#499Daeye“Meisjesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#546Handgeknoopte Tunesisch Berber tapijtje in okertinten.
Hand-knotted Tunisian Berber rug in shades of ochre.No longer availableDim. 85/147 cmEstimate: € 20 / 30 -
#309Jos Stockbroeckx“Vennezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#201ElldeeEen schenkkan in kristal en verzilverd metaal gemerkt HKE Elldee.
#354Een map met litho’s van o.a. Pol Mara.
A folder with lithographs by artists including Pol Mara.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#156Een paar girandoles van kristal en koper in Régencestijl.
#69Een houten schildersezel.
A wooden painting easel.No longer availableDim. 100+ cmEstimate: € 80 / 120 -
#52Een kleine vergulde houten ronde butlerspiegel.
#209Jos Stockbroeckx“Boszicht in de lente.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#525W. SchilligEen set van 2 moderne zwart lederen sofa’s, Longlife voor W. Schillig.
A set of 2 modern black leather sofas, Longlife for W. Schillig.No longer availableDim. 83 x 186 x 88 cmEstimate: € 100 / 150 -
Kato, N gauge locomotive 3613, Erie Lackawanna + 4 Rivarossi wagons 9338 Hopper Wagon.No longer availableDim. l 12 cmEstimate: € 50 / 70