#53L. Deriche“Personages bij een kruisbeeld”. Pastel en houtskool op papier. Gesigneerd.
"Personnages à un crucifix". Pastel et fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 cm x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#127L. Pulmans“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la ferme.” Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#33Rik Brouwers“Zonnebloem”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Tournesol". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#60Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986“Portaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portail". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#30Erika Chaffart“Hond in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Chien dans un paysage . Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#37“Kerkje aan de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Église de l'Escaut . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39,5 x 49 cmEstimate: € 80 / 100 -
#84V. Delhaye“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
"Nature morte aux roses". Huile sur toile. Signée et datée 1900.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 54 cmEstimate: € 80 / 100 -
#109Fr. Luyckx“Lichtspel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
Jeu de lumière. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 15,5 x 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#16“Zicht op de pastorij in de Sint-Bavostraat te Wilrijk”. Olieverf op papier.
« Vue du presbytère de la Sint-Bavostraat à Wilrijk ». Huile sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 31 cm x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#66Dagmar Lampe“Zonder titel”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
"Sans titre". Technique mixte sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#124“Le signe du secret”. Sanguine. Gesigneerd.
"Le signe du secret". Sanguine. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#1M. Paul“Meisjesportret”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1924.
"Portrait de fille". Huile sur carton. Signé et daté 1924.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 33 cmEstimate: € 40 / 60