Other lots in this auction
-
#620
12 diverse zilveren munten van 100, 50 en 25 Schilling. Verschillende gehaltes. Oostenrijk, jaren zeventig. In etui.
12 pièces en argent de 100, 50 et 25 schillings. Différentes titres. Autriche, années 1970. Dans un étui.No longer availableDim. 132,63 gEstimate: € 50/100 -
#286Henri Mathias Baltasar - Florence
Een sober harmonium in eikenhouten kast. In werkende staat. Eerste helft XXe eeuw.
Un harmonium sobre dans une armoire en chêne. En état de fonctionnement. Première moitié du XXème siècle.No longer availableDim. 86 x 97 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#242
“Petrus”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw.
St-Pierre . Huile sur toile. XVIIème siècle.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 160/180 -
#348
Hoge koffiepot en twee kandelaars in Lodewijk XV-stijl van geel koper.
Grande cafetière et deux bougeoirs de style Louis XV en cuivre jaune.No longer availableDim. h: 32 en 15 cmEstimate: € 20/30 -
#562
Een langgerekt Afrikaans bronzen beeld.
Statue allongées africaine en bronze.No longer availableDim. h: 128 cmEstimate: € 300/400 -
#128
“Hakende jonge vrouw”. Een bronzen beeld. Met Parijse bronsgarantie stempel.
Jeune femme crochetant . Une statue en bronze. Avec cachet de garantie bronze parisien.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 200/300 -
#536
Een vierkoppige stenen Boeddha.
Bouddha à quatre têtes en pierre sculptée.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200/300 -
#101Emaux de Louvière
Een diepe ronde schaal en een scheerbekken van meerkleurig geëmailleerd aardewerk met decors van kraanvogels.
Un bol rond profond et un bassin de rasage en faïence émaillée multicolore à décor de grues.No longer availableDim. Ø: 26,5 cmEstimate: € 50/60 -
#339René Marie DujardinPeriod: 1913-2002
“Huis in landschap”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd.
“Maison dans un paysage”. Lavis sur papier. Signé.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 30/40 -
#256
Een eikenhouten commode met vier laden, de bovenste met uitsprong. Engeland, XIXde eeuw.
Commode en chêne à quatre tiroirs, le haut avec une saillie. Angleterre, XIXème siècle.No longer availableDim. 87 x 88 x 48 cmEstimate: € 120/200 -
#213Period:
“Leeuwin op rots”. Een gebeeldhouwd albasten beeld met glazen ogen. Sokkel niet origineel.
“Lionne sur un rocher”. Sculpture en albätre aux yeux en verre. Socle rapporté.No longer availableDim. h: 50 cm (zonder sokkel)Estimate: € 800/1200 -
#594
Een paar Perzische taferelen op papier met tekst op de achterkant.
Paire de dessins persans sur papier avec texte au verso.No longer availableDim. 19 x 10 & 15 x 12 cmEstimate: € 100/150