#205Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#272Rémy De PillecijnPeriod: 1920-1985“Meisje met de grote ogen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 8-’63.
#472Robert Van HorickPeriod: 1940 -“Surreëel landschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. “Robert Van Horick - Leerling van Paul Delvaux”. Gedateerd ‘65.
#197Een lot van een Italiaanse speer en hellebaard in Zwitserse Garde stijl. 1 met speerpunt en 1 met lange punt en halfmaanvormig mes.
#175Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,18 ct. G SI.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.18 ct. G SI.No longer availableDim. 2,18 gEstimate: € 400 / 500 -
#241Fontinelle“Dame met hert”, een art deco beeld in groen geglazuurd keramiek, onderaan gemerkt Fontinelle. Schilferschade aan de rand onderaan.
"Lady with deer," an Art Deco statue in green glazed ceramic, marked Fontinelle at the bottom. Some chipping damage on the edge at the bottom.No longer availableDim. 24 x 41 x 7 cmEstimate: € 120 / 180 -
#411Een meerkleurig Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en familiaal tafereel. Bovenaan een verguld foo dog.
#667Een Chinees porseleinen schotel met decor van personages. Stijl Qianlong.
#478Een rode retro koersfiets, F. Moser, maat 52, 16 versnellingen.
A red retro racing bike, F. Moser, size 52, 16 gears.No longer availableDim. maat 52Estimate: € 120 / 180