#208Een paar reproducties met zichten op Mechelen.
#273Louis Valentin QuartzEen roestvrij stalen herenhorloge.
#228Een opgezette houtduif.
#81Een zittende Thaise Boeddha van brons.
#159R. Delbeke“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Une statue africaine en bois sculpté. R.D.Congo. Nous ajoutons une statue plus petite.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#104“Een ballerina”. Een afdruk van een aquarel op papier.
"Une ballerine". Une reproduction d'une aquarelle sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 92 cm x 62 cmEstimate: € 30 / 35