#93“Twee mannen op een steiger”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 32 cm -
#90“Surrealistisch zicht in de ruimte”. Airbrush op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 45 x 29 cm -
#97D. Van RijckeghemEen reeks van vier bloemenstillevens op doek.
No longer availableOnline onlyDim. 24,5 x 18 cm -
#79A. Roels“Mediterraan stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cm -
#98Lammers“Zeilboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 15 cm -
#105“Berglandschap”. Olieverf op doek.
No longer availableOnline onlyDim. 68 x 106 cm -
No longer availableOnline onlyDim. 46 x 36; 60 x 80 & 30 x 40 cm
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 40 cm -
No longer availableOnline onlyDim. 19,5 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#70Een kistje van notenwortel.
No longer availableOnline onlyDim. 9 x 16 x 11 cm -
#27Een lot varia, bestaande uit drie reisklokjes (één met los voetje), drie verschillende doosjes en een lederen tasje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 11 cm -
#149Een halsketting met zes rijen verschillende witte zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 20 cmEstimate: € 150 / 200 -
#160Een halssnoer met kralen van jaspis en een broche met bijpassende ring en oorbellen van zilver bezet met amber.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#31Royal Zuid-HollandEen paar vazen meerkleurig Gouds plateel, versierd met meerkleurig decor “Amola”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm -
#126Een katoenen vloerkleed, model ‘Vintum’.
No longer availableOnline onlyDim. 240 x 170 cm -
#73Ronde wandklok met houten omlijsting. In orde te brengen.
#15Een kleurloos glazen siercoupe met zamakken voet en oren.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#64Hubert BequetEen sierschotel van Belgisch aardewerk met een meerkleurig en verguld decor van vogels en bloemen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 cm -
#23Drie hoornvazen van Brussels porselein, waarbij de kleinsten een koppel vormen. Eén met haarscheur.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 & 25 cm