#78
Een portretsudie, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cm -
#53Märklin
Een lot van vier goederenwagons op schaal HO, waarbij twee Duitse, een Oostenrijkse en een Spaanse.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 25/35 -
#156
Een lot fantasiejuwelen hallsnoeren armbanden en horloges waaronder een halssnoer en oorbellen van Christian Dior.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/80 -
#82
No longer availableOnline onlyDim. 46 x 36; 60 x 80 & 30 x 40 cm -
#163
Een gelakt houten juwelendoos een decor van vogels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 6 x 26 cmEstimate: € 30/50 -
#56
Een antiek gietijzeren strijkijzer met houten handvat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 16 x 18 x 10 cm -
#83
Een reproductie van het XVIIe eeuws zicht op de rede van Antwerpen van Vrients.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 32 x 119 cm (met kader) -
#2
Een liggende leeuw een boerinnetje op plexiglazen voetstuk en een beeldje ter gelegenheid van het 60-jarig bestaan van Turmac in 1980. (Turkish-Macedonian Tobacco Company).
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 6, 17 & 13 cm -
#151
Een halsketting met zes rijen verschillende witte ruwe zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. l: 35 cmEstimate: € 150/200 -
#9
Een groengepatineerd metalen Thais Boeddhahoofd op houten sokkel. Gat in het rechteroor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 33 cm -
#108
Een messingen sac-à-perles met roze glazen kraaltjes. Pareltjes opnieuw te bevestigingen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø: 40 cm -
#49Märklin 3080 & 3090
Een diersellocomotief en een stoomlocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Bespeeld. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Estimate: € 40/50