3 - 7,5 cm Ø : 12 - 16 cmEstimate: € 100 / 140 -
#148Een witgelakte loomchair.
Chaise loom laquée blanche.No longer availableOnline onlyDim. h 80 cmEstimate: € 20 / 30 -
#151Rien Poortvliet“Met gespreide vleugels”. Ets. Gesigneerd en genummerd 25/100 buiten de plaat.
"Ailes déployées". Gravure. Signée et numérotée 25/100 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 16Estimate: € 40 / 70

