Similar lots by type
-
#135Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif au camée.No longer availableDim. 21,70 gEstimate: € 350 / 450 -
#115Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt met voorstelling van een wapenschild.
Chaîne en or jaune 1 t et pendentif serti d’une pièce de monnaie à l’armorie.No longer availableDim. 14,13 gEstimate: € 250 / 350 -
#145Een 18 karaats geel gouden broche of hanger met voorstelling van werken aan een Chinese totempaal.
Broche en or jaune 18 ct et pendentif représentant la construction d’une sorte de totem.No longer availableDim. 19,70 gEstimate: € 400 / 500 -
#603Een paar glasramen met afbeeldingen van oude affiches van het cabarettheater “Le Chat noir” te Parijs.
Paire de vitraux représentant des scènes du cabaret “Le Chat Noir” à Paris.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#315Een 18 karaats geel gouden fijne armband bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. (te herstellen).
Bracelet fin en or jaune 18 ct serti de saphirs ayant un poids total de ± 1,40 ct. A réparer.No longer availableDim. 1,40 gEstimate: € 200 / 300 -
#125Een 14 karaats geel gouden broche bezet met parels. Omstreeks 1950.
Broche en or jaune 14 ct sertie de perles. Vers 1950.No longer availableDim. 17,95 gEstimate: € 250 / 300 -
#140Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.
Montre de poche en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto : 25,67 gEstimate: € 200 / 300 -
#255Vier verschillende horloges van roestvrij staal.
Quatre montres diverses en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#266Een Venetiaanse luchter van glas met zes lichtpunten.
Lustre en verre de Venise à six lumières.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#85Een 18 karaats geel gouden hanger, bezet met putti in reliëf van bloedkoraal naar Grieks voorbeeld.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’un putto en relief en corail rouge d’après les classiques.No longer availableDim. 10,42 gEstimate: € 200 / 300 -
#835Negen identieke bolvormige koperen luchtertjes met drie lichtpunten met bollen glazen kapjes en centraal bekroond met een vlammetje.
Suite de neuf lustres en cuivre, chaque fois à trois lumières aux abat-jour sphériques et surmontée d’une flamme.No longer availableEstimate: € 400 / 450 -
#10Een zilveren schakelarmband met hanger bezet met een munt van Leopold II een paar broches, ring en kettingen eveneens van zilver bezet met markasiet en half edelstenen.
Bracelet à maillons en argent et pendentif serti d’une pièce de cinq francs du XIXe siècle, une paire de broches, une bague et des chaînes en argent serties de marcassite et des pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 225 gEstimate: € 100 / 150 -
#5Een groot lot fantasiejuwelen allerlei, één doosje met vooral oorbellen en een Samsonite koffertje met verschillende halssnoeren. We voegen er een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot en een hanger en een ring van 9 karaat aan toe.
Grand lot de bijoux de fantaisie dont une boîte contenant surtout des boucles d’oreilles et un coffret Samsonite contenant des colliers. Nous ajoutons un collier de perles au fermoir en or jaune 18 ct et un pendentif et une bague de 9 ct.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#70Twee 18 karaats geel gouden hangers bezet met malachiet.
Deux pendentifs en or jaune 18 ct sertis de malachite.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#160Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. XIXde eeuws.
Pendentif en or jaune 18 ct et pendentif serti de diamants de taille ancienne avec un poids total de ± 0,30 ct. XIXe siècle.No longer availableDim. 1,40 gEstimate: € 150 / 250 -
#843Een Vlaamse kroon van gechromeerd metaal met negen lichtpunten.
Lustre flamand en métal chromé à neuf bras de lumière.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#26Dupont en ImpactTwee verschillende sigarettenaanstekers, één verguld met 14 karaats goud.
Deux différents allumeurs. Un plaqué or 14 ct.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#797Een lot verschillende koffiepotten, melkpotjes, e.a. van verzilverd metaal.
Lot de cafetières, de pots à lait etc. en métal argenté.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#146“Jager te paard”. Beeld van donker gepatineerd brons.
“Chasseur à cheval”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableEstimate: € 1200 / 1800 -
#842Een parapluvormig hallustertje van koper en glas in art decostijl.
Lustre de vestibule de forme parapluie en cuivre et verre. Style art déco.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#130D.R.G.M.Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met gouden polsband.
Montre de dame en or jaune 18 ct à bracelet en or.No longer availableDim. bruto: 24,34 gEstimate: € 350 / 450 -
#786Een lot van twaalf apothekersflessen van amber gekleurd glas in diverse uitvoeringen.
Lot de douze pots de pharmacie en verre de couleur ambre. Différentes formes.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#613“Jongen en meisje met vogeltjes”. Twee beelden van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Naar werken van Aug. Moreau.
“Garçon et fille aux oiseaux”. Deux sculptures en bronze à patine foncée sur socles en marbre noir. D’après Auguste Moreau.No longer availableDim. H: 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#40Een 18 karaats geel gouden trouwring.
Alliance en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 80 / 130
Other lots in this auction
-
#231LaliqueEen coupe van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Coupe en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 400 / 440 -
#83Twee schemerlampjes gevormd door een in camee gesculpteerde schelp, met een toeristische voorstelling. Op houten sokkeltjes. Medio XXste eeuw.
Deux lampadaires formés de coquilles taillées en camée représentant une vue de ville “Roma” et un paysage méditerranéen. Sur socles en bois tourné. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#314Louis PeetersPeriod: 1876 - 1964“Steiger” & “Schip op het droge”. Twee etsen. De eerste gesigneerd buiten de plaat.
“La rade” et “Bateau amarré”. Deux eaux-fortes. La première signée hors planche.No longer availableDim. 18,5 x 24 & 20,5 x 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#485Christian Dior“Dune”. Een vaporisator eau de toilette van 50 ml met bijpassende sjaal.
“Dune”. Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml avec châle assorti.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#539“De ontmoeting”. Een Chinese aquarel op rijstpapier.
“La rencontre”. Aquarelle chinoise sur papier de riz.No longer availableDim. 107 x 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#413Een lot van vier porseleinen “half dolls”. Eén gerestaureerd.
Lot de quatre “half dolls” en porcelaine. Une restauration.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#62Karel Van Lerberghe“Lente”, “Zomer” & “Winter”. Drie schilderijen, olieverf op board. Allen gesigneerd.
“Printemps”, “Eté” et “Hiver”. Trois huiles sur carton. Signés.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 150 / 200 -
#187Louis VuittonEen handtas. Model Bedford. Gemerkt en gemonogrameerd Vernis.
Sac à main modèle Bedford. Marque et monogrammé vernis.No longer availableEstimate: € 320 / 360 -
#815Pop. Hoofdje van porselein. Gemerkt Halbig/ S&H/1079/ Germany/ 14. Beschadigde bruine slaapogen. Omstreeks 1900.
Poupée. Tête en porcelaine. Marque Halbig/S&H/1079/Germany/14. Yeux dormeurs bruns (dégâts). Vers 1900.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 100 / 140 -
#34Emile Heremann“Landweg naar een dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin près d’un village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#438Een lampenvoet van verguld brons en koper in Empirestijl op een marmeren voetstuk.
Pied de lampe en bronze et en cuivre de style Empire sur base en marbre.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 30 / 40 -
#682“Man met bijl”. Japanse ivoren netsuké, gemerkt.
“Homme à l’axe”. Netsuké japonais en ivoire. Avec marque.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 70 / 100



