Other lots in this auction
-
#260
Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#66Goebel, Germany
“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 75/100 -
#166
Een gesculpteerd stenen Boeddhahoofdje.
sculpted stone Buddha head.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 12cmEstimate: € 40/60 -
#283
Een paar porseleinen kaarsenhouders met gekleurde figuren.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 9 cmEstimate: € 40/60 -
#240
Oost-Europese vlasspindel op voet.
Fuseau de lin d'Europe de l'Est sur pied.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h 178 cmEstimate: € 100/120 -
#62
Een lot van 6 boeken met oorlogsthema.
A lot of 6 war-themed books.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/35 -
#90Van Gestel
“Koning Boudewijn”. Offsetdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
"King Baudouin". offset printing. Signed outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 15/20 -
#28
Een hout gesculpteerd beeldje van een Aziatisch kind met pluim in haar. Onderaan inscriptie “CHIN”.
A wood sculpted figurine of an Asian child with a feather in her hair. Inscription "CHIN" at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 22cmEstimate: € 30/35 -
#104
Een set van 2 chinese bordjes als relatiegeschenk in kader en etui .
A set of 2 Chinese plates as a promotional gift in a frame and case.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 20/25 -
#236Junghans
Een houten wandklok. Met slinger en gewichten. Jaren ‘50.
Une horloge murale en bois. Avec pendule et poids. Années 50.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 30 x 30 cmEstimate: € 15/20 -
#16
Een meerkleurig aardewerken zeepbakje in de vorm van een pierrot. Lichte glazuurschade. Onderaan gemerkt “Ylang Ylang”.
A multicolored earthenware soap dish in the shape of a pierrot. Light glaze damage. Marked at the bottom "Ylang Ylang".No longer availableOnline onlyDim. l: 22 cmEstimate: € 10/15 -
#133Minichamps
Drie modelauto’s op schaal 1:43 uit de reeks ‘Paul’s Model Art’:- AMG - Mercedes C 36.- Ford Scorpio Clipper 1995.- Ford Puma 1997.In originele doosjes.
Three 1:43 scale model cars from the 'Paul's Model Art' series: - AMG - Mercedes C 36. - Ford Scorpio Clipper 1995. - Ford Puma 1997. In original boxes.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 60/80