#14
Een elektrische locomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Bijgevoegd zes verschillende goederenwagons, bestaande uit een tankwagen van Shell, een dieplader, een silowagen, een wagon met wijnvaten, een koelwagen en een bananenwagen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 € -
#59
Een lot van vier verschillende porseleinen inktpotjes en drie recipiënten van een inktstel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 5 - 11 cm -
#121Bassano, Italy
Een schenkkan met een meerkleurig bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cm -
#112
Een ovaal dienblad van verzilverd metaal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 58 x 43 cm -
#90
Een theeserviesje van Chinees porselein. Voor zes personen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 € -
#115
Een XIXe eeuwse gietijzeren touwhouder.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 14 cm -
#47
Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.
No longer availableOnline only -
#25Märklin
Twee Duitse passagierswagons en een slaapwagen van de ‘Compagnie International des Wagons-lits’ op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Estimate: € 45 / 55 -
#11Primex 2760
Een startersset, bestaande uit een tenderlocomotief met zes goederenwagons van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Jubileumuitgave 1984. In originele verpakking.
No longer availableOnline onlyActive bid: 52.00 € -
#24Märklin
Een lot van drie personenwagons van de Duitse spoorwegen op schaal HO.
#60
“La cage dorée. Een reisklokje in de vorm van een papegaai in een kooi. Zwitsers werk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 10 cm -
#89
Een bol glazen karafje met twee bijpassende glaasjes met handgeschilderde decors. Omstreeks 1900.
Une carafe sphérique avec deux petits verres assortis, décors peints à la main. +- 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 24 cm