Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Rust tijdens de vlucht naar Egypte”. Reproductie naar Gerard David. Mooi ingelijst.

“Rust tijdens de vlucht naar Egypte”. Reproductie naar Gerard David. Mooi ingelijst.

Online only
Dim. 24 x 22 cm
SKU: 2406200091.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 25 June 2020 22:00
Catalogue #91
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #93

    “Twee mannen op een steiger”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 32 cm
  • #90

    “Surrealistisch zicht in de ruimte”. Airbrush op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 29 cm
  • #97
    D. Van Rijckeghem

    Een reeks van vier bloemenstillevens op doek.

    No longer available
    Online only
    Dim. 24,5 x 18 cm
  • #79
    A. Roels

    “Mediterraan stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 60 cm
  • #98
    Lammers

    “Zeilboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 15 cm
  • #105

    “Berglandschap”. Olieverf op doek.

    No longer available
    Online only
    Dim. 68 x 106 cm
  • #82

    “Marine”; “Trapgevelhuis” & “Begijnhof”. Olieverf op doek. Allen gesigneerd en de eerste twee resp. gedateerd 1976 & 1977.

    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 36; 60 x 80 & 30 x 40 cm

Other lots in this auction

  • #108

    Een messingen sac-à-perles met roze glazen kraaltjes. Pareltjes opnieuw te bevestigingen.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 40 cm
  • #86
    Jef Van Grieken

    “Mussenbourg”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd ‘89 en genummerd 194/200 buiten de plaat.

    No longer available
    Online only
    Dim. 19,5 x 29,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #70

    Een kistje van notenwortel.

    No longer available
    Online only
    Dim. 9 x 16 x 11 cm
  • #27

    Een lot varia, bestaande uit drie reisklokjes (één met los voetje), drie verschillende doosjes en een lederen tasje.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 3 - 11 cm
  • #149

    Een halsketting met zes rijen verschillende witte zoetwaterparels.

    No longer available
    Online only
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #160

    Een halssnoer met kralen van jaspis en een broche met bijpassende ring en oorbellen van zilver bezet met amber.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #31
    Royal Zuid-Holland

    Een paar vazen meerkleurig Gouds plateel, versierd met meerkleurig decor “Amola”. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
  • #126

    Een katoenen vloerkleed, model ‘Vintum’.

    No longer available
    Online only
    Dim. 240 x 170 cm
  • #73

    Ronde wandklok met houten omlijsting. In orde te brengen.

    Horloge murale ronde à encadrement en bois. A restaurer.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 80
  • #15

    Een kleurloos glazen siercoupe met zamakken voet en oren.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
  • #64
    Hubert Bequet

    Een sierschotel van Belgisch aardewerk met een meerkleurig en verguld decor van vogels en bloemen.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 34 cm
  • #23

    Drie hoornvazen van Brussels porselein, waarbij de kleinsten een koppel vormen. Eén met haarscheur.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 & 25 cm
View all auction items ›

Online-Only Varia veiling 25 Juni 2020

Op 25 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On June 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

25 June 2020 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2020 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More