Similar lots by type
-
#280
Een paar replica middeleeuwse pantserhandschoenen als wanddeco.
-
#204
Een bronsgepatineerde zamakken kandelaar met leeuwenpoten.
A bronzed zamak candlestick with lion feet. -
#157
Een lot van 3 karafjes in blauw glas, zg. Bristol Blue genoemd. bij 1 karafje ontbreekt de stop.
A lot of 3 carafes in blue glass, called Bristol Blue. 1 carafe is missing its stopper. -
#122
Een lot van twee hoeden, een bolhoed van het merk Bolton en een tits van Charlwood Hats.
A lot of two hats, a bowler hat by the brand Bolton and a tit by Charlwood Hats. -
#158
Een paar tinnen wijnfleshouders met bronzen voet. Onderaan gemerkt WMF. Geislingen, 19e eeuw.
A pair of pewter wine bottle holders with bronze base. Marked WMF at the bottom. Geislingen, 19th century. -
#186Bell & Howell
Een vintage 8 mm camera, model 134, gemerkt Bell & Howell. In lederen tas met extra lens.
A vintage 8 mm camera, model 134, marked Bell & Howell. In leather case with additional lens. -
#94
Een oude glazen stolp met een gebroken plaasteren heiligenbeeld op houten sokkel.
An old glass dome with a broken plaster religious statue on a wooden base. -
#180
Een paar bronzen olielampen, 19e eeuw. Verschillende bolglazen en 1 vulglaasje binnenin manco.
A pair of bronze oil lamps, 19th century. Various spherical glass shades and 1 missing filling glass inside. -
#97
Een lot van 6 Franse Majolica borden met een vogel en eikenbladeren in het decor, laat 19e eeuws.
A lot of 6 French Majolica plates with a bird and oak leaves in the decoration, late 19th century. -
#90Colibri
Een vintage onyx set met asbak en aansteker. Onderaan gemerkt.
A vintage onyx set with ashtray and lighter. Marked at the bottom. -
#136
Een polychroom houten gesculpteerd kisteje met afbeelding van St. Cecilia. Begin 20e eeuw.
A polychrome wooden carved box with image from St. Cecilia. Early 20th century. -
#128
Een oud Afrikaanse houten doos met draaideksel.
An old African wooden box with a twist lid. -
#166
Antieke 19e eeuwse koperen confituurpan in geel en rood koper.
Antique 19th-century copper jam pan in yellow and red copper. -
#93
Een oud lederen valiesje met 12-delig toiletensemble. Het valiesje draagt een monogram J.F..
An old leather suitcase with a 12-piece toilet set. The suitcase features a monogram J.F.. -
#175
Een 19e eeuwse suikerpot in Brussels aardewerk, het originele deksel ontbreekt. Het bijgevoegde deksel draagt sporen van restauratie.
A 19th-century sugar bowl in Brussels earthenware, missing its original lid. The accompanying lid shows signs of restoration. -
#115
Een set van 2 19e eeuwse kandelaars in messing.
A set of 2 19th-century brass candlesticks. -
#85
Een lot van 4 decoratieve houten stukken bestaande uit 2 guirlandes, een kleine console en een handschoentang.
A lot of 4 decorative wooden pieces consisting of 2 garlands, a small console, and a glove stretcher. -
#193
Een oude aarden vaas met 4 oren. Zware restauratie aan de hals. Vermoedelijk Mediterraans.
An old earthenware vase with 4 handles. Heavy restoration on the neck. Presumably Mediterranean. -
#185
Een lot van 3 Iraanse tegeltjes met floraal en figuratief decor. Vroeg 20e eeuw.
A lot of 3 Iranian tiles with floral and figurative decoration. Early 20th century. -
#105
Een stel art-deco fotohouders in marmer en glas.
A pair of art deco photo holders in marble and glass. -
#107
Een lot varia internationale luciferdoosjes.
A lot of various international matchboxes. -
#224
Een beeld van de heilige moeder en kind met hoofden en handen van was, in display-case. Midden vorige eeuw.
A sculpture of the holy mother and child with heads and hands in wax, in a display case. Mid-20th century. -
#127
Een vintage spaarpotje voorstellend een Afrikaans kindje op een banaan.
A vintage piggy bank depicting an African child on a banana. -
#132
Een lot van 2 oude weegschalen en een blokje met glazen gewichtjes.
A lot of 2 old scales and a block with glass weights.
Other lots in this auction
-
#121
Een nautische telescoop, ook wel piratenkijker genoemd, in messing en leder. Decoratief.
A nautical telescope, also known as a pirate's spyglass, in brass and leather. Decorative. -
#78
Een Chinese bloempot op schaal met floraal decor. Onderaan de schaal een merkteken met hierin ‘Made in China’.
A Chinese flowerpot on a stand with floral decoration. The stand bears a mark reading 'Made in China'. -
#108
Een zamakken klok, gedragen door een Geisha met paraplu. Toegevoegd een messing kandelaar.
A bronze clock carried by a Geisha with an umbrella. Includes a brass candlestick. -
#124
Een lot van 2 porseleinen wijwatervaatjes.
A lot of 2 porcelain holy water fonts. -
#181Boch Luxembourg
Een aardewerken tabakspot met opschrift ‘Tabac de St. Omer’ en onderaan gestempeld ‘Boch Luxembourg.
An earthenware tobacco jar with the inscription 'Tabac de St. Omer' and stamped 'Boch Luxembourg' at the bottom. -
#236
Een paar kandelaars van verguld messing.
A pair of candlesticks in gilt brass. -
#149
Een lot, bestaande uit een bronzen wierookbrandertje en een beeldje van een vliegende bok.
A lot consisting of a bronze incense burner and a figurine of a flying buck. -
#210Satsuma
Een Japans porseleinen Satsuma vaas met meerkleurig en figuratief decor. Onderaan gemerkt.
A Japanese porcelain Satsuma vase with multicolored figurative decoration. Marked at the bottom. -
#184
Een bronzen beeldje van een ontluikende liefde tussen en jonkheer en een jonkvrouw.
A bronze statue depicting a budding love between a nobleman and a noblewoman. -
#177
Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
Vase balustre en porcelaine de Canton. -
#73Satsuma
Een Chinees Satsuma vaasje met figuren in het tafereel. Onderaan gemerkt “Made in China”.
A Chinese Satsuma vase with figures in the scene. Marked "Made in China" at the bottom. -
#250
Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches.
A recent vase of Chinese porcelain with a multi-colored decor of birds in cartouches.