Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“’s Lands Glorie”. Zes chromo-albums. Ed. Historia.

“’s Lands Glorie”. Zes chromo-albums. Ed. Historia.

‘s Lands Glorie . Six albums chromo. Ed. Historia.
Online only
SKU: 2102220243.
Category: Boek.
Auction day: 21 February 2022 22:00
Catalogue #243
Estimate: € 45 / 75
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #244

    “De aarde en haar volken”. Vier uitgaven Uitg. Kruseman & Tjeenk Willink. Haarlem, 1874, 1875, 1876 & 1877.

    La terre et ses peuples. Quatre éditions Ed. Kruseman & Tjeenk Willink. Haarlem, 1874, 1875, 1876 & 1877.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #61

    Een lot boeken allerlei: - “L’aviation - I. Des origines à 1914”. Een Stickerboek uit 1954 door Hergé. Incompleet. - “Rome - Fragments”. Annick Blavier. Ed. Franck Bordas, 1999. - “Afghan carpets & kilims”. - Revue technique automobile - Volkswagen Polo ‘1982. - Tentoonstellingscatalogus Mons Wien 1980 - 1981.

    Livre en tout genre : - « L'aviation - I. Des origines à 1914 ». Un livre d'autocollants de 1954 par Hergé. Incomplet. - "Rome - Fragments". Annick Blavier. Éd. Franck Bordas, 1999. - « Tapis & kilims afghans ». - Revue technique automobile - Volkswagen Polo '1982. - Catalogue d'exposition Mons Wien 1980 - 1981.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #188

    “Knives of the world”. Jean-Noël Mouret. Magna Books. Leicester, 1994.

    Couteaux du monde. Jean-Noël Mouret. Magna Books. Leicester, 1994. En anglais.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 30

Other lots in this auction

  • #9

    Een lot aardewerk, bestaande uit zes borden, een zeepbakje en een olielampje. Spanje, Italië, Bretagne & Gouda.

    Lot de poterie, composé de six assiettes, d'un porte-savon et d'une lampe à huile. Espagne, Italie, Bretagne & Gouda.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 21 - 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #13

    Een gebeeldhouwd houten hoofdje.

    Une tête en bois sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #212
    Alma Ceulemans
    Period: °1926

    “Abstract”. Twee inkttekeningen op papier. Beide gesigneerd.

    “Composition abstraite”. Deux dessins à l'encre sur papier. Tous deux signés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20,5 x 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #21

    Een toekan van meerkleurig aardewerk met glazen oogjes. Zeer lichte schade aan de punt van de snavel.

    Toucan en faïence multicolore aux yeux de verre. Très léger dégât au bout du bec.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #70

    Mooie grote, in zwart en kant geklede pop van kunststof, met draaiende ogen. Zonder merk.

    Belle grande poupée en plastique vêtue de noir et de dentelle, avec des yeux qui tournent. Sans marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. L. 88 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #270

    “Cowboy met bokkende paarden”. Een Italiaanse kunststof groep op houten sokkel. Naar ontwerp van A. Santini.

    Cowboy avec des chevaux de tronçonnage . Un groupe italien en plastique sur une base en bois. Conçu par A. Santini.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #58
    Christofle, France

    Een pepermolen of suikerstrooier van verzilverd metaal en glas. Gemerkt.

    Moulin à poivre ou sucrier en métal argenté et verre. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #147
    Baken

    “Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    “Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #85

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een schotel, een schaal met glazen recipîënt, een doosje, een glazen schaaltje met verzilverde rand, een suikerstrooier (dop beschadigd), een pepermolen, een suikertang, een vork, een servetring en twee theeglazenhouders.

    Un ensemble en métal argenté, composé d'une soucoupe, d'un bol avec récipient en verre, d'une boîte, d'un bol en verre avec bord argenté, d'un sucrier (bouchon abîmé), d'un moulin à poivre, d'une pince à sucre, d'une fourchette, d'un rond de serviette et deux porte-verres à thé.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #129
    Y. Hiero

    Een bloemenstilleven. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Une nature morte florale. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #103

    “Il Carnevale di Venezia”. Een affiche, uitgegeven bij Testolini.

    Il Carnevale di Venezia. Une affiche, publiée par Testolini.
    No longer available
    Online only
    Dim. 68 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #52
    Schwarzenhammer

    Een paar Beierse porseleinen bordjes met opengewerkte vleugel en met meerkleurig Japans decor. Onderaan gemerkt.

    Paire d'assiettes bavaroises en porcelaine à ailes ajourées et décor japonisant multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Online-Only 21 februari 2022

Op Maandag 21 februari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday February 21st the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

21 February 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 February 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More