#97Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 38 x 29 cm -
#51N. Martens
“Koppel in een interieur”. Krijt op papier. Gesigneerd.
“Couple dans un intérieur”. Craie sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 60/80 -
#63Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
“Winterlandschap met molen aan de Leie”. Een kleurenlitho naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 182/350 buiten de plaat.
“Paysage hivernal au moulin au bord de la Lys”. Litho en couleurs. Signée Hebbelinck. Numérotée 182/350 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 48 x 61 cmEstimate: € 120/200 -
#67Gaby WalshPeriod: 1887-1945
“Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#68W. Brunet
“Vissershaven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#33Gerard Hermans
“Maaslandschap”. Gewassen pentekening. Gesigneerd.
#24
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 12 x 12 cmEstimate: € 15/25 -
#54Camiel De Cock
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#145A. Fabre
Een beeld van een XIXe eeuwse soldaat van bruingepatineerd wit terracotta. Gesigneerd. Geweer beschadigd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 38 cm -
#183
Een grote schaal van geslepen kleurloos kristal met een messingen montuur.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 36 cm -
#78
#43S. Dali
“Personnages”. Sérigraphie. Signée et numérotée hors planche et avec cachet au sèche du Centre Masereel à Kasterlee.No longer availableOnline onlyActive bid: 101.00 €Dim. 66 x 51 cmEstimate: € 200/240