Other lots in this auction
-
#161Van den Burgh
“Vrouw en kind in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme et enfant dans un intérieur. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 43 cmEstimate: € 25/45 -
#253
Een lot geslepen kleurloos kristallen glazen, bestaande uit vier whiskyglazen en acht cocktailglazen (twee afwijkende modellen).
Un lot de verres taillés en cristal incolore, composé de quatre verres à whisky et de huit verres à cocktail (deux modèles différents).No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#232
Een messingen kruisbeeld met tinnen Christus. Achter bol glas.
Un crucifix en laiton avec un Christ en étain. Derrière un verre convexe.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 43 x 33 cmEstimate: € 15/20 -
#154
Een messingen staande lamp met kleurloos glas.
Un lampadaire en laiton avec verre clair.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 172 cmEstimate: € 15/20 -
#289Jos Martin
“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 25 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#55
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel.
“Nature morte florale”. Huile sur panneau.No longer availableOnline onlyDim. 23,5 x 17 cmEstimate: € 30/50 -
#199
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Nu féminin . Huile sur toile. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 80 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#243
Een lot diertjes, bestaande uit een olifantje van Boheems porselein, een dekselpotje in de vorm van een vis met lepeltje in de vorm van de staart, een potje in de vorm van twee varkentjes bij een trog met lepeltje in de vorm van de staart (gebroken), een potje in de vorm van een kikker, een porseleinen hondje en konijntje en een glazen hondje en vogeltje.
Lot d'animaux, composé d'un éléphant en porcelaine de Bohême, d'un pot à couvercle en forme de poisson avec une cuillère en forme de queue, d'un pot en forme de deux cochons près d'un une auge avec une cuillère en forme de queue (cassé), un pot en forme de grenouille, un chien et un lapin en porcelaine et un chien et un oiseau en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/35 -
#61Baer
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 30 x 44 cmEstimate: € 25/45 -
#176
Een XVIIIe eeuwse aardewerken kruik met tinnen deksel. Frankrijk. Geijkt.
Une cruche en faïence du XVIIIe siècle avec couvercle en étain. France. Calibrée.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 100/150 -
#115Bernadette Vincken
Twee landschappen en een compositie, aquarel op papier, waarvan twee ingekaderd. Allen gemonogrammeerd en de landschappen gedateerd 2000.
Deux paysages et une composition, aquarelle sur papier, dont deux sont encadrés. Tous monogrammés et les paysages datés de 2000.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30; 34 x 49 & 41 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#139Omer Van Vosselen
“Stilleven met Mariabeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte avec statue de la Vierge Marie . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. 80 x 60 cmEstimate: € 350/400