#114ThonetBistrostoel No. 14. Gemerkt.
No longer availableOnline only -
#39Märklin 2855Een goederenlocomotief van de Duitse spoorwegen met zes ketelwagens van ‘Eva’ op schaal HO. Nieuwstaat, werkend en in originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cm -
#74Vier Chinese houten sokkels.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14, 20 & 26 cm -
#141Een halsketting met grijze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 21 cmEstimate: € 100 / 140 -
#130Twee verschillende halssnoeren en twee armbanden waarvan één slavenarmband van ivoor.
No longer availableOnline onlyDim. l: 30 en 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#57Pe. De. (Pieter Dienes)Een oude koffiemolen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cm -
#77Een paar reproducties.
No longer availableOnline onlyDim. 33 x 23 cm -
#88“Geisha met spiegel”. Een tekening op textiel. Beschadiging aan de kader.
No longer availableOnline onlyDim. 45 x 45 cm -
#28Een oude Meccanoset in doos.
#91“Rust tijdens de vlucht naar Egypte”. Reproductie naar Gerard David. Mooi ingelijst.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#105“Berglandschap”. Olieverf op doek.
No longer availableOnline onlyDim. 68 x 106 cm