#33Märklin 4678; 4695 & 4780
Een lot van drie verschillende Duitse goederenwagons met remhuis op schaal HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Estimate: € 40/50 -
#90
Een theeserviesje van Chinees porselein. Voor zes personen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 € -
#68
Een lampvoetje met een gebeeldhouwd kapiteeltje op een kalkstenen voetstuk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 26 cm (zonder kap) -
#115
Een XIXe eeuwse gietijzeren touwhouder.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 14 cm -
#52
Een pot van Belgisch aardewerk met tinnen montuur.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 cm -
#63
Een lot souvenirvoorwerpen van aardewerk, steen en brons, onder meer uit Griekenland.
No longer availableOnline onlyActive bid: 89.00 € -
#3Schuco Teleco 3003 & 3004
Twee op afstand bedienbare opwindbare speelgoedbootjes. In originele doosjes. Eén sleuteltje manco.
No longer availableOnline onlyActive bid: 86.00 € -
#27Märklin
Een lot van drie passagierswagons en een slaapwagen van de Duitse spoorwegen op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Estimate: € 60/70 -
#41
Een bel van meerkleurig aardewerk van Rouen in de vorm van een vrouw in traditionele klederdracht. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm -
#124
Een lotje van vier verschillende vaasjes van Thulin-aardewerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 6 - 13 cm -
#75
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 & 25 cm -
#93
Een kannetje van Luiks glas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 14 cm