Other lots in this auction
-
#26Serge
“Compositie met kleuren en silhouetten” (64 x 49 cm). Gouache op papier. Gesigneerd. Toegevoegd “Les resons ou la toupie humaine” (30 x 19 cm). Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1987.
« Composition avec couleurs et silhouettes » (64 x 49 cm). Gouache sur papier. Signé. Ajout de "Les resons ou la toupie humaine" (30 x 19 cm). Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1987.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#105
Zeefdruk op doek naar Collignon.
Sérigraphie sur toile d’après Collignon.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 83 x 116 cmEstimate: € 120/150 -
#153
Een balustervaasje van Chinees porselein met Cantondecor.
Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 23,5 cmEstimate: € 40/50 -
#82
Een antieke icoon met beeltenis van een aartsengel.
Une icône ancienne représentant un archange.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 40 x 17 cmEstimate: € 200/240 -
#110
Een Chinese wijze met kind van gegoten steengoed.
Un sage chinois avec un enfant en grès coulé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 20/30 -
#130T. G. Green & Co.
“Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.
"Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25/40 -
#135
Een liggende Thaise Boeddha van verguld hout.
Un Bouddha couché thaïlandais en bois doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 48.00 €Dim. l: 70 cmEstimate: € 80/120 -
#69
Lot bestaande uit twee prenten uit de reeks “The Cries of London” in kleur en twee gravures “Le Bain” en “L’événement au bal”. We voegen er een linosnede met dorpszicht aan toe.
Lot composé de deux estampes de la série Les cris de Londres en couleurs et de deux gravures, Le Bain et L'événement au bal. Nous ajoutons une linogravure avec vue sur le village .No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 26x26cm40x30cm45x35cmEstimate: € 80/120 -
#7
Een meerkleurig kunststoffen reclamebeeld voor Johnnie Walker. Herstelling aan een been.
Une image publicitaire en plastique multicolore pour Johnnie Walker.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 35/45 -
#246
Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
Une bassine en cuivre rouge avec manche en bois. Charnière cassée.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. l: 97 cmEstimate: € 20/30 -
#272Brigitte
“Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Enfants". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 39 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#112
Een paar 3D-prenten naar ontwerpen van M.I.Hummel. Ed. Apro International, Nederland.
Quelques impressions 3D d'après les dessins de M.I.Hummel. Ed. Apro International, Pays-Bas.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 11 cmEstimate: € 25/30