#150
Dom. de Salvert A.C. Coteaux du Layon G. Bureau, Martigné-Briand M.D. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#59
Ch. Lascombes A.C. Margaux 2e grand cru classé M.C. 1992 aantal: 10 bt
No longer available -
#36
Coteaux du Tricastin A.C.
Maire & Fils à Beaune M.O. O.D. 0 aantal: 11 bt beschadigde etiketten
No longer available -
#188
De Toren Fusion V Stellenbosch South Africa De Toren Private Cellar, Stellenbosch M.O. 2010 aantal: 2 bt
No longer available -
#8
Lot rode wijn
aantal: 8 bt
Châteauneuf-du-Pape A.C. Ch. des Fines Roches M.C. 1984 aantal: 2 bt
Châteauneuf-du-Pape A.C. Ets. Brotte et Armenier M.C. 1978 aantal: 3 bt
Châteauneuf-du-Pape A.C. Julien Bouchard à Beaune M.C. 1980 aantal: 3 bt
No longer available -
#21
Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt
Ch. Bel Orme Tronquoy de Lalande A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois
1970 aantal: 1 bt
Ch. Meyney A.C. St-Estèphe Cru grand bourgeois exceptionnel M.C. 1970 aantal: 1 bt
Clos de la Vieille Eglise A.C. Pomerol
M.O. 1971 aantal: 1 bt
Ch. Citran A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1972 aantal: 1 bt
Ch. Champs des Moines A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.O. 1975 aantal: 1 bt
Ch. La Fleur-Pétrus A.C. Pomerol
M.P. 1976 aantal: 1 (..)
No longer available -
#170
Saint-Véran A.C. Joseph Drouhin, Beaune M.O. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#70
Ch. Pichon-Longueville Baron A.C. Pauillac 2e grand cru classé M.C. 1993 aantal: 4 bt
No longer available -
#148
No longer available -
#157
Chablis Saint-Martin A.C. Dom. Laroche, Chablis M.O. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#37
Champagne Brut
Jullien-Diot, Ludes M.O. 0 aantal: 7 bt
No longer available -
#106
Meursault Cuvée Loppin A.C. Hospice de Beaune, Van Hende, Gavere M.O. 1994 aantal: 12 bt
vinsNo longer available