#27Een vleessnijbestek in houten staander met messingen pootjes.
#5“De diamantklover”. Een oude gravure.
#92Een divers lot glazen van glas en kristal. Eén Moezelglaasje gebarsten.
#194Een Congolees handwerk met een voorstelling van een haan.
#287Rony Van de Vijver“Compositie”. Olieverf op drie doeken.
Composition . Huile sur trois toiles.No longer availableOnline onlyDim. 105 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#140L. Baguet“Winterse hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
Ferme d'hiver. Huile sur toile. Signée et datée 1941.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 80 cmEstimate: € 50 / 60 -
#180Gust VerelstPeriod: 1901 -1978“Picknick”. Olieverf op board.
No longer availableOnline onlyDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#82“Meertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#271“Hoevelandschap”. Olieverf op doek gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120