Romantisch inktstel met een beeldje van een man en twee eenden. Eén snavel is manco.

Romantic inkwell with a figurine of a man and two ducks. One beak is missing.
Dim. H 15, B 20, D 13 cm
SKU: 2705250267.
Categories: Porselein, varia.
Auction day: 27 May 2025 19:00
Catalogue #267
Estimate: € 25 / 40

  • #474

    Dekselvaas van Chinees porselein, Canton stijl. Gedecoreerd met vogels en vlinders.

    Covered vase of Chinese porcelain, Canton style. Decorated with birds and butterflies.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #551

    Limoges tafellamp met bloemendecor en klassieke kap.

    Limoges table lamp with floral decor and classic shade.
    Dim. Hoogte 62 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #307
    Empire, England

    Een porseleinen theeserviesje, Empire England ‘Lilac Time’. Bestaande uit een theepot, een melkkannetje, een kommetje, 6 koppen en 6 schoteltjes.

    A porcelain tea set, Empire England 'Lilac Time'. Consisting of a teapot, a creamer, a sugar bowl, 6 cups, and 6 saucers.
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #563

    Kleurloze vaas, gemerkt ‘Krautheim, Germany’.

    Colorless vase, marked 'Krautheim, Germany'.
    Dim. Hoogte 55 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #533

    Groot sierbord van Imari porselein.

    Large decorative plate of Imari porcelain.
    Dim. Ø 38
    Estimate: € 40 / 60
  • #597

    Grote aardewerken vaas in Griekse stijl. Met een decor van goden en krijgers.

    Large earthenware vase in Greek style. Decorated with gods and warriors.
    Dim. Hoogte 70 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #175

    Een set van 2 19e eeuwse Franse porseleinen cache-pots met vergulde leeuwenkoppen geflankeerd.

    A pair of 19th century French porcelain cache-pots with gilt lion head handles.
    Dim. h 16.5 x Ø 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #216
    Royal Tettau

    Een porseleinen servies, Royal Tettau, Germany, US. Zone, bestaande uit: 23 platte borden, 12 soepborden, 24 dessertborden, 12 schoteltjes, 12 kopjes, 2 terrines, 3 schotels, een kom, een sauskom, een koffiepot, een melkkannetje en een suikerpotje.

    A porcelain dinner set, Royal Tettau, Germany, US. Zone, comprising: 23 dinner plates, 12 soup plates, 24 dessert plates, 12 saucers, 12 cups, 2 tureens, 3 serving dishes, a bowl, a gravy boat, a coffee pot, a creamer, and a sugar bowl.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #24

    Set van 8 kleine wijnglazen op voet van Val St. Lambert kristal. 4 roze en 4 groene. Niet gemerkt.

    Set of 8 small wine glasses on foot made of Val St. Lambert crystal. 4 pink and 4 green. Not marked.
    Dim. Hoogte 13, Ø 6 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #297
    Noritake

    Een 104-delig porseleinen servies, gemerkt Noritake China, Hermitage 6226. Bestaande uit 12 grote borden, 15 platte borden waarvan 1 met schilfer, 12 diepe borden, 11 kleine borden, 12 dessertborden, 11 grote schoteltjes, 12 grote koppen, 10 kleine schoteltjes en 9 kleine kopjes.

    A 104-piece porcelain dinnerware set, marked Noritake China, Hermitage 6226. Including 12 large plates, 15 flat plates (1 with chip), 12 soup bowls, 11 small plates, 12 dessert plates, 11 saucers, 12 large cups, 10 small saucers, and 9 small cups.
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #462

    Een paar Imari borden in Chinees porselein met bloemenvazen in het decor. Haarlijntje.

    A pair of Imari plates in Chinese porcelain with floral vases in the decoration. Hairline.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #552

    Een paar verzilverde kandelaartjes. Met bloemvormige voet.

    A pair of silver-plated candle holders. With flower-shaped base.
    Dim. Hoogte 13 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #286

    Een art-deco toiletmeubel met uitschuifbaar voetbankje en porseleinen toiletpot.

    An Art Deco vanity with retractable footstool and porcelain chamber pot.
    Dim. h 48 x Ø 42 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #3

    Een lot van 3 meerkleurig biscuit en porseleinen putti’s bestaande uit één met een gans, gemerkt Goebel Schaubach-kunst, Schau 2/1, één ongemerkte putti op een bok, kleine schade aan 1 hoorn’ en één met kandelaar, gemerkt en genummerd 9251.

    A lot of 3 multicolored biscuit and porcelain putti including one with a goose, marked Goebel Schaubach-kunst, Schau 2/1, one unmarked putto on a goat with minor damage to one horn, and one with a candlestick, marked and numbered 9251.
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #235

    Een klokstel van blauw en wit Delfts aardewerk en koper, twee kandelaars met 5 lichtpunten.

    A clock set of blue and white Delft earthenware and copper, two candelabras with 5 lights.
    Dim. Hoogte 64 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #42
    Von Schierholz

    Een lot porselein bestaande uit een schaal en een kandelaar gedecoreerd met putti, beide gemerkt Von Schierholz. Bij de schaal mist 1 putto een duim.

    A lot of porcelain consisting of a bowl and a candlestick decorated with putti, both marked Von Schierholz. One putto is missing a thumb on the bowl.
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #527

    Een paar tweearmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. 1 van de 2 is getekend ‘Val Saint Lambert’.

    A pair of two-armed candlesticks made of cut colorless crystal. One of the two is signed 'Val Saint Lambert'.
    Dim. H 11, B 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #14
    RW made in Germany US zone

    Een porseleinen theeserviesje, RW made in Germany US zone. Bestaande uit een theepot, een melkkannetje, een suikerpotje, 6 koppen en 6 schoteltjes.

    A porcelain tea set, RW made in Germany US zone. Consisting of a teapot, a creamer, a sugar bowl, 6 cups, and 6 saucers.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #278

    Empire stijl vaas, met het wapenschild van keizer Napoleon. Gemerkt Vincennes, Limoges. Schilfers aan de basis.

    Empire style vase with the coat of arms of Emperor Napoleon. Marked Vincennes, Limoges. Small chips at the base.
    Dim. Hoogte 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #288

    Een dekselvaas van Imari porselein, het deksel is gerestaureerd.

    A covered vase made of Imari porcelain, the cover has been restored.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #459

    Een set van 4 Chinees porseleinen borden met een blauw op wit decor van flora en pagodes. Qianlong decor. Schilfers en haarlijn.

    A set of 4 Chinese porcelain plates with blue and white flora and pagoda decoration. Qianlong design. Chips and hairline cracks.
    Dim. Ø23.5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #308

    Een scheerkom van Imari porselein. Kleine herstelling aan de rand.

    A shaving bowl made of Imari porcelain. Small repair on the edge.
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #225
    Guido Cacciapuoti
    Period: 1892 - 1953

    Een porseleinen beeld, 2 Afrikaanse parelhoenders, gemerkt Guido Cacciapuoti, made in Italy. Circa 1950.

    A porcelain sculpture of 2 African guinea fowls, marked Guido Cacciapuoti, made in Italy. Circa 1950.
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #345

    Een Chinees porseleinen kop en schoteltje, blauw op wit decor, onderaan het bordje gemerkt ‘Chenghua Nian Zhi’, Kangxi revival, circa 1900.

    A Chinese porcelain cup and saucer, blue on white decoration, marked 'Chenghua Nian Zhi' on the bottom of the saucer, Kangxi revival, circa 1900.
    Dim. Ø 12.5 cm (bordje)
    Estimate: € 30 / 50

  • #448

    Dromedaris. Blauw wit geglazuurde aardewerken dromedaris. Beetje schade aan de voet.

    Dromedary. Blue and white glazed earthenware dromedary. Slight damage to the foot.
    Dim. Hoogte 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #407

    ‘La Sorpresa’, de verrassing. Capo di Monte beeldje van een jager en zijn prooi. Kleine schade rondom.

    'The Surprise', the surprise. Capo di Monte figurine of a hunter and his prey. Minor damage around.
    Dim. Hoogte 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #233
    Boch

    Een lot vintage Boch bestaande uit een kamerpot, een taartschotel op voet ‘Dresden’ en 3 dessertborden, 4 schoteltjes en 2 koppen van de reeks ‘Schotten’.

    A lot of vintage Boch consisting of a chamber pot, a cake plate on foot 'Dresden', and 3 dessert plates, 4 saucers, and 2 cups from the 'Schotten' series.
    Dim. Ø 24 cm (Dresden)
    Estimate: € 30 / 50
  • #284
    K. Cornet

    “Veldweg met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Field path with farmstead". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #502

    Twee fotoreproducties op doek, naar het werk van Guido Van den Bulcke. Een exemplaar is getekend op de rug. Nr. 5 uit een oplage van 20.

    Two photo reproductions on canvas, after the work of Guido Van den Bulcke. One copy is signed on the back. Number 5 out of an edition of 20.
    Dim. 41/46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #91

    Blauwglazen organisch gevormde schaal, op driebenige vergulde metalen voet. Versierd met griffoenen en andere fabeldieren.

    Blue glass organically shaped bowl, on a three-legged gilded metal base. Decorated with griffins and other mythical creatures.
    Dim. H23, Ø 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #351
    Pentax

    Een set van 2 vintage analoge Pentax camera’s zonder lens of beschermkap bestaande uit een K1000 en een ME met winder en documentatie.

    A set of 2 vintage analog Pentax cameras without lens or lens cap, consisting of a K1000 and an ME with winder and documentation.
    Dim. 10 x 14 cm (k1000)
    Estimate: € 60 / 80
  • #309

    Set van 2 penningen met afbeeldingen van het werk van Ianchelevici en Michel Stievenart.

    Set of 2 medals featuring the work of Ianchelevici and Michel Stievenart.
    Dim. 9/6.5 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #328

    Vier borden van Chinees porselein met een blauw op wit decor van flora. Qianlong decor. 2 borden met grote haarlijnscheur.

    Four plates of Chinese porcelain with a blue on white floral decoration. Qianlong design. 2 plates with a large hairline crack.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #573

    Een lot van 2 grote oude professionele koperen kookpotten.

    A lot of 2 large old professional copper cooking pots.
    Dim. h 16 x Ø 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #565
    Jef Van Tuerenhout

    Een kunstmap van Jef Van Tuerenhout.

    An art portfolio by Jef Van Tuerenhout.
    Dim. 57 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #360

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-0,42 ct.

    An 18 kt white gold necklace with a pendant set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.42 ct.
    Dim. 2,15 g
    Estimate: € 800 / 900

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00