Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Ruitjes knippen”. Potlood op papier. Gesigneerd.
Vermin

“Ruitjes knippen”. Potlood op papier. Gesigneerd.

“Couper des carreaux”. Crayon sur papier. Signé.
Online only
Dim. 47 x
SKU: 2608200050.
Auction day: 26 August 2020 20:00
Catalogue #50
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #6

    Een non met wassen gezicht en handjes. Onder stolp. XIXe eeuw.

    Nonne à visage et mains en cire. Sous globe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #17

    Een balustervormige porseleinen lampenvoet met een handgeschilderd decor van rozen.

    Pied de lampe en porcelaine de forme balustre. Décor peint à la main de roses.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm (zonder kap)
    Estimate: € 30 / 40
  • #105
    J. Valgaeren

    “Handen met tulp”. Een beeldhouwwerk op wit marmeren voetstuk. Onderaan gesigneerd.

    “Mains tenant une tulipe”. Sculpture sur base en marbre blanc. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #186

    Een bord van zachte pasta met een blauw en wit Ronda-decor en met gechantourneerde rand. Achteraan gemerkt met de zwaarden in blauw onder glazuur. Doornik, XVIIIde eeuw.

    Une assiette en pâte de verre à décor bleu et blanc Ronda et rebord chantourné. Marque au dos, des épées sous glaçure bleue. Tournai, XVIIIème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #88
    Frans Van Giel

    “Moeder en Kind”. Droge naald. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, gedateerd 1956 en genummerd 23/30.

    Mère et enfant. Pointe sèche. Signée dans et hors planche, datée 1956 eet numérotée 23/30.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26,5 x 19,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #118

    Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.

    Bracelet en bois et ivoire, fermoir en cuivre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #77

    Twee etuis met resp. een vierdelig en een tweedelig serveerbestek met zilveren handvatten, waarbij het tweede met vermeil.

    Deux étuis, un avec un couvert de service en deux pièces, l’autre à un couvert de service en 4 pièces. Le premier avec vermeil.
    No longer available
    Online only
    Dim. 63 x 51 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #58

    “Wandelaars in een romantisch landschap”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd. In de geest van de XIXe eeuw. Beschadiging aan de kader.

    “Promeneurs dans un paysage romantique”. Huile sur panneau. Cadre abîmé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #39

    “Stilleven met appels en appelsienen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux pommes et oranges” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #198

    Een rechthoekige salontafel. Blad opnieuw te patineren.

    Table de salon rectangulaire. Usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 111 x 51cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #30

    Een groepje van drie dansende kindjes van meerkleurig kunststof.

    Groupe d’enfant dansant en plastique.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #52
    Leon Ost

    “Sleepschip”. Een ets. Gesigneerd, genummerd 9/10 en gedateerd ‘86 buiten de plaat.

    “Remorqueur”. Eau forte. Signée, numérotée 9/10 et datée ‘86 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 29,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only veiling van 26 augustus 2020

Op 26 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On August 26th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

26 August 2020 20:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 20:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More