Similar lots by type
-
#112Een lot van drie beeldjes, waarbij één van monochroom wit biscuit, één van meerkleurig biscuit en één van kunststof.
Un lot de trois figurines, une en biscuit blanc monochrome, une en biscuit multicolore et une en plastique.No longer availableOnline onlyDim. h: 22; 27 & 34 cmEstimate: € 25 / 35 -
#109Twee stuks blauw en wit aardewerk, bestaande uit een sierbord van Boch en een schenkkan met schotel. De tweede beschadigd.
Deux pièces de poterie bleue et blanche, composées d'une assiette décorative de Boch et d'une cruche avec soucoupe. La seconde est endommagée.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 40 cmEstimate: € 20 / 25 -
#154Schoengans naar L. Van Opstal“De kathedraal van Antwerpen”. Een oude lithografie.
La cathédrale d'Anvers. Une ancienne lithographie.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#255Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een muzikantje, een Saksisch groepje met een koppel, een een allegorisch beeldje op de oogst (basis gerestaureerd) en een vaasje van Limoges.
Lot de porcelaine multicolore, composé d'un musicien, d'un groupe saxon avec un couple, d'une statue allégorique sur la moisson (socle restauré) et d'un vase de Limoges.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 18 cmEstimate: € 30 / 35 -
#276“Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.
Hommes jouant dans un intérieur. Sérigraphie d'après une oeuvre de Léon Brunin.No longer availableOnline onlyDim. 21,5 x 28,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#14Een vierkante Duitse wandklok.
Une horloge murale allemande carrée.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#283Een paar zichten op Brugge, olieverf op doek. Gesigneerd.
Quelques vues de Bruges, huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#78Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usures.No longer availableOnline onlyDim. 202 x 132 cmEstimate: € 20 / 25 -
#275Segers“Landschap met visser en kerk in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage avec pêcheur et église en arrière-plan. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 100 cmEstimate: € 20 / 30 -
#111Drie gebeeldhouwde Afrikaanse beeldjes. Eén voetje gerestaureerd.
Trois figurines africaines sculptées. Un pied restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 & 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#218Jean FaucqPeriod: 1900-1978“Grote Markt Brussel”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Grand Place Bruxelles”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#124Een paar verzilverd messingen kandelaars in barokke stijl.
Une paire de bougeoirs en laiton argenté de style baroque.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#288“Nieuwe Kerk, Delft, Westgevel”. Een zeefdruk achter glas (hoekje afgebroken).
Nieuwe Kerk à Delft. Sérigraphie sous verre (un coin cassé).No longer availableOnline onlyDim. 119 x 40 cmEstimate: € 30 / 35 -
#272“Stilleven met bloemenvaas en beeldje”. Een onvoltooid werk, olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Nature morte avec vase à fleurs et figurine. Oeuvre inachevée, huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableOnline onlyDim. 61 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#134Een paar boekensteuntjes van composiet in de vorm van kindjes in een stoel.
Une paire de serre-livres composites en forme d'enfants dans une chaise.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#214Een reproductie naar een werk van Jozef Geirnaert.
Une reproduction d'après une oeuvre de Jozef Geirnaert.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 110 cmEstimate: € 50 / 80 -
#301Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.
No longer availableOnline onlyDim. 202 x 132 cm -
#117“Drinker”. Een houten beeldje. Spaans werk.
Buveur. Une figurine en bois. Travail espagnol.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#142The Leonardo CollectionEen zwaan van kunststof. Onderaan gemerkt. 1996.
Un cygne en plastique. Marqué en bas. 1996.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#206Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.
Trois reproductions d'après les eaux-fortes de Dirk Baksteen.No longer availableOnline onlyDim. 13,5 x 7,5 & 25 x 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#689Een paar kandelaars van geperst glas.
Une paire de bougeoirs en verre pressé.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 35 -
#129Een reproductie van een Russisch icoon.
Une reproduction d'une icône russe.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 21 cmEstimate: € 35 / 40 -
#277“Het huwelijk”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
Le Mariage. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 39,5 x 29,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#121Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemenvazen. Barst en restauraties over de hals.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de vases à fleurs. Fissure et restaurations sur le col.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#152Een spiegel in verzilverd metalen lijst, getooid met een engeltje bovenaan en met engelenkopje onderaan.
Miroir à cadre en métal argenté, surmonté d’un angelot, le bas également décoré d’une tête d’ange.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 120 -
#115Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30 / 35 -
#54Een notenhouten cabrioletfauteuil met rood imitatielederen bekleding.
Fauteuil convertible en noyer avec revêtement en simili cuir rouge.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#163Een bruine lederen aktetas.
Une mallette en cuir marron.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 45 -
#52SchwarzenhammerEen paar Beierse porseleinen bordjes met opengewerkte vleugel en met meerkleurig Japans decor. Onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes bavaroises en porcelaine à ailes ajourées et décor japonisant multicolore. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#177Een lot zilveren oorbellen bezet met parels en markasiet en fantasiestenen.
Lot de boucles d'oreilles en argent serties de perles et marcassite et pierres fantaisie.No longer availableOnline onlyDim. 12,93 gEstimate: € 30 / 50 -
#285Een dienblad op staander. We voegen er een kleiner dienblad aan toe.
Plateau sur pied pliant. Nous ajoutons un deuxième plateau.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#253AtlantaEen staartklok met geelkoperen wijzerplaat. Met gewichten en slinger. Jaren 50.
Horloge murale dite Friese staartklok. Cadran en cuivre jaune. Avec poids et balancier. Années 50.No longer availableOnline onlyDim. H. 54 cmEstimate: € 80 / 100 -
#263Jaak SchaepherdersPeriod: 1890-1964“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 80 cmEstimate: € 50 / 70 -
#139KoyoEen draagbare transistorradio, model 604 deluxe. Omstreeks 1964.
Une radio portable à transistors, modèle 604 deluxe. Vers 1964.No longer availableOnline onlyDim. b: 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#39“Madonna met kind”. Olieverf op paneel. Vroeg XIXe eeuw.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau. Début XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#231“Zicht op begijnhof”. Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd.
”Vue sur le béguinage”. Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 21 cmEstimate: € 20 / 25

