Similar lots by type
-
#469
“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
-
#206
Een lot van 7 vintage gechromeerde buisframe armstoelen met lederen zitting. In de stijl van model MG5 door Mart Stam & Marcel Breuer voor Matteo Grassi.
-
#299
Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
-
#305
Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.
-
#474Jan Baptist CoomansPeriod: 1903-1984
“Portret van een pater”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#419
“L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.
-
#229
“Bloemstilleven in Oosterse vaas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#159Louis ThevenetPeriod: 1874-1930
“Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
-
#436
Een paar zwartgelakt metalen bijzettafeltjes.
-
#449
Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.
-
#582
“Heilige Virginie” & “Heilige Carolus Borromeus”, (bid voor ons). Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel met ovaal geborduurd passe-partout.
-
#312L Moens
“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#612
“Clochard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#592J Peeters
“Gevelzicht met boom”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
-
#182
“Edelman overschouwt de soldaten”, een rond 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in een ronde massief eikenhouten kader. Niet gesigneerd.
-
#225
Een groot wandtapijt met een middeleeuws jachttafereel.
-
#602Joris HouwenPeriod: 1925-1998
“Gestileerd naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘57.
-
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#211
Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
-
#36Sits
“Neppi”. Een paar gestoffeerde poufs. Onderaan gemerkt Sits.
-
#446
Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.
-
#199Charly Michel
“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
-
#26
Een grote oude reiskoffer bekleed met kunstleder en voorzien van houten latten.
Other lots in this auction
-
#619
Een Chinees porseleinen dekselvaas met vogel, floraal decor en teksten. Schilfers aan de dekselrand.
-
#193Piero Castiglioni & Gae Aulenti Fontana Arte
“Parola”. Een vintage design tafellamp met geblazen opaline kap, kleurloos glazen arm en voet in borosilicaat. Ontwerp door Gae Aulenti en Piero Castiglioni voor Fontana Arte, 1980.
"Parola." A vintage design table lamp with blown opaline shade, colorless glass arm, and base in borosilicate. Designed by Gae Aulenti and Piero Castiglioni for Fontana Arte, 1980. -
#149
“Bloemstilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, toegeschreven aan Frans Mortelmans.
"Flower still life." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom, attributed to Frans Mortelmans. -
#371Val Saint Lambert
Een lot van 9 stuks kleurloos Val Saint Lambert kristal bestaande uit een kandelaar, drie asbakken waarvan 2 met kleine schilferschade, 4 tassen en een étagère in 3 niveaus, het bovenste messing deel manco en een barstje in het bovenste schaaltje.
A lot of 9 pieces of colorless Val Saint Lambert crystal including a candlestick, three ashtrays (2 with small chips), 4 cups, and a 3-tiered stand with top brass part missing and a crack in the top bowl. -
#403
Een lot van 14 diverse hardcover strips. NL en FR uitgaven, door oa Dupuis, Le Lombard, etc. Varia titels.
A lot of 14 various hardcover comics. Dutch and French editions, by publishers such as Dupuis, Le Lombard, etc. Various titles.Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#603Schenkelaars
Een verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
A silver-plated tuba, Schenkelaars SM, in a matching case. -
#481
Een set van 2 Japanse bronzen vazen met draken in het reliëf, Meiji periode, dragen stempels vermoedelijk Yoshimasa, laat 19e, vroeg 20ste eeuws.
A pair of 2 Japanese bronze vases with relief dragons, Meiji period, bearing stamps likely Yoshimasa, late 19th, early 20th century. -
#500
Een 18 kt geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
An 18 kt yellow gold bracelet set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.08 ct.Place a bid ›Dim. 17,30 g -
#484Jean-François Taelemans
“Winters dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#278
Milieu de table van gegoten glas.
Centerpiece of cast glass. -
#93
Een paar verguld bronzen vuurbokken.
A pair of gilt bronze fire dogs. -
#316
Een houten campagne tafel, uitvouwbaar met dienblad.
A wooden campaign table, foldable with tray.