#90
“Surrealistisch zicht in de ruimte”. Airbrush op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 45 x 29 cm -
#105
“Berglandschap”. Olieverf op doek.
No longer availableOnline onlyDim. 68 x 106 cm -
#93
“Twee mannen op een steiger”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 50 x 32 cm -
#79A. Roels
“Mediterraan stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 80 x 60 cm -
#82
No longer availableOnline onlyDim. 46 x 36; 60 x 80 & 30 x 40 cm -
#98Lammers
“Zeilboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 24 x 15 cm -
#97D. Van Rijckeghem
Een reeks van vier bloemenstillevens op doek.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 24,5 x 18 cm
#9
Een groengepatineerd metalen Thais Boeddhahoofd op houten sokkel. Gat in het rechteroor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 33 cm -
#131
Een halsketting met roze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. l: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#17
Een meerkleurige keramische poedel. achteraan gesigneerd ‘Silvio’. Kleine barst naast de rechter achterpoot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 48 cm -
#34Nao
“Jonge vrouw met groentenmand en gans”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 25 cm -
#157
Een halssnoer met bijpassende armband van amber.
No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. l: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#113
No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cm -
#21
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cm -
#66
Drie miniaturen, waarbij drie reproducties en één handgeschilderd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 15 x 12 (grootste, met kader) -
#129
Une paire de cabriolets sculptés de style Louis XV recouvert de velours rouge.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 87 cmEstimate: € 50/80 -
#32
Een paar ebbenhouten beeldes van ee man en een vrouw. Afrikaans werk
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H. 30 cm -
#102
Een geslepen klurloos kristallen coupe op vergulde voet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 25 cm -
#37
Drie stuks meerkleurig Satsuma-aardewerk, bestaande uit een vaasje en twee koro’s.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 12 - 20 cm