Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Rosa Eglanteria” en “Rosa Gallica”. Een paar reproducties van gravures naar Redouté. Eén met lichte vochtschade onderaan.

“Rosa Eglanteria” en “Rosa Gallica”. Een paar reproducties van gravures naar Redouté. Eén met lichte vochtschade onderaan.

“Rosa Eglanteria” et “Rosa Gallica”. Une paire de reproductions de gravures par Redouté.
Online only
Dim. 40 x 30 cm
SKU: 2211210071.
Auction day: 22 November 2021 22:00
Catalogue #71
Estimate: € 15 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #209

    “Winters zicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1995 op de verso.

    Vue d'hiver. Huile sur panneau. Signée et datée 1995 au dos.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #207
    Vera Paraughia

    “Romaans kerkje in zuiders landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Église romane dans paysage méridional . Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 34 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #6
    Plateelbakkerij Zuid-Holland

    Een klompje van geglazuurd Gouds plateel met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Un sabot en poterie émaillée de Gouda à décor floral multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #283

    “Zuiders landschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/99 buiten de plaat.

    ”Paysage du Midi”. Une lithographie. Signée et numérotée 60/99 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #50

    Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.

    Un grand chandelier décoratif en verre à mercure.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #189
    G. Wagener

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1982 op verso.

    “Nature morte”. Huile sur toile. Signée et datée 1982 au verso.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #295
    André Van den Sande
    Period: 1910 - 1996

    “Herenportret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    Portrait de gentlemen . Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #29

    Een lot van vijf soliflori van rood Italiaans glas. Een met randschilfer.

    Un lot de cinq soliflores en verre italien rouge. Un avec éclat au bord.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #52
    Schwarzenhammer

    Een paar Beierse porseleinen bordjes met opengewerkte vleugel en met meerkleurig Japans decor. Onderaan gemerkt.

    Paire d'assiettes bavaroises en porcelaine à ailes ajourées et décor japonisant multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #62
    Donald Watson

    “Schots kustgezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘96.

    “Vue de la côte écossaise”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘96.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21 x 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #128
    Josée Simon

    “Ter Vennen”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.

    Ter Vennen. Fusain sur papier. Signé et daté '79.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22,5 x 27 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #80
    Bailleux (?)

    “Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.

    “Composition”. Pastel sur papier. Signé et daté 1989.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Online Only verkoop van 22 November 2021

Op Maandag 22 november wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday November 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

22 November 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 November 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More