#53Märklin
Een lot van vier goederenwagons op schaal HO, waarbij twee Duitse, een Oostenrijkse en een Spaanse.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#90
“Surrealistisch zicht in de ruimte”. Airbrush op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 45 x 29 cm -
#103
“Beethoven” & “Mozart”. Twee zamaken bustes naar ontwerp van Piedboeuf. Op marmeren sokkels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 14,5 cm -
#116
Een klein rond eikenhouten salontafeltje in régencestijl.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 60 cm -
#78
Een portretsudie, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cm -
#58
Twee kannerjes van blauw glas met handgeschilderde decors en een vaasje van iriserend groen glas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 11 cm -
#88
“Geisha met spiegel”. Een tekening op textiel. Beschadiging aan de kader.
No longer availableOnline onlyDim. 45 x 45 cm -
#121
Een lampenvoet van deels zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
Pied de lampe en cuivre partiellement noirci. Style Empire.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 160 cmEstimate: € 80 / 120 -
#71
Een lot van zeven blikken dozen met afbeeldingen van leden van de Belgische Koninklijke familie.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 8 x 11 - 23 x 31 cm -
#37
Drie stuks meerkleurig Satsuma-aardewerk, bestaande uit een vaasje en twee koro’s.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 12 - 20 cm -
#15
Een kleurloos glazen siercoupe met zamakken voet en oren.
No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Dim. h: 24 cm -
#59Boch Frères Keramis
Een kannetje en een vaasje van bruin en grijs aardewerk, versierd met reliëfdecors en zilverver. Het kannetje onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 6 & 11 cm