Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Rotskust’, olieverfstudie op paneel. Getekend; Edg. Farsyn.
Edgard Farasyn

‘Rotskust’. Olieverfstudie op paneel. Getekend; Edg. Farsyn.

‘Rocky Coast’, oil paint study on panel. Signed; Edg. Farsyn.
Dim. 24.5/32 cm
SKU: 3009250349.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 1 October 2025 19:00
Catalogue #349
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Farasyn

  • #339
    Edgard Farasyn

    ‘Berken’. Olieverf op paneel. Getekend; Edg. Farsyn.

    ‘Birches’, oil on panel. Signed; Edg. Farsyn.
    No longer available
    Dim. 24.5/32 cm
    Estimate: € 60 / 80

Similar lots by type

  • #639

    Een serie van tien neobarokke Rijnwijnroemers van mondgeblazen olijfgroen glas versierd met een gegraveerde druivenrank.

    A series of ten neo-baroque Rhine wine glasses of mouth-blown olive-green glass decorated with an engraved grapevine.
    No longer available
    Dim. H. 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #184

    Een grote langwerpige milieu de table van gedreven zilver. Duitse keuren, 800/1000. Messingen binnenschaal. Decor met guirlandes. Opschrift m.b.t. een jubileum in het Osterriethuis in 1911.

    A large elongated centerpiece in silver. German hallmarks, 800/1000. Brass insert. Decorated with garlands. Inscription related to an anniversary at the Osterriethuis in 1911.
    No longer available
    Dim. L. 60 cm, 1115 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #105

    Een klassiek beeld van composiet, met twee lezend kinderen.

    A classical composite sculpture of two reading children.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #463
    Agathon Leonard

    “Toearegkrijger op zijn dromedaris”. Bronzen beeld met groenbruin patina. Gesigneerd.

    "Tuareg warrior on his dromedary." Bronze statue with green-brown patina. Signed.
    No longer available
    Dim. H. 88 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #550

    ‘Don Corleone’. Olieverf op doek doorlopend op de lijst. Getekend C. Wood.

    'Don Corleone', oil on canvas extending onto the frame. Signed C. Wood.
    No longer available
    Dim. 140/120
    Estimate: € 300 / 400
  • #518

    “De Baadster”. Galvanoplastie met donkerbruin patina. Naar Charles Fraikin, met zijn handtekening d.d. 1847.

    "The Bather". Galvanoplasty with dark brown patina. After Charles Fraikin, with his signature dated 1847.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #145
    Frederick Remington

    “Rattlesnake”. Bronzen beeld met steigerend paard. Op groene marmeren sokkel. Gemerkt “Copyright by Frederik Remington.

    "Rattlesnake". Bronze sculpture of a rearing horse. On green marble base. Marked "Copyright by Frederik Remington."
    No longer available
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #620

    Een zuil van monochroom beige aardewerk met een reliëfdecor van personages naar de Griekse oudheid.

    A monochrome beige earthenware column with a relief decoration of characters from Greek antiquity.
    No longer available
    Dim. H. 102 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #540

    ‘Don Corleone met roos’. Olieverf op doek doorlopend op de lijst. Getekend C. Wood.

    'Don Corleone with Rose', oil on canvas continuing onto the frame. Signed; C. Wood.
    No longer available
    Dim. 140/120 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #204
    Germaine Brus
    Period: °1915

    “Staand naakt” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘79.

    "Reclining nude" Oil on canvas. Signed. Dated '79.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #457

    Kunstcabinet van zwart hout op eik. Op zijn presenteertafel met tussenblad. Twee paneeldeuren, waarachter negen laden rond een theatertje met spiegel. Een lade in de gordel, bovenaan een klapblad met spiegel. Alles ingelegd met benen moulures. XIXde eeuw.

    Art cabinet of black wood on oak. On its presentation table with intermediate shelf. Two panel doors, behind which nine drawers around a little theater with mirror. One drawer in the belt, on top a folding leaf with mirror. All inlaid with bone moldings. 19th century.
    No longer available
    Dim. 178 x 93 x 41 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #161
    Joseph François Belin

    “V’la le Plaisir”. Bronzen beeld met bruin patina van een jonge werkvrouw met een koker met windroos over de schouder. Gesigneerd.

    "V’la le Plaisir". Bronze sculpture with brown patina of a young female worker with a quiver of arrows over her shoulder. Signed.
    No longer available
    Dim. H. 47 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #433

    Een paar faux bambou cilindrische vazen van polychroom porselein. China, einde van de XIXde eeuw.

    A pair of faux bamboo cylindrical vases of polychrome porcelain. China, late 19th century.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #615

    Een sobere zuil van wit marmer en albast.

    A simple column of white marble and alabaster.
    No longer available
    Dim. H. 112 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #637

    Een serie van zes gekleurde en geslepen sorbetglazen en een serie van zes grote wijnglazen van geslepen kristal in divere kleuren

    A series of six colored and cut sorbet glasses, and a series of six large wine glasses made of cut crystal in various colors.
    No longer available
    Dim. H. 21.5 & 16 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #443

    Een tafellamp met een glas-in lood kap in de geest van Tiffany’s. Lampenvoet van glaspasta versierd met distels. Klein letsel aan de rand van de kap, door een beugel. Medio XXste eeuw.

    A table lamp with a stained glass shade in the spirit of Tiffany's. Lamp base made of glass paste decorated with thistles. Minor damage to the edge of the shade, caused by a brace. Mid 20th century.
    No longer available
    Dim. H. 49 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #476

    Een paar Savonarola armstoelen van gebeeldhouwd hout. Mooi beeldhouwwerk met guirlandes en een beeldenaar van een man en een vrouw in de rugleuning. Einde XIXde eeuw.

    A pair of Savonarola armchairs made of carved wood. Beautiful carving with garlands and a medallion of a man and a woman on the backrest. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. H: 100cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #471

    Een tazza van cloisonné op messing. Veelkleurige pleine page decor van pioenen op een lichtblauw veld.. Chinees werk, begin XXste eeuw.

    A cloisonné on brass tazza. Multicolored floral decor of peonies on a light blue field. Chinese work, early 20th century.
    No longer available
    Dim. Ø 24,5 cm, H. 22.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #449
    Léon Goupil
    Period: 1834-1890

    “Jachtstilleven met fazant”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder. Kleine letsels.

    "Hunting still life with pheasant." Oil on canvas. Signed lower left. Small injuries.
    No longer available
    Dim. 82 x 54 cùm
    Estimate: € 400 / 600
  • #515

    Een gebeeldhouwde eikenhouten kapstok versierd met leeuwenkoppen, met vijf koperen haakjes, waaraan vijf diverse koperen waterketels en koffiepotten. Omstreek 1900.

    A carved oak coat rack decorated with lion heads, with five copper hooks, holding five various copper kettles and coffee pots. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. L. 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #560

    ‘Scarface met berg cocaine’. Olieverf op doek doorlopend op de lijst. Getekend C. Wood.

    'Scarface with mountain of cocaine', oil on canvas extending onto the frame. Signed; C. Wood.
    No longer available
    Dim. 110/120 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #391

    Twee fijn gebeeldhouwde palmhouten beeldjes. Het ene van Mozes, het andere van Karel de Grote (zonder handen). Neorenaissance, omstreeks 1900.

    Two finely carved palm wood figurines. One of Moses, the other of Charlemagne (without hands). Neorenaissance, around 1900.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #570

    ‘Scarface met berg cocaine’. Olieverf op doek doorlopend op de lijst. Getekend; C. Wood.

    'Scarface with mountain of cocaine', oil on canvas extending onto the frame. Signed; C. Wood.
    No longer available
    Dim. 110/120 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #417

    Een paar kandelaars met zeven lichtpunten, gedragen door bronzen kariatiden naar de Griekse oudheid, op rood en zwart gekleurde marmer. Eén voetstuk beschadigd. Einde XIXde eeuw.

    A pair of candelabras with seven lights, carried by bronze caryatids resembling those from ancient Greek, on red and black-colored marble. One pedestal damaged. End of the 19th century.
    No longer available
    Dim. H. 59 cm
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #242
    Leon Lommaert
    Period: 1904 - 1978

    “Landschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd.

    "Landscape with farmstead", a painting, oil on panel, signed L Lommaert.
    No longer available
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #63

    Een goudkleurige bronzen klok in barokke stijl, getooid met een putto met een zonnewijzer in de hand. Toegevoegd een paar messingen kandelaars gedragen door kariatiden. De achterplaat van de klok is manco.

    A golden bronze clock in Baroque style, adorned with a cherub holding a sundial. Included are a pair of brass candlesticks carried by caryatids. The backplate of the clock is missing.
    No longer available
    Dim. Hoogte 42 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #272

    Een lot van twee bronzen fotokaders.

    A lot of two bronze photo frames.
    No longer available
    Dim. Hoogte 18 & 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #608

    Een paar vintage rotan stoelen van het ECC tennistoernooi, Antwerpen 1982. Op de rug het opschrift; Gasparucci Italo.

    A pair of vintage rattan chairs from the ECC tennis tournament, Antwerp 1982. Inscription on the back: Gasparucci Italo.
    No longer available
    Dim. H 89, B 41, D 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #74
    Félix Labisse

    ‘La Dame aux orchidées’, een kleurenlithografie, getekend. Nr. 16 uit een oplage van 175 exemplaren.

    'The Lady with Orchids', a color lithograph, signed; Labisse. Number 16 from an edition of 175 copies.
    No longer available
    Dim. 63/48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #448
    André Bayer

    Een vintage salontafel, verchroomd staal en keramische tegels met een decor van paarden en strijdwagen, gemerkt Bayer.

    A vintage coffee table, chromed steel and ceramic tiles with a decoration of horses and chariots, marked Bayer.
    No longer available
    Dim. 39 x 125 x 45 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #211

    ‘Herdersjongen met mand’, een massief houten beeld.

    ‘Shepherd Boy with Basket’, a solid wooden sculpture.
    No longer available
    Dim. Hoogte 114 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #100

    Een 18 kt wit-en geelgouden ring met bijpassende hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.

    An 18kt white and yellow gold ring with matching pendant set with brilliants weighing approximately 1.10 ct in total.
    No longer available
    Dim. 5,34 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #60

    Een parelhalssnoer met 18 kt wit-en geelgouden slot.

    A pearl necklace with an 18 kt white and yellow gold clasp.
    No longer available
    Dim. L: 30 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #131
    Sinclair

    Een Sinclair ZX Spectrum personal computer, 48k in origele doos en verpakking, in nieuwstaat, met de bijgevoegde set van 8 games op cassette (doos van de cassettes in mindere staat).

    A Sinclair ZX Spectrum personal computer, 48k in original box and packaging, in new condition, with the accompanying set of 8 games on cassette (boxes of cassettes in lesser condition).
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #516

    Een loungezetel, Gillis Lundgren voor Ikea Zweden uit de jaren 70. Eén knop manco.

    A lounge chair, Gillis Lundgren for Ikea Sweden from the 1970s. One button missing.
    No longer available
    Dim. 88 x 60 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #468

    Een mahoniehouten schildersezel.

    A mahogany painting easel.
    No longer available
    Dim. Hoogte 195 cm
    Estimate: € 200 / 250
View all auction items ›

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

Veiling volledig - 650 loten verwacht. Tentoonstelling op 26 & 27 September van 10.00 tot 17.00.

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 October 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More