#88
“Geisha met spiegel”. Een tekening op textiel. Beschadiging aan de kader.
No longer availableOnline onlyDim. 45 x 45 cm -
#135
Vier verschillende halssnoeren en drie kleurrijke slavenarmbanden. We voegen er één gesigneerde slavenarmband van Christofher Ryan aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 50/100 -
#21
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cm -
#50Märklin 4000
Twee metalen personenwagons op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 20/30 -
#28
Een oude Meccanoset in doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#60le Dauphin, France
Een lampenvoet van wit- en goudgepatineerd plaaster of terracotta. Achteraan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 56 cm (Met kap)Estimate: € 30/50 -
#45Märklin 3090
Een tenderlocomotief op schaal HO. Nieuwstaat en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Estimate: € 25/35 -
#1De Wilde
Een aardewerken beeldje in de vorm van een spelende jongen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 14 cm -
#71
Een lot van zeven blikken dozen met afbeeldingen van leden van de Belgische Koninklijke familie.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 8 x 11 - 23 x 31 cm -
#162
Acht verschillende halssnoeren met fantasieparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 20/30 -
#116
Een klein rond eikenhouten salontafeltje in régencestijl.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 60 cm -
#136
Een halsketting met roze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. l: 22 cmEstimate: € 80/120