#128G. Lambert“Zicht op de centrale van Doel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
« Vue de la centrale nucléaire de Doel ». Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#77J. Bruynseels“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vued ‘une rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
Auguste OleffeEen print op papier met paard en hooiwagen.
#111Y. Van der Bruggen“Vissersboten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche sur la plage". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 100 / 140 -
#67Fr. Luyckx“Lichtspel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
Jeu de lumière. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 15,5 x 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#150Jan Van Gesins (?)“Man met paard bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Homme avec cheval à l'écurie. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#106Sylvie, Barones Joly“Lentelandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Paysage de printemps". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 63 cmEstimate: € 40 / 60 -
#30VettersEen ets. Gesigneerd en genummerd 6/10 buiten de plaat.
Une gravure. Signée et numérotée 6/10 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#126Lucie PringelsPeriod: °1932“Oude molen”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1966.
"Vieux Moulin". Huile sur carton. Signé et daté 1966.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#151Leopold Dijckers“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#167Godelieva Vleeschouwers“Bloemenmarkt”. Olieverf op doek. Met echtheidsverklaring.
"Marché aux fleurs". Huile sur toile. Avec certificat d'authenticité.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 200