Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Romantisch muzikale compositie van 2 vrouwen”, Capo Di Monte, met gerestaureerde delen.
“Romantisch muzikale compositie van 2 vrouwen”, Capo Di Monte, met gerestaureerde delen.
“Romantisch muzikale compositie van 2 vrouwen”, Capo Di Monte, met gerestaureerde delen.
“Romantisch muzikale compositie van 2 vrouwen”, Capo Di Monte, met gerestaureerde delen.
“Romantisch muzikale compositie van 2 vrouwen”, Capo Di Monte, met gerestaureerde delen.
“Romantisch muzikale compositie van 2 vrouwen”, Capo Di Monte, met gerestaureerde delen.
“Romantisch muzikale compositie van 2 vrouwen”, Capo Di Monte, met gerestaureerde delen.
Capo di Monte

“Romantisch muzikale compositie van 2 vrouwen”, Capo Di Monte, met gerestaureerde delen.

"Romantic musical composition by 2 women", Capo Di Monte, with restored parts.
Dim. h 52 cm
SKU: 2708240133.
Categories: Beeld, Porselein.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #133
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #494

    Een beeld van een koppel op het veld in aardewerk. Onderaan genummerd.

    A figurine of a couple in the field in pottery. Numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #626

    Een vergulde muurconsole in kunststof met spiegelblad en houten poten.

    A gilded wall console in plastic with mirrored top and wooden legs.
    No longer available
    Dim. 82 x 120 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #242

    “Hengst”. Een beeld van zamak met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Naar werk van P. J. Mène. Sokkel beschadigd.

    "Stallion." A sculpture made of zamak with brown patina on a black marble pedestal. Inspired by the work of P. J. Mène. Pedestal damaged.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #234

    ‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.

    ‘Moses with Horns’. A bronze sculpture inspired by Michelangelo's Moses for the tomb of Pope Julius II. Due to a mistranslation of the Hebrew text from the Old Testament, Moses is depicted with horns instead of rays of light.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #563

    Een groot staand verguld houten Boeddha beeld.

    A large standing gilded wooden Buddha statue.
    No longer available
    Dim. 167 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #196

    “Naakt in jarretels”. Een bronzen beeld in de geest van de jaren ‘20. Draagt monogram M”.

    "Nude in garters". A bronze sculpture in the spirit of the 1920s. Bearing the monogram "M".
    No longer available
    Dim. 61 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #577

    Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.

    A multicolored terracotta sculpture of an elephant.
    No longer available
    Dim. 48 x 54 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #253

    Een set van 2 gietijzeren beelden; een geklede rat en konijn met een roestige patina.

    A pair of 2 cast iron sculptures; a clothed rat and rabbit with a rusty patina.
    No longer available
    Dim. 45,5 & 42,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #268

    Een gipsen beeld van een naakt vrouwentorso.

    A plaster statue of a nude female torso.
    No longer available
    Dim. 99 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #399

    Een laat 19e eeuwse tête à tête, 8-delig in porselein, met handbeschilderd bloemenmotief en een lichtblauwe rand. Niet gemerkt. Met een herstelling aan de schenktuit van het theepotje.

    A late 19th century tête-à-tête set, 8-piece in porcelain, hand-painted with floral motif and a light blue border. Not marked. Carries a repair to the spout of the teapot.
    No longer available
    Dim. 40 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #238
    Mathurin Moreau

    “Glorification Du Travail”. Een zamakken buste naar Louis Moreaux. Enkele vingers zijn afgebroken.

    "Glorification Du Travail". A zamak bust after Louis Moreaux. Some fingers are broken off.
    No longer available
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #587

    Een zwaar porseleinen paard met bruin glazuur.

    Cheval en porcelaine lourde à glaçure brune.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #573

    Een grote Chinese blauw-witte vaas met een decor van vogels.

    A large Chinese blue and white vase decorated with birds.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #263

    Een groot groengepatineerd metalen beeld van een Canadese kraanvogel.

    A large green-patinated metal sculpture of a Canadian crane.
    No longer available
    Dim. h 149 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #562

    “L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.

    "L’Accolade". A bronze group on a marble pedestal, after a work by P. J. Mene.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 x 26 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #554

    Een lot van 12 diverse Netsuke beeldjes van mammoetivoor, walvis bot en porselein, Meji-periode.

    A lot of 12 diverse Netsuke figurines made of mammoth ivory, whale bone, and porcelain, Meiji period.
    No longer available
    Dim. H: 6 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #261
    Nicolas Cadaix
    Period: 1840 - 1895

    “Femme à La Cruche”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    "Woman with the Pitcher". A patinated bronze sculpture. Signed.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #232

    “Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van Pierre-Jules Mêne.

    “Horse by a fence”. Patinated bronze figure after Pierre-Jules Mène.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 x 13 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #617

    Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.

    A set of 2 large Chinese vases with a floral and bird motif.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #492

    “Spaanse danseres” & “ Deux Danseurs”. 2 porseleinen beeldjes. Herstelling aan de vingertje.

    "Spanish dancer" & "Two Dancers". A lot of 2 porcelain figurines. Repair on the finger.
    No longer available
    Dim. H: 18 & 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #644

    Een oude wassen zwarte Madonna met kind in een presentatievitrine. Het aangezicht van Maria is deels gesmolten.

    An old wax black Madonna with child in a display case. The face of Mary is partially melted.
    No longer available
    Dim. h 48 x b 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #634

    Een vintage geglazuurd aardewerken beeld van een windhond, vermoedelijk Italiaans werk. Minieme schade (bijgekleurd) aan een teennagel.

    A vintage glazed terracotta sculpture of a greyhound, presumably Italian work. Minor damage (retouched) to one toenail.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #603

    ‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.

    'The lady with the pigeons', a polychrome Art Deco sculpture in zamak on a marble base, a small piece of the marble is missing.
    No longer available
    Dim. 31 x 28 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #257
    Jef Jacobs
    Period: 1905-1979

    “Christus”. Een plaasteren buste met gestileerd gelaat.

    "Christ". A plaster bust with a stylized face.
    No longer available
    Dim. 75 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #86

    Een massief eikenhouten 19e eeuwse commode met bronzen beslag, 2 deuren en 3 laden.

    A solid oak 19th century chest of drawers with bronze fittings, 2 doors, and 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 107 x 157 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #393

    Een kristallen vaas met florale vorm, vermoedelijk Val Saint Lambert, zwart in de massa gekleurd. Op 2 plaatsen schilferschade.

    A crystal vase with floral shape, believed to be Val Saint Lambert, black colored in the mass. Chips at 2 spots.
    No longer available
    Dim. h 16 x Ø 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #17

    Een Engels mahoniehouten schrijfkistje, lederen schrijfmat met accenten in goudverf en monogram op een parelmoeren plaatje. Sleuteltje ontbreekt.

    An English mahogany writing box, leather writing surface with gold-painted accents and monogram on a mother-of-pearl plaque. Key is missing.
    No longer available
    Dim. 12.5 x 30 x 22.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #628

    Een vintage oranje-bruine stalamp met metalen arm en gecraquelleerd glazen kap.

    A vintage orange-brown stable lamp with metal arm and crackle glass shade.
    No longer available
    Dim. 144 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #524
    Bram Van Velde
    Period: 1895-1981

    “Abstracte compositie”, een lithografie in kleur, in potlood gesigneerd ‘Bram Van Velde’ en genummerd 14/300.

    "Abstract composition," a color lithograph, pencil signed 'Bram Van Velde' and numbered 14/300.
    No longer available
    Dim. 48 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #671
    Val Saint Lambert

    Een kristallen pique-fleur, groen in de massa gekleurd, Val Saint Lambert.

    A crystal pique-fleur, colored green in the mass, Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. h 20 x Ø 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #602

    “St Constantine & Helen”. Een icoon op paneel. 20e eeuw. Verfschade onderaan het kruis.

    "St. Constantine & Helen". An icon on panel. 20th century. Paint damage at the bottom of the cross.
    No longer available
    Dim. 27 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #720
    Artis-Historia

    “Kunststeden”. Een lot van 11 Artis-Historia boeken, bijgevoegd “Breugel en zijn tijd”.

    "Art Cities". A lot of 11 Artis-Historia books, including "Breugel and his time".
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #566

    Een grote ovale eettafel met keramisch blad en metalen voet.

    A large oval dining table with a ceramic top and metal base.
    No longer available
    Dim. 75 x 240 x 135 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #344

    “Landschap met molen”, een schilderij, 19e eeuws, olieverf op paneel met een Nederlands zicht. Links onder gesigneerd.

    "Landscape with windmill", a painting, 19th century, oil on panel depicting a Dutch scene. Signed lower left.
    No longer available
    Dim. 25 x 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #417
    Val Saint Lambert

    Een coupe van kleurloos kristal met vergulde monturen.

    Une coupe de cristal incolore avec des montures plaquées or.
    No longer available
    Dim. Ø 23 en 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #473

    Een lot van 3 diverse crucifixen.

    A lot of 3 different crucifixes.
    No longer available
    Dim. 40,5 & 32,5 & 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More